رفتن به مطلب

راهنمای زنفور

mahdi4026

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان

من در اسکریپت زنفور میخوام مثه بیست اسکریپت عمل کنم به این گونه که وردپرس داشته باشم بعد زیرشاخشون افزونه و قالب و اینا باشه...ولی هر چی میکنم نمیشه...ینی اون افزونه و قالب و اینا هم در صفحه اصلی سایت نشون داده میشه....چیکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در داخل ناحیه مدیریت زنفورو قسمت تنظیمات استایل >استایل ها > پیکربندی استایل بخش فهرست و شاخه ها رو پیدا کنید و گزینه Show sub-forums popup رو تیکش رو بردارین

آدرس محل این تنظیم style-properties&group=nodeList

لینک به دیدگاه

آقا دستت طلا

یه مشکل دیگه..بلافاصله بعد از نصب زنفور من admin.php رو از ادرس ها حذف میکنم بعد مثلا گروه و انجمن ایجاد میکنم وقتی روشون کلیک میکنم خطای 404 رو میاره...وقتی admin.php رو باز فعال میکنم خطاها از بین میره...چیکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

اگه برای امنیت آدرس رو عوض میکنید این سیستم مشکلی نداره امنیتش اگه لایسنس دارین تضمین شدس

نباید آدرس عوض بشه

میتونید از قسمت فیلتر مسیر ها استفاده کنید برای تغییر آدرس

لینک به دیدگاه

والله اسکریپت رو از همین سایت زنفور فارسی دانلود کردم

دیروز admin.php رو حذف میکردم و انجمن ها درست نمایش میگرفتن ولی امروز هر کاری میکنم خطای 404 میاره

لینک به دیدگاه

من با زنفورو اشنایی چندانی ندارم،

فقط میشه بگید که به چه دلیل admin.php رو حذف میکنید؟

اصولا در اسکریپت ها install.php رو حذف میکنن نه admin.php رو! بلکه admin.php رو تغییر نام میدن؟

لینک به دیدگاه

اخه این admin.php رو اصلا نمیشه حذف کرد . این مربطو به ناحیه مدیریته.میشه فقط تغییر نامش داد اون هم با تغییر نام پوشه داخل روت.

شاید منظور شما index.php بوده باشه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...