رفتن به مطلب

معرفی افزونه Google Authorship Markup برای وردپرس


پست های پیشنهاد شده

  • مدیریت کل سایت

Google Authorship Markup این امکان را به شما میدهد تا تصویر پروفایل گوگل پلاس خودتان را در جستجو گوگل در کنار مطالبی که مینویسید قرار دهید. اگر شما ادم معروفی هستید و میخواهید وبلاگ خود را معروف کنید و یا این که وبلاگ معروفی دارید و میخواهید خودتان نیز معروف شوید Google Authorship Markup برای شماست.علاوه بر این به افزایش بازدید سایت شما نیز کمک میکند.

 

 

در قدم اول باید ایمیل خود را در گوگل پلاس فعال کنید برای این کار باید وارد اکانت گوگل پلاس خود بشوید و به بخش About بروید و در انجا برروی Edit Profile کلیک کنید. در این بخش به دنبال قسمت Work بگردید و ایمیل خود را انجا وارد کنید. قدم دوم لینک دادن به سایتتان است برای این کار باید در همان صفحه در قسمت Contribute To و باید در ان قسمت به صفحات سایت خود لینک بدهید.

 

 

  1. حتما به صفحه اصلی سایت خود لینک بدهید.
  2. به صفحات جانبی همانند درباره ما و تماس با ما نیز لینک بدهید.
  3. به بعضی از مطالب و پست های سایتتان نیز لینک بدهید.

 

قدم سوم لینک دادن از سایتتان به اکانت گوگل پلاستان است و دلیل استفاده ما از این افزونه نیز همین است زیرا وقتی سایت شما چند نویسنده دارد لینک دادن به پروفایل گوگل پلاس برای هر نویسنده جدا با ویرایش قالب امکان پذیر نیست و علاوه بر این بهتر است که به کد های قالبتان نیز دست نزنید. ابتدا افزونه ای که در پایان این پست پیوست شده است را دریافت کنید و نصب کنید سپس به قسمت شناسنامه مراجعه کنید و فیلد هایی که جدید ایجاد شده اند را پر کنید. فیلد اول ادرس پروفایل گوگل پلاستان است برای مثال برای من این گونه است لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و فیلد دوم نامی است که ترجیح میدهید در نتایج جستجو با نشان داده شود.

 

به سادگی و راحتی شما توانستید Google Authorship Markup را فعال کنید!

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...