رفتن به مطلب

بایستید "چرا تقلب"

Mr.Gadatas

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

قصد جسارت ندارم-

ولی وقتی در سایتی میخواید تبلیغات بذارید با این هزینه ها ( با توجه به تقلب مدیر سایت مورد نظر) آخرش بفهمید از برنامه های بازدید استفاده کرده پیش خودتون چی فکر میکنید!!!

چرا همیشه موقع بازی، صحبت کردن، کار کردن و ... دنبال تقلبیم. اون موقع خودتون رو جای طرف مقابل نمیذارید!!!

بعضی ها ادامه هم می دهند...

میان یه روش قطعی تر واسه تقلب پیدا می کنند.

خوب چند روز دیگه سایت هایی مثل: ای نتورک، صبا ویژن، نکست ادز و ... به چه نحوی به سایت های میزبان اعتماد کنند.

این جوری حق سایت هایی که با زحمت و هزینه فراوان بازدید واقعی توسط کاربران واقعی جمع می کنند هم ضایع میشه.

چرا کاری می کنیم همیشه بالا سرمون ناظم بایسته تا مودب باشیم. چند وقت دیگه سایت هایی که گفتم باید سفته بگیرن از میزبان ها تا بهشون اعتماد کنند.

فکر نکنیم الان چاه کندیم یکی دیگه میاد پر میکنه و خودمون هم توش نمی افتیم!!!

آخر که چی، فکر کن انقدر باهوشی که زدی و بردی و خوردی ولی خوب اون اسکریپت بازدید ساز که دیگه نمیره از جایی که تبلیغات گذاشته خرید هم بکنه !!!

همون طور که گفتم قصد جسارت ندارم فقط میخوام فردا صبح که از خواب بیدار شدیم و دیدیم هزینه تبلیغات در سایت مورد نظرمون رو داریم تا آخر شب شاد بمونیم.

فردا رو کسی جز ما نمیسازه، فردا آفتاب میخوای یا ابر

باتشکر از کسایی که تغییر کردند یا می کنند...

از مدیران هم تقاضا دارم واسه این که این تاپیک جای تبلیغات، بالا بردن پست، با لباس دشمن خودی نشون دادن، و ... نشه تاپیک رو ببندند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...