رفتن به مطلب

۱۰ دلیلی که سایت شما با شکست مواجه میشود !


Saberian

پست های پیشنهاد شده

  • مدیریت کل سایت

در مورد بدست آوردن موفقیت در مدیریت یک سایت یا وبلاگ ، مطالب زیادی نوشته شده است اما هیچ کدام به دلایلی که یک سایت میتواند شکست بخورد ، اشاره نکرده است . در این پست قصد دارم به ۱۰ دلیل شکست یک سایت بپردازم.

 

 

۱- طراحی بد

 

یک سایتی که طراحی بدی دارد میتواند مثل بازکردن یک رستوران ۵ستاره در یک محله فقیر نشین باشد که عملا با شکست روبرو خواهد شد.

 

۲- تبلیغات فراوان

 

برای تبلیغات خود برنامه داشته باشید وآنها را در مکان های مناسب نمایش دهید . سعی کنید زمانی تبلیغات بگذارید که سایت شما دارای رتبه مناسبی باشد که توجه تبلیغ دهندگان را جلب کند.

 

۳- خوراک وبسایت خود را پنهان کرده اید !

 

این روزها خیلی از افراد برای خواندن مطالب سایت های مورد علاقه شان ، از فید استفاده می کنند . سعی کنید که یک دکمه بزرگ برای فید خود در نظر بگیرید تا کاربرانی که از فید استفاده میکنند مشترک خوراک شما شوند.

 

۴-تیتر های جذابی ندارید !

 

بعد از نوشتن مقاله یا مطلبی که درون وبلاگ یا سایتتان میخواهید منتشر کنید ، یکبار آن را بخوانید و بهترین و جذاب ترین تیتر ممکن را انتخاب کنید.

 

۵- صفحه درباره ما ندارید.

 

بعضی از خوانندگان تمایل دارند تا بدانند نویسنده مطلبی که میخوانند کیست و اطلاعاتی در مورد آن داشته باشند . پس در مورد خود و وبسایت خود حتما توضیحاتی را در قالب صفحه درباره ما قرار دهید.

 

۶- به مطالب خود لینک نمیدهید.

 

اگر در مورد موضوعی مینویسید که قبلا هم در مورد آن نوشته اید و فکر می کنید که میتوانند به هم کمک کنند و یکدیگر را تکمیل سازند ، حتما در درون نوشته خود ، به آن ها لینک بدهید.

 

۷- عکس ندارید.

 

عکس ها یکی از جذب کننده ترین المنت هایی هستند که شما میتوانید از آنها در افزایش بازدید و جلوگیری از خروج زودهنگام بازدید کننده استفاده کنید. اطلاعات تکمیلی را در این پست بخوانید : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

۸- سبک نوشتن بدی دارید.

 

نویسه های خود را در پاراگراف های معینی جای دهید و سعی کنید طبق روال همیشگی خود پیش بروید.

 

۹- موضوعات فراوانی دارید.

 

وبسایت شما یاهو یا تبیان نیست که صد ها موضوع را در کنار هم جمع آوری کرده باشد . پس تعداد موضوعات خود را کم کنید و سعی کنید که از اهداف خود دور نشوید.

 

۱۰- نظرات بازدیدکنندگان برایتان مهم نیست.

 

اگر نظرات بازدید کنندگان برایتان مهم نیست ، بهتر است که همین امروز دست از کار کردن بکشید و دنبال کار دیگری باشید که حداقل نظر مشتریان در آن تفاوتی ایجاد نکند ! لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هم مقاله ای است که میتواند به شما در زمینه نظرات بازدیدکنندگان کمک کند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...