رفتن به مطلب

مشکل مشکل عجیبی در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر

دوستان من وقتی ادرس سایت رو بدون WWW وارد میکنم یه خطاهایی میده ایننم خطاهاش

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/dliha201/public_html/index.php(5) : assert code(1) : eval()'d code:1) in /home/dliha201/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/aa-framework/framework.class.php on line 335Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/dliha201/public_html/index.php(5) : assert code(1) : eval()'d code:1) in /home/dliha201/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/aa-framework/framework.class.php on line 335Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/dliha201/public_html/index.php(5) : assert code(1) : eval()'d code:1) in /home/dliha201/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1228

دوستان چیکار کنم ؟؟؟؟ وقتی هم افزونه ای چیزی نصب میکنم سایت میریزه به هم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمیتونم مشکلتون رو حل کنم اما مطمئنم مشکل از فایل .htaccess هست

شما همچنین میتونید از طریق redirect کردن صفحه ای که ارور میده روی صفحه ای که مشکلی نداره ( دارای www ) مشکلتون رو حل کنید.

موفق باشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود

همچنین احتمال اینکه آدرس سایتتون در تنظیمات همراه با www وارد فرموده باشید هستش . بررسی بفرمائید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

همچنین احتمال اینکه آدرس سایتتون در تنظیمات همراه با www وارد فرموده باشید هستش . بررسی بفرمائید.

موفق باشید.

مهندس شما بفرماید من چطور واردش کنم بدون www???

یعنی ممکنه مشکل از این باشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

تغییر آدرس از طریق فایل functions.php قالب وردپرس

در این روش که بنظرم راحت ترین روش می باشد برای تغییر آدرس وردپرس (siteurl) و آدرس سایت (home) باید کد زیر را در فایل فانکشن قالب فعلی سایت خود قرار دهید.

1 update_option('siteurl',' لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. // WordPress Address (URL)

2 update_option('home',' لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. // Site Address (URL)

در کد بالا آدرس سایت خود را جایگزین لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کنید و سپس فایل functions را ذخیره نمایید. حال صفحه اصلی سایت خود را یک بار در مرورگر وب باز کنید تا این کد اجرا شو و آدرس ها بروزرسانی شوند. پس از اینکه آدرس ها بروز شدند دیگر به این کد نیازی ندارید و بهتر است آن را از فایل فانکشن قالب حذف کنید. در صورتی که کد را بر ندارید این عمل در هر دفعه که کاربری از صفحات سایت شما بازدید می کند اجرا می شود که ممکن است باعث بروز مشکل شود.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز فایل.htaccess. رو یه پسوند مثلا htcacess.zz قرار بدین تا اچ تی اکسس از کار بیوفته احتمالا درست میشه اگر مشکل ها همچنین باقی بود اون لاین هایی که گفته رو ویرایش کنید اگر مشکل همچنان پا برجا بود یوزر پس هاستتون رو پ خ کنید یه نگاهی بندازم البته قسمت دوم حرفم دلخواهیه :)

لینک به دیدگاه

مشکل شما افزونه

premium-seo-pack

هست به داخل هاست برید و پوشه رو حذف نمایید درست میشه

مشکل از ترجمه این افزونه هست که اونو بر روی utf8 نزاشتن

لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز قبلا این افزونه مشکل نداشت این افزونه رو من خریدم 160 نفر این افزونه رو خریدن مشکل منو نداشتن

لینک به دیدگاه

شاید با افزونه دیگری که بروز کردید تداخل داشته باشه

دسترسی به هاست اگه میتونید بدید تا لاگ ارور رو ببینم همینطور به طور کلی دامنتون رو واستون با www هنگام باز کردن شروع بشه انجام بدم

لینک به دیدگاه

شاید با افزونه دیگری که بروز کردید تداخل داشته باشه

دسترسی به هاست اگه میتونید بدید تا لاگ ارور رو ببینم همینطور به طور کلی دامنتون رو واستون با www هنگام باز کردن شروع بشه انجام بدم

عذر میخوام مهندس امکانش نیست

اگر ممکنه همینجا راهنماییم کنید .

ادرسش dliha.ir

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...