رفتن به مطلب

مهم [حتما بخونید] کمک در ترجمه اسکریپت

Mohsen_Nirouzad

پست های پیشنهاد شده

سلام میکنم خدمت دوستان عزیزرم در 20Script،

من مدتی هست که اسکریپت های مختلف رو مخصوصا در زمینه تالار های گفتگو امتحان کردم و همیشه در فکر این بودم که یک زمان بتونم اکثر این اسکریپت ها رو ترجمه کنم و یه مرجع تالار های گفتگو رو تاسیس کنم،

اما مشکل من اینه که واقعا حجم رشته هایی که باید در این نرم افزار ها ترجمه بشن زیاده و من رو واقعا خسته میکنه،

میخوام بدونم کسی هست که بتونه به من کمک کنه انجمن ساز های زیر رو ترجمه کنیم و یک مرجع دانلود و یک انجمن پشتیبانی از اونها رو راه بندازیم؟ باور کنید ایده عالی هست و قطعا سود خودش رو هم دار.

تنها نکته اینه که شاید بگید چند تا از این موارد ترجمه شدن، خوب ترجمه شدن اما نسخه قدیمی ترجمه شده و مترجم دیگه قصد به روز رسانی فایل های ترجمه رو نداره...

پس من فقط اون اسکریپت هایی رو میگم که نیاز به انجام ترجمه جدید روشون هست:

• FluxBB
  • ModernBB
  • Luna
  • EsoTalk
  • Flarum
  • Phorum
  • MiniBB

خوب فعلا همینا، کسی هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرض ادب ؛

اگر مایل باشید توی ترجمه میتونم کمکتون کنم.

به نظر من این چندتا بهترن از لحاظ زیبایی میگم

اینا خیلی شبیه به سیستم های پرسش و پاسخ هستن.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

عرض ادب ؛

اگر مایل باشید توی ترجمه میتونم کمکتون کنم.

به نظر من این چندتا بهترن از لحاظ زیبایی میگم

اینا خیلی شبیه به سیستم های پرسش و پاسخ هستن.

خوب به نظرم بهتره اول FluxBB رو ترجمه کنیم چون اون دوتایی که شما گفتید هم خودشون از روی FluxBB فورک شدند!

من دارم فلاکس بی بی رو ترجمه میکنم، شما هم لطفا همین یک فایل رو ترجمه کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ،

بقیه فایل های زبان و هماهنگ سازی با فارسی و اینا رو هم خودم انجام میدم.

اگر خواستین تاریخ و ایناشو هم شمسی کنید یه ندا بدید میام کمک

عالیه! چون من اصلا تاریخ شمسی و اینا رو بلد نیستم! حتما پس از اتمام کار ترجمه از شما هم برای تاریخ ها کمک میگیریم!

لینک به دیدگاه

خوب، به نظرم EsoTalk هم بد نیست...

میتونید فایل های زبانش رو کپی کردم و فعلا فقط تغییر نام دادم به persian

میتونید فایل رو از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دریافت کنید.

حالا دیگه با هم به توافق میرسیم که کجاهاش رو کی ترجمه کنه...

لینک به دیدگاه

خوب به نظرم بهتره اول FluxBB رو ترجمه کنیم چون اون دوتایی که شما گفتید هم خودشون از روی FluxBB فورک شدند!

من دارم فلاکس بی بی رو ترجمه میکنم، شما هم لطفا همین یک فایل رو ترجمه کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ،

بقیه فایل های زبان و هماهنگ سازی با فارسی و اینا رو هم خودم انجام میدم.

عالیه! چون من اصلا تاریخ شمسی و اینا رو بلد نیستم! حتما پس از اتمام کار ترجمه از شما هم برای تاریخ ها کمک میگیریم!

اوکی شروع میکنم الان. تموم شد تحویلتون میدم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

سلام وقت همگی بخیر و شادی

خب فلاکس بی بی ، من یکسری از فایل های فلاکس که حجم بیشتری رو داشتند رو ترجمه کردم و کار شمسی سازی و بقیه ش رو هم میتونم انجام بدم و کلا ً تا آخر هفته اسکریپت رو کامل آماده کنم .

نمیدونم در چه مرحله ای هستید

لینک به دیدگاه

سلام وقت همگی بخیر و شادی

خب فلاکس بی بی ، من یکسری از فایل های فلاکس که حجم بیشتری رو داشتند رو ترجمه کردم و کار شمسی سازی و بقیه ش رو هم میتونم انجام بدم و کلا ً تا آخر هفته اسکریپت رو کامل آماده کنم .

نمیدونم در چه مرحله ای هستید

خیلی خوشحالم که جناب پوردریایی اینجا حضور دارن،

ایشون مترجم انجمن ساز PunBB هستند و بسیار از اینکه میخوان کمکمون کنن خوشحالم...

لینک به دیدگاه

مرسی استاد

من فایلهای زیر رو 100% ترجمه کردم

admin_options

profile

install

admin_groups

common

قصد دارم بقیه فایلها رو هم ترجمه کنم تا ترجمه یه دست باشه .

لینک به دیدگاه

تقریبا بقیه رو من ترجمه کردم،

ولی اگر میخواید ترجمه یک دست باشه خودتون انجامش بدید،

من هم بیخیال زدن سایت مرجع شدم،

یه ایده دیگه دارم که دارم روش کار میکنم،

به هر حال نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم جناب پوردریایی

مرسی استاد

من فایلهای زیر رو 100% ترجمه کردم

admin_options

profile

install

admin_groups

common

قصد دارم بقیه فایلها رو هم ترجمه کنم تا ترجمه یه دست باشه .

لینک به دیدگاه

کاری نکردم ، چیزی که شما میخاید انجام بدید کاریه که تنهایی نمیشه انجامش داد

من یه مدت میخواستم یه افزونه ای رو ترجمه کنم که تقریبا ً بخاطر دست تنها بودن بیخیالش شدم ... حدود 13-14 هزار خط بود

لینک به دیدگاه

کاری نکردم ، چیزی که شما میخاید انجام بدید کاریه که تنهایی نمیشه انجامش داد

من یه مدت میخواستم یه افزونه ای رو ترجمه کنم که تقریبا ً بخاطر دست تنها بودن بیخیالش شدم ... حدود 13-14 هزار خط بود

اسمش چی بود؟

اگر خواستید من هم میام کمکتون،

راست یاین سایت رو حتما ببینید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

انقدر اسکریپت داره که الان چند روزه من در هیجان کامل هستم! بزرگترین مرجع اسکریپت جهان هست به گفته خودش!

لینک به دیدگاه

جامعه مجازی برای جوملا

قبل از اینکه دسترسی داشته باشی باید توی سایت اصلی عضو بشی و همینطور باید عضو مترجمین آزاد ( Opentranslators ) باشی

از لینک بالا میتونید عضو بشی و درخواست بدی تا به تیم ترجمه فارسی اضافت کنن و بتونی ترجمه رو انجام بدی

هات اسکریپت رو هم چندسالی هست میشناسم ... یکی دوتا سایت دیگه مثل این هست

اطلاعات کاملتر افزونه : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

جامعه مجازی برای جوملا

از لینک بالا میتونید عضو بشی و درخواست بدی تا به تیم ترجمه فارسی اضافت کنن و بتونی ترجمه رو انجام بدی

هات اسکریپت رو هم چندسالی هست میشناسم ... یکی دوتا سایت دیگه مثل این هست

اگر سایت دیگه ای میدونید لطفا به بنده هم معرفی کنید.

تصمیم گرفتم منابع اسکریپت رو فهرست کنم برای خودم و شروع کند به میزبانی کردنشون در سایت خودم.

لینک به دیدگاه

به پیشنهاد جناب آقای محسن نیروزاد ، انجمن ساز FluxBB که یکی از فورک های PunBB هست به زبان شیرین فارسی ترجمه شد .

کار ترجمه این اسکریپت تقریبا ً به اتمام رسیده و قالب ها راست چین شدند ، همچنین تاریخ شمسی نیز به این اسکریپت اضافه شد .

در تصویر پایین نمای اولیه از فلاکس به زبان فارسی را میبینید

اسکریپت پس از تست نهایی منتشر خواهد شد

tb5o_fluxbb.jpg

لینک به دیدگاه

به پیشنهاد جناب آقای محسن نیروزاد ، انجمن ساز FluxBB که یکی از فورک های PunBB هست به زبان شیرین فارسی ترجمه شد .

کار ترجمه این اسکریپت تقریبا ً به اتمام رسیده و قالب ها راست چین شدند ، همچنین تاریخ شمسی نیز به این اسکریپت اضافه شد .

tb5o_fluxbb.jpg

بسیار عالی دوست عزیز ، کارت بسیار عالیه ، امیدوارم توی این کار و دیگر مراحل زندگی ات موفق باشی ، کار جالبی رو انجام دادی ، فونت زیبا ، جالبه کلا ، رسایت این اسکریپت در ایران سایت رسمی داره ؟ اگه در مورد این اسکریپت بخواید سایتی رسمی راه اندازی کنید ، دوست داشتید به من ندا بدید ، حتما میتونم کمکتون کنم.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی دوست عزیز ، کارت بسیار عالیه ، امیدوارم توی این کار و دیگر مراحل زندگی ات موفق باشی ، کار جالبی رو انجام دادی ، فونت زیبا ، جالبه کلا ، رسایت این اسکریپت در ایران سایت رسمی داره ؟ اگه در مورد این اسکریپت بخواید سایتی رسمی راه اندازی کنید ، دوست داشتید به من ندا بدید ، حتما میتونم کمکتون کنم.

متشکرم جناب علیپور ، شما هم موفق باشید ..

دیشب متوجه شدم نسخه قدیمی ترش فارسی سازی شده و تقریبا کار موازی رو انجام دادم به هر حال تموم شده و دارم تست میزنم ، چندتا فایل دیگه باید بررسی بشه .

سایت پشتیبانی نداره ولی برای پان بی بی یه سایتی دارم هر چند پشتیبانی نیست ولی برای دانلود خوبه

لینک به دیدگاه

متشکرم جناب علیپور ، شما هم موفق باشید ..

دیشب متوجه شدم نسخه قدیمی ترش فارسی سازی شده و تقریبا کار موازی رو انجام دادم به هر حال تموم شده و دارم تست میزنم ، چندتا فایل دیگه باید بررسی بشه .

سایت پشتیبانی نداره ولی برای پان بی بی یه سایتی دارم هر چند پشتیبانی نیست ولی برای دانلود خوبه

خب ولی در هر حال اگه کمکی خواستید در حوزه ی هاستینگ مرتبط با ساخت این سایت ، برای راه اندازی سایت مرجع برای پشتیبانی این انجمن من در هر جال منتظرتون هستم ، در کل قصد راه اندازی دارید ؟ می تونم کمکتون کنم!؟

لینک به دیدگاه

خب ولی در هر حال اگه کمکی خواستید در حوزه ی هاستینگ مرتبط با ساخت این سایت ، برای راه اندازی سایت مرجع برای پشتیبانی این انجمن من در هر جال منتظرتون هستم ، در کل قصد راه اندازی دارید ؟ می تونم کمکتون کنم!؟

متشکرم ، مشکلی با هاستینگ ندارم ، دوستم ریسلر هست از این بابت خیالم راحته . ولی برای پشتیبانی کردن باید فرصت و دانشش رو داشته باشی که من هیچکدومش رو ندارم ، ولی اگه کسی مایل به استفاده از ترجمه به اسم پشتیبانی از اسکریپت باشه از نظر من مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

tb5o_fluxbb.jpg

واقعا کارتون عالی بود جناب پوردریایی،

بنده مدتی دسترسی به اینترنت نداشتم و وقتی این خبر رو در GetPunBB دیدم واقعا شگفت زده شدم.

من هم که دارم روی یک پروژه به نام Red Uploader کار میکنم و دارم یک اسکریپت آپلود سنتر میزنم،

اما ای کاش شما یک دامین میزدید، بعد برای هر کدوم از انجمن ساز ها مانند PunBB و FluxBB ساب دامین میدادید و من مطمئن هستم با وجود چند انجمن ساز متفاوت در یک دامین، از وبسایت شما استقبال خواهد شد.

لینک به دیدگاه

واقعا کارتون عالی بود جناب پوردریایی،

بنده مدتی دسترسی به اینترنت نداشتم و وقتی این خبر رو در GetPunBB دیدم واقعا شگفت زده شدم.

من هم که دارم روی یک پروژه به نام Red Uploader کار میکنم و دارم یک اسکریپت آپلود سنتر میزنم،

اما ای کاش شما یک دامین میزدید، بعد برای هر کدوم از انجمن ساز ها مانند PunBB و FluxBB ساب دامین میدادید و من مطمئن هستم با وجود چند انجمن ساز متفاوت در یک دامین، از وبسایت شما استقبال خواهد شد.

منم همین نظر رو دارم!منم خیلی تمایل دارم کمک کنم اگه افتخار بدن دوستان ، هر چند فقط من توی فارسی سازی قالب وردپرس مهارت دارم اون هم کم ، اما دوست دارم کمک کنم!

لینک به دیدگاه

ميشه دامنه جديدي ثبت كرد ولي بنظرم جالب نيست دوتا انجمن باشه به هر حال همون پشتيباني رو تو يه انجمن هم ميشه انجام داد ... هرچند براي اينكارها تنهايي نميشه كاري كرد . كلي افزونه هست بايد ترجمه بشه كه ... كي حوصله و وقتش رو داره

لینک به دیدگاه

منکه نگفتم تو دو انجمن،

تو یه امجمن این کار رو انجام بدید و مثلا یه تالار برای فلاکس بی بی و یکی برای پان بی بی و ...

من هم شاید هر از گاهی یه ترجمه انجام دادم و قرار دادم رو سایت...

مثل پرشین برد بود که من پشیمون شدم... یک انجمن برای وشتیبانی تمامی انجمن ساز ها

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...