رفتن به مطلب

اختصاصی ساخت پراکسی با Glype

Mohsen_Nirouzad

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

اگر موضوع قبلی رو دیده باشید، بنده سعی کردم به شما اسکریپت PHProxy رو جهت ساخت پراکسی اختصاصی معرفی کنم،

حقیقت این است که پی اچ پراکسی همانطور که وبسایت سازنده میگوید، در واقع جایگزینی برای اسکریپت Glype است و تمامی امکانات ان را ندارد!

Glype قدرتمند ترین و بزرگترین پروژه ساخت پراکسی بر روی وب سرور هاست که میتوانید آن را از لینک زیر دانلود کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

( فایل زیپ \ سرور بیست اسکریپت )

خوب دوستان برای نصب، مراحل زیر رو انجام بدید:

یک پوشه در وبسایت خود ایجاد کنید. یرای مثال Glype

میتوانید این پوشه را به یک زیردامنه هم متصل کنید.

حالا این پوشه را Password Protect کنید. در ضمن حتما Indecies رو هم ببندید تا سایت تو گوگل ایندکس نشه. میتونید پوشه رو Leech Protect هم کنید.

حالا فایل Glype رو اکسترکت کنید و محتویات پوشه upload رو در پچشه glype بریزید.

حالا با رفتن بﻫ آدرس پوشه در وبسایت خود و وارد کردن یوزرنیم و پسوردی که در قسمت Password Protect تعیین کردید میتونید وارد شید.

توجه: برای جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل توسط هاستینگ،هیتلرسنگ و ... حتما دو مرحله Password Protect و جلوگیری از Index شدن رو انجام بدید. با انجام این دو مرحله ۱۰۰ درصد هیچ مشکلی پیش نخواهد امد...

با تشکر/ محسن نیروزاد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اسکریپت کلا عیب و ایراده فایل 20 سال پیش رو چرا دوباره به اشتراک میذارید اخه

به هر حال دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

دوست خوبم،

Glype هیچ مشکلی نداره و بنده همیپ الان اون رو روی وب سرورم دارم و ازش استفاده میکنم،

درسته اسکریپتش مال چند سال پیشه اما هنوز هم قوی ترین اسکریپت پراکسی اختصاصی هست!

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...