رفتن به مطلب

مهم درخواست آموزش مالتی سایت کردن وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام . خسته نباشید . امکانش هست آموزش مالتی سایت کردن وردپرس را روی سایت قرار بدید ؟ ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر برای سیستم وبلاگ دهی میخوای بهتون پیشنهاد اکید میکنم وقتتون رو تلف نکنید. اسکریپت های متن باز و سبک خیلی خیلی بهتری وارد بازار شدن و در ضمن با وجود سیستم سبکی مثل بلاگفا و یا پر امکاناتی مثل رز بلاگ سایر سرویس ها دارن سماغ میمکن. تازه الان بیشتر کاربران آنلاین به سراغ تلگرام رفته اند و خاصیت کانال داره نقش وبلاگ رو برای کاربران بازی میکنه. با کلی امکانات.مثلا جا به جایی سریع مطالب و یا کپی آسان و لینک دادن سریع و به زودی لایک کردن مطالب

• Like 3
لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

درود

کتاب کامل آموزش وردپرس مولتی سایت به زبان فارسی که توسط دوستان همیار تهیه شده.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگر برای سیستم وبلاگ دهی میخوای بهتون پیشنهاد اکید میکنم وقتتون رو تلف نکنید. اسکریپت های متن باز و سبک خیلی خیلی بهتری وارد بازار شدن و در ضمن با وجود سیستم سبکی مثل بلاگفا و یا پر امکاناتی مثل رز بلاگ سایر سرویس ها دارن سماغ میمکن. تازه الان بیشتر کاربران آنلاین به سراغ تلگرام رفته اند و خاصیت کانال داره نقش وبلاگ رو برای کاربران بازی میکنه. با کلی امکانات.مثلا جا به جایی سریع مطالب و یا کپی آسان و لینک دادن سریع و به زودی لایک کردن مطالب

نه چند تا پرتال آموزشی میخوام بزنم روی یک دامین . با مدیریت خودم

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

درود

بدین منظور از کتاب پیوست شده میتونید کمک بگیرید.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

درود

جهت درخواست افزونه های وردپرس شبکه به تاپیک زیر مراجعه و افزونه مورد نظر رو مطرح کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...