رفتن به مطلب

مشکل درخواست فارسی سازی اسکریپت تبلیغات

tiger2

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مدیریت محترم بیست اسکریپت .

این اسکریپت رو امکانش هست فارسی سازی کنید ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و یه سوال دیگه من افزونه all in one seo روی وردپرس نصب کردم .

اما سوالی که دارم اینه که من کلمات کلیدی پست ها را در کادر باکس وردپرس وارد میکنم و در افزونه کلمه کلیدی وارد نکردم . تو سئو تاثیر داره ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در خصوص فارسی سازی برای تک شخص بعید میدونم قابل انجام باشه اگر تقاضا زیاد باشه انجام میشه . در خصوص اون مشکل سئو چیزی که شما وارد کردید برچسب های مطلب هستن کلمات کلیدی برای سئو نیز باید وارد شوند .

لینک به دیدگاه

در خصوص فارسی سازی برای تک شخص بعید میدونم قابل انجام باشه اگر تقاضا زیاد باشه انجام میشه . در خصوص اون مشکل سئو چیزی که شما وارد کردید برچسب های مطلب هستن کلمات کلیدی برای سئو نیز باید وارد شوند .

الان من حدود 3000 مطلب با این حالت ارسال کردم و کلمه کلیدی وارد نکردم الان چیکار کنم ؟

فک میکردم برچسب ها کلمه کلیدی حساب میشه !

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

نه برچسب و کلمات کلیدی افزونه سئو متفاوت هستن . مثل هم هستن کارشون ولی باید جدا پر بشن . والا نمیدونم تالا این مشکل برام پیش نیومده

لینک به دیدگاه

نه برچسب و کلمات کلیدی افزونه سئو متفاوت هستن . مثل هم هستن کارشون ولی باید جدا پر بشن . والا نمیدونم تالا این مشکل برام پیش نیومده

نه منظورم اینه که میتونم از همون باکس برچسب وردپرس استفاده کنم ؟ یا باید از این به بعد افزونه را هم بهش کلمات کلیدی بدم ؟

لینک به دیدگاه

نه نمیشه . اگه منظورتون اینه موقع وارد کردن برچسب نوشته همون کافی باشه برای بخش سئو که نمیشه ولی مشه از همون برچسبا تو کادر سئو استفاده کرد و لی برچسب های سئو باید دقیق ترو کلیدی تر وارد بشن چون حساس ترن . بله حتما باید به افزونه هم برچس های خودشو بدید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...