رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب mega shop

gharanjik

پست های پیشنهاد شده

سالم من این قالب رو از همین سایت 20script دانلود کردم ولی موقع نصب تو وردپرس مشکل داره . یعنی قالب نصب نمیشه

کس می توتونه کمک کنه ؟

فایلی رو که دانلود کرده بودم رو تو هارد اکسترکت کردم (عکس زیر ) که یکسری فایل های اضافی و بدرد نخور کنارش بود و خودم اون پوشه ای رو که علامت زدم رو زیپ کردم و اونو میخواستم نصب کنم که اینم نشد

1.JPG

محتویات داخل اون پوشه ای که خودم زیپ کردم (عکس زیر )

2.JPG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

معمولا اسم قالب باید رو پوشه باشه که فکر کنم پوشه WCM010013 باشه چون بغیر این بقیه فایل ها مربوط به پوسته نمیشه ( بجز البته چیلد تم ) این پوشه که گفتم رو ببیندی داخلش فایل های style و پوشه زبات فایل index و سایر مشخصه های قالب هست ؟ اگر بود پس همین فایل پوسته هست و اقدام ب زیپ کردن و نصب کنید

لینک به دیدگاه

سلام و ممنون بابت راهنمایی

من این پوشه ای (WCM010013 ) که شما گفتید رو هم زیپ کردم ولی بازم نصب نشد

یه عکس از محتویات داخل پوشه (WCM010013 ) براتون فرستادم

بعد این کار پوشه چیلد تم چی هستش ؟

میتونید یه آمورش دقیق تر از نصب این قالب رو بزارید چون هیچ جای درست حسابی آموزش نصب این قالب نیست

3.JPG

لینک به دیدگاه

درسته دیگه محتویات اصلی پوسته همینا هست اسم پوشه رو به Mega Shop تغییر بدید و زیپ کنید و از هاست و در مسیر wp-contact/themes اپلود وسپس اکسترکت کنید و بعد از پیشخوان وبخش پوسته ها اونو فعال کنید . این که میگید نشد ارور داد موقع اپلود یا موقع نصب ؟ خطاش رو دقیق تر میگید؟

در خصوص چیلد تم ها هم نمیشه توضیح داد خلاصه این مقالبه رو بخونید : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام

من اسم اون پوشه رو به mega shop تغییر دادم و زیپ کردم حالا یه فایل زیپ دارم که داخلش پوشه mega shop هستش و داخل پوشه مگا شاپ هم فایل های مربوط به قالب هست .درسته ؟

حالا من که میخوام از قسمت پوسته ها (در مدیریت سایت )قالب رو نصب کنم نمیشه و پیغام خطای عکس زیر رو می دهد - در ضمن قالبو دارم تو لوکال هاست (کامپیوتر خودم )نصب میکنم

Capture.JPG

حالا چون نصب نشد خودم رفتم به مسیر C:\wamp\www\setayesh\wp-content\themes و قالب رو اینجا اکسترکت کردم بعد که رفتم مدیریت سایت قالب رو نشون داد

به نظرتون مشکی نیست که اینطوری قالب رو تو پوشه تم اکسترکنت کنیم ؟

مگه نباید اگه قالب درست باشه از تو همون مدیریت سایت عین آدم نصب بشه ؟

احبانا با نصب دستی بعدا مشکلی که پیش نمیاد ؟

لینک به دیدگاه

بله بعضی مواقع موقع نصب اتوماتیک قالب این پیغام ها رو میده ک طبیعیه . اصولا نصب دستی هم بهتره هم بی دردسر تر فقط یکم ( یکم ) کرفتاری داره ک همون بریزیش تو پوشه تم و اکسترکت کنی. کاملا راه رو درست رفتید و اصلا نگران نباشید نصب دستی اون هیچ گونه مشکلی ب وجود نمیاره و کاملا درست هست . نه اینطور نیست که قالب درست از بخش پوسته ها نصب مشه و اگر قالبی اتوماتیک نصب نشد خرابه نه همچین چیزی نیست اینم مثل خیلی کارای دیگه دو روش نصب داره دیگه دستی و اتوماتیک که هر دو کاملا درست و سالم هستن و هیچ مشکلی ب وجود نمیارن .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...