رفتن به مطلب

مشکل در دیکد کردن کد جاوا اسکریپت Var Enkripsi

star900

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

همینطور که از عنوان معلومه توی دیکد کردن یک فایل (کدهای جاوا) مشکل دارم که با Var Enkripsi کد شده

البته بیست اسکریپت اینجارو لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. داره ولی هرکاری کردم نتونستم دیکد کنم میشه طریقه کار یا آموزشش رو بهم بگید؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

محتویات کد شده خودتون رو در باکس بالا قرار بدین و بصورت دیکد شده از باکس پایین تحویل بگیرین .

در صورتی که موفق نشدین فایلتون رو قرار بدین تا دوستان در انجمن در صورت امکان بررسی و در رفع مشکل همکاری کنند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

محتویات کد شده خودتون رو در باکس بالا قرار بدین و بصورت دیکد شده از باکس پایین تحویل بگیرین .

در صورتی که موفق نشدین فایلتون رو قرار بدین تا دوستان در انجمن در صورت امکان بررسی و در رفع مشکل همکاری کنند.

موفق باشید.

سعی کردم موفق نشدم!

اینم فایل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

حدود 10بار کد شده

و آخر به کد زیر میرسید

</div><div class="design">ترجمه و سئو : <a href="https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  " title="Rose-Skin.ir">Rose-Skin.ir</a></div><div style="clear:both"></div></div>

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

کدتون رو در باکس بالا قرار بدین و دیکد رو بزنید . نتیجه حاصل در باکس پایین رو کپی کنید و در باکس بالا قرار بدین و مجدد دیکد رو بزنید . این عمل رو تا زمانی که به کد سالم دست پیدا کنید ادامه بدید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...