رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

طراحی سایت و ساخت سایت بهینه سازی شده برای موتور جستجو (سئو) بر پایه کد نویسی html دایوی ( divbase ) ( tableless ) و کد نویسی استاندارد html, css و آدرس دهی صفحه ( sef ) به زبان برنامه نویسی php بر پایه دیتابیس های mysql, sql server و ms access. طراحی وب سایت دارکوب در تمامی پروژه های خود استاندارهای طراحی سایت نظیر w3c را رعایت می نماید. برنامه نویسی php این شرکت بر پایه مدل mvc می باشد که در اکثر پروژه های خود از جوملا، وردپرس و دروپال به عنوان پایه استفاده می نماید. طراحی وب دارکوب در کد نویسی های client side خود در موارد ساده تر از javascript و در موارد پیچیده تر از کتابخانه های jquery و mootools استفاده می نماید. این شرکت در وب سایت های طراحی شده خود اقدام به ایجاد فلش با توجه به جنبه بصری آن می نماید ولی در اجرای قسمت های مختلف سایت به صورت فلش با توجه به معایب آن اصراری ندارد. گروه طراحی دارکوب هاست را به صورت رایگان برای سال اول برای کلیه پکیج های طراحی سایت خود ارائه می نماید که این هاستینگ ها از قویترین سرورهای موجود ارائه می شوند.

قیمت سایت طراحی دارکوب 10000000 تومان

درآمد ماهانه سایت طراحی سایت دارکوب 10000000 تومان

فضای هاست 1 گیگا بایت

منبع:طراحی سایت دارکوب sitedesign.joomir.com

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه پیش ...

سلام

ممنون شرکت همکار

ما هم در زمینه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فعالیت میکنیم

ممنون

لینک به دیدگاه

• 5 ماه پیش ...

فعالیت تیم ما هم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می باشد

با بیش از 80 نمونه کار در ایران و خارج ایران

همکار عزیز

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه نمونه کار های سایت دارکوبو نگاه کردم همشون مزخرف بود هیچ جالب بود دارکوب طراحی نکرده بود هرکدومش مال یه جا بود مثلا یکیش لیمو وب یکیشو راپید یکی دیگه وردپرس نوین هر کدومو یه سایت دیگه طراحی کرده بود دارکوب الکی گذاشته میگه من طراحی کردم خخخخخخ طنزید به مولا

لینک به دیدگاه

درحال حاضر چون افراد عادی توی ایران از وردپرس و قالب های رایگان و نال شده سر در نمیارن هرکی رسیده متاسفانه یک شرکت سوری زده و شده طراح سایت:) بخیل نیستم وضعیت خوبیه واسه کسب درامد...یه مورد دیدم سایت دهیاری ساخته بود بجز هزینه اولیهماهیانه 150 هزار تومن هم میگرفت بابت پشتیبانی و ... قالبش چی بود؟ صحیفه:|

لینک به دیدگاه

دیگه

درحال حاضر چون افراد عادی توی ایران از وردپرس و قالب های رایگان و نال شده سر در نمیارن هرکی رسیده متاسفانه یک شرکت سوری زده و شده طراح سایت:) بخیل نیستم وضعیت خوبیه واسه کسب درامد...یه مورد دیدم سایت دهیاری ساخته بود بجز هزینه اولیهماهیانه 150 هزار تومن هم میگرفت بابت پشتیبانی و ... قالبش چی بود؟ صحیفه:|

از طراحان سایت ایرانی بیشتر از این توقع داری؟ تازه هزینه طراحی سایتش یک میلیون می گیره

ما که خدا رو شکر قالب از پایه طراحی می کنیم

لینک به دیدگاه

دیگه

از طراحان سایت ایرانی بیشتر از این توقع داری؟ تازه هزینه طراحی سایتش یک میلیون می گیره

ما که خدا رو شکر قالب از پایه طراحی می کنیم

اره سایت شمارو دیدم قدرتمند تر عمل کرده بودید.خدا قوت.

منم دامنه pikoweb.ir دارم توانایشم دارم..اما مشتری ها چون سر در نمیارن می خواد بسازی و واسشون مطلب هم ارسال کنی ینی اصلا سر در نمیارن چی به چیه تا بیای یاد بدی پشیمون میشی. شما چه راه حلی واسه این موضوع ایجاب کردید؟

لینک به دیدگاه

• لطفا پست های قدیمی رو بالا نیارین و در پست های دیگران از تبلیغ و معرفی وب سایت خودتون خودداری کنین و برای معرفی کار خودتون در بخش معرفی وب سایت گفتگو باز کنین- باتشکر

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...