رفتن به مطلب

آموزش کامل وردپرس شبکه (وبلاگ دهی)

پست های پیشنهاد شده

بسمه تعالی با اجازه اساتید و مدیران عزیز

بسمه تعالی

وردپرس شبکه یا وردپرس چند سایته و یا به تعبیر دیگر وردپرس چند کاربره همان سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که به شما امکان ایجاد بی نهایت وب سایت وردپرسی را بصورت وبلاگ و بدون نیاز به نصب مجدد وردپرس می دهد. در این حالت وردپرس بصورت عادی نصب شده و تنها با افزودن یک کد به فایل Wp-Config.php تغییرات به وجود می آید. به وردپرس شبکه “WordPress MU” گفته می شود. این قابلیت از نسخه 3.0 به بعد وردپرس پدید آمده است.

حال اینکه ما این تاپیک را ایجاد کردیم تا از این به بعد با صلاحدید مدیران در این مکان بتوانیم به گسترش وردپرس شبکه کمکی کرده باشیم.25.gif

هرکسی هم که میتونه افزونه نویسی و کارای دیگه انجام بده بیاد

ایرانی جماعت تو چیزی کم نمیاره سایت wpmu خیلی پیشرفت کرده و من شخصا شاهده این هستم که کاربران ایرانی به دلیل عدم اطمینان به یک سایت خارجی یا هر دلیلی دوست دارند یه سایت ایرانی حمایتشون کنه و از اونجا خرید کنند.

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افزونه انجمن وردپرس به صورت فارسی سازی شده که مطابقت میکنه با wpmu رو میتونین دریافت کنین و به هر کاربر یک انجمن در نظر بگیرید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ''> لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ' rel="external nofollow">

لینک به دیدگاه

افزونه سایت مپ جهت ایندکس شدن سریع مطالب وبلاگ ها

تست شد و مشکلی نداشت .

با تشکر از فرجاد عزیز که این افزونه رو اجازه دادند رایگان در اختیار شما قرار بدیم.

فایل xml کاملا تصحیح شده و اسپایدر عالی کار میکنه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

نحوه آپدیت تاپیک____(V)(!)

در طول هفته روزهای زوج خواهد بود که آخر هر هفته یک افزونه ی غیر رایگان به صورت رایگان قرار خواهد گرفت که بسته به نوع فعالیت تاپیک در بیست اسکریپت خواهد داشت.

پوسته و فایل های امنیتی____

همانطور که میدونید هر وبلاگدهی باید بتونه کاربر پسند باشه به خاطر همین ما شروع خواهیم کرد به طراحی پوسته ها و به روز رسانی های ماهانه

و اما در مورد فایل های امنیتی به چند نظر از دوستان نیاز خواهیم داشت که سر رشته داشته باشند.

و در نهات خواهش ما این هستش که دوستان افزونه نویس و برنامه نویس از این تاپیک استقبال کنند . من خودم اگه افزونه خوبی در حال نوشتن باشه و به درد بخور باشه حاظرم پیش خرید کنمhappyflirt

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام دوستان به چند نفر افزونه نویس و طراح قالب برای کار وردپرس مولتی یوزر یا شبکه نیاز داریم . دوستان کسی هستش کمکون کنه در این امر؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام . ممنون از تایپک خوبتون . یه سوال دارم :

یه افزونه هم معرفی کنید برای مطابقت تمامی شبکه و وبلاگ ها با اسکریپت هایی نظیر ویبولتین ، whmcs و سایر سی ام اس ها

منظورم اینه که با یک یوزر نیم و پسورد بتوان به تمامی سیستم های نصب برروی سایت وارد شد .

لینک به دیدگاه

درود

VBSSO

پلاگین هماهنگ سازی ویبولتین با وردپرس با قابلیت پشتبانی از وردپرس شبکه

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...
درود

VBSSO

پلاگین هماهنگ سازی ویبولتین با وردپرس با قابلیت پشتبانی از وردپرس شبکه

با عرض سلام و خسته نباشید متاسفانه سایت وی بولتین فارسی کلا به مشکل بر خورده و باز نمیشه من یک انجمن قدیمی روی این سیستم مدیریت محتوا دارم که میخوام انتقالش بدم به وردپرس ولی هرچی پلاگین توی اینترنت پیدا کردم و نصب کردم هیچ کدوم این کار رو نتونست برام انجام بده نهایت کاری که انجام میداد انتقال کاربرها بود ولی انجمن ها و ... رو منتقل نمیکرد توی سایت شما هم خیلی دنبال مورد مشابه گشتم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم ممنون میشم اگر امکان داره راهنمایم کنید که اصلا این کار شدنی هست یا خیر

با تشکر

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید متاسفانه سایت وی بولتین فارسی کلا به مشکل بر خورده و باز نمیشه من یک انجمن قدیمی روی این سیستم مدیریت محتوا دارم که میخوام انتقالش بدم به وردپرس ولی هرچی پلاگین توی اینترنت پیدا کردم و نصب کردم هیچ کدوم این کار رو نتونست برام انجام بده نهایت کاری که انجام میداد انتقال کاربرها بود ولی انجمن ها و ... رو منتقل نمیکرد توی سایت شما هم خیلی دنبال مورد مشابه گشتم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم ممنون میشم اگر امکان داره راهنمایم کنید که اصلا این کار شدنی هست یا خیر

با تشکر

• درود

• خیر ویبولتین رو نمیشه تبدیل به وردپرس و انجمن ساز وردپرس کرد دوست عزیز ولی میشه به انجمن سازهای دیگری از جمله نیوک * ipb * زنفور * مای بی بی و . . . تبدیل کرد

• Like 1
لینک به دیدگاه

• درود

• خیر ویبولتین رو نمیشه تبدیل به وردپرس و انجمن ساز وردپرس کرد دوست عزیز ولی میشه به انجمن سازهای دیگری از جمله نیوک * ipb * زنفور * مای بی بی و . . . تبدیل کرد

خیلی ممنونم از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

بسمه تعالی با اجازه اساتید و مدیران عزیز

بسمه تعالی

وردپرس شبکه یا وردپرس چند سایته و یا به تعبیر دیگر وردپرس چند کاربره همان سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که به شما امکان ایجاد بی نهایت وب سایت وردپرسی را بصورت وبلاگ و بدون نیاز به نصب مجدد وردپرس می دهد. در این حالت وردپرس بصورت عادی نصب شده و تنها با افزودن یک کد به فایل Wp-Config.php تغییرات به وجود می آید. به وردپرس شبکه “WordPress MU” گفته می شود. این قابلیت از نسخه 3.0 به بعد وردپرس پدید آمده است.

حال اینکه ما این تاپیک را ایجاد کردیم تا از این به بعد با صلاحدید مدیران در این مکان بتوانیم به گسترش وردپرس شبکه کمکی کرده باشیم.25.gif

هرکسی هم که میتونه افزونه نویسی و کارای دیگه انجام بده بیاد

ایرانی جماعت تو چیزی کم نمیاره سایت wpmu خیلی پیشرفت کرده و من شخصا شاهده این هستم که کاربران ایرانی به دلیل عدم اطمینان به یک سایت خارجی یا هر دلیلی دوست دارند یه سایت ایرانی حمایتشون کنه و از اونجا خرید کنند.

سلام واقعا تاپیک خوبی میشه

چون خودم وردپرس شبکه استفاده میکنم و نیاز به یه سری قالب ها و افزونه ها دارم

و از این امر حمایت میکنم

لینک به دیدگاه

تو وردپرس شبکه یه مشکلی که وجود داره تو دامنه اصلی که طرف ثبت نام میکنه

فقط توی همانجا قابلیت دیدن پروفایل خودش را دارد و اگر مثلا خواست توی یکی از وبلاگ های زیر دامنه اقدا م به فعالیت کند

یا باید یوزر توی ان وبلاگ بسازد یا ادمین شبکه ان یوزر را در وبلاگ مربوطه ادد کند . برای این مشکل افزونه یا قطعه کدی تعبیه نشده ؟

لینک به دیدگاه

تو وردپرس شبکه یه مشکلی که وجود داره تو دامنه اصلی که طرف ثبت نام میکنه

فقط توی همانجا قابلیت دیدن پروفایل خودش را دارد و اگر مثلا خواست توی یکی از وبلاگ های زیر دامنه اقدا م به فعالیت کند

یا باید یوزر توی ان وبلاگ بسازد یا ادمین شبکه ان یوزر را در وبلاگ مربوطه ادد کند . برای این مشکل افزونه یا قطعه کدی تعبیه نشده ؟

• دقیق تر توضیح بدین با مثال

• Like 1
لینک به دیدگاه

• دقیق تر توضیح بدین با مثال

مثلا شما توی تک گذر techgozar.com ثبت نام میکنید . بعد اگر بخواین مثلا از وبلاگ blog.techgozar.com استفاده کنین باید توی این بلاگ هم یا ثبت نام کنین یا ادمین شبکه وردپرس سایت یوزر شما رو تو ی پرتال مربوطه ادد کنه تا پروفایل شما تو اون وبلاگ بیاد .

لینک به دیدگاه

مثلا شما توی تک گذر techgozar.com ثبت نام میکنید . بعد اگر بخواین مثلا از وبلاگ blog.techgozar.com استفاده کنین باید توی این بلاگ هم یا ثبت نام کنین یا ادمین شبکه وردپرس سایت یوزر شما رو تو ی پرتال مربوطه ادد کنه تا پروفایل شما تو اون وبلاگ بیاد .

• پس شما هماهنگ سازی میخوایین برای بخش وبلاگ و پرتال ؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

• پس شما هماهنگ سازی میخوایین برای بخش وبلاگ و پرتال ؟؟

بله دقیقا

طرف با یک یوزر تو تک گذر بتونه از همه پرتال ها استفاده کنه

لینک به دیدگاه

بله دقیقا

طرف با یک یوزر تو تک گذر بتونه از همه پرتال ها استفاده کنه

• این مورد باید برنامه نویسی بشه دوست عزیز

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...