رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد نصب قالب صفحه اول

mostafa.pc92

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که چطوری برای سایتم قالب صفحه اول نصب کنم؟

منظور از صفحه اول اینه که یه قالب صفحه اول برای سایت داشته باشیم بهد گزینه ورود به هام باشه که افراد وارد سایت بشن.

باشید سر بلند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

چندین روش وجود داره .

روش اول ایجاد یک برگه جدا و قرار دادن اون به عنوان صفحه اول سایت

روش دوم استفاده از کدهای جاوا اسکریپت

روش سوم استفاده از index.html و انتقال به index.php

روش چهارم استفاده از تابع wp_redirect

روش پنجم انتقال سایت به یک پوشه مجزا و استفاده از index.html

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خب کدوم یکی از راه هایی که گفتید آسونتر و راحت تره؟

میخوام یه قالبی که تموم صفحس برای صفحه اولم داشته باشم و بعد قالب فعلی سایتم بشه هامم

باشید سر بلند

لینک به دیدگاه

از نظر سادگی همه روش ها ساده هستن!

روش پنجم از همه روش های بالا ساده تر و روش چهارم جالبتر

روش پنجم :

یک پوشه به نام home بسازید و محتویات سایتتون رو به داخلش منتقل کنید. سپس فایل های قالب html مورد نظرتون رو در پوشه اصلی هاستتون public_html اپلود کنید.

اگر هم دو قالب میخواین بزارید حتما باید قالب برگه بسازید و ازش در صفحه اول استفاده بفرمائید.

لینک به دیدگاه

منظور شما اینه که اگه 2 قالب میخوام باید مثلا یه قالب html پیدا کنم و کدش رو در صفحه ای که دارم میسازم کپی کنم و اون صفحه رو از تنظیمات خواندن انتخواب کندم درسته؟

لینک به دیدگاه

ببخشید در این مقاله گفته شده که یک فایل php درست کنید! باید این فایل رو در public_html در هاست درست کنیم؟

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ببخشید سوال آخرم هست!

در این مقاله گفتن که بعداز کدهای بالا کد های php این فایل خود را بنویسید

این کدها چی هستند؟

آیا در همون فایل قالبی که میخوایم نصب کنیم هم هستن که همونو کپی کنیم و قرار بدیم؟

لینک به دیدگاه

افزونه زیر رو نصب بفرمائید .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سپس در بخش تنظیمات و قسمتی که در تصویر وجود داره قالب رو روی قالب تمام صفحه موردنظرتون قرار بدین.

e878-22.png

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خب من الان نصب کردم و وقتی اون قالب رو انتخاب میکنم برای صفحه اولم سایت بهم میریزه!

بعدشم قالب دوم که فعال نمیشه که بخواد ابزارک ها فعال بشه!

والا یکم گیج شدم توی این بحث خیلی گیر کردم depressed

لینک به دیدگاه

شما اول قالب صفحه اول رو فعال و افزونه های مورد نیازش رو نصب کنید . سپس قالب پیش فرضتون رو بزارید رو قالب اصلی که دیگر صفحه ها قراره باهاش نمایش داده بشن .

پس از اینکار از منوی مذکور قالب صفحه اصلی رو روی قالب تمام صفحه خودتون قرار بدین.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود .

کمی آموزش ها پیچیده شد ولی در این آموزش می توانید کاری که قصدشو دارید رو به ثمر بنشونید :

1. ابتدا یک فایل در پوشه ی قالب فعلیتون ایجاد کنید . به عنوان مثال : home.php

2. در حالت ویرایش وارد این فایل شوید و کد زیر را در اولین خط فایل قرار بدید :

<?php/*Template Name: home*/?>

3. حال باید کدهایی که قصد نمایش در صفه خانه را دارید در این فایل قرار دهید . ( در این مرحله شما می توانید از کدهای قالب های HTML که مد نظر دارید استفاده کنید یا کد فرم ورود ، خبر نامه ، متن و ...) این مرحله بستگی به سلیقه شما دارد اما باید به نحوی این فایل را تکمیل کنید .

4. در صورتی که نیازمند به نمایش یک فرم ورود به سایتتان را دارید ، کد زیر را در فایل home.php قرار دهید :

<style>form label {   display: block;   font-weight: bold;}form input[type=text], form input[type=password] {   border: 1px solid #F0F0F0;   border-radius: 5px;   -moz-box-shadow: 1px 1px #FFF, 1px 1px 1px #aaa inset;   -webkit-box-shadow: 1px 1px #FFF, 1px 1px 1px #aaa inset;   box-shadow: 1px 1px #FFF, 1px 1px 1px #aaa inset;   padding: 10px 7px;   width: 50%;   background: #FFF;   margin-top: 5px;   font-family: Tahoma, Geneva, sans-serif;   font-size: 15px;   font-weight: bold;   color: #666;}</style><?php get_header(); ?><?php   $err = '';   $success = '';   global $wpdb, $PasswordHash, $current_user, $user_ID;   if(isset($_POST['task']) && $_POST['task'] == 'register' ) {       $pwd1 = $wpdb->escape(trim($_POST['pwd1']));       $pwd2 = $wpdb->escape(trim($_POST['pwd2']));       $first_name = $wpdb->escape(trim($_POST['first_name']));       $last_name = $wpdb->escape(trim($_POST['last_name']));       $email = $wpdb->escape(trim($_POST['email']));       $username = $wpdb->escape(trim($_POST['username']));       if( $email == "" || $pwd1 == "" || $pwd2 == "" || $username == "" || $first_name == "" || $last_name == "") {           $err = 'لطفا تمامی فیلدهای الزامی را تکمیل نمایید.';       } else if(!filter_var($email, FILTER_VALIDATE_EMAIL)) {           $err = 'آدرس ایمیل نامعتبر است!';       } else if(email_exists($email) ) {           $err = 'این ایمیل قبلا در سایت ثبت شده است.';       } else if($pwd1 <> $pwd2 ){           $err = 'کلمات عبور با یکدیگر مطابقت ندارند.';              } else {           $user_id = wp_insert_user( array ('first_name' => apply_filters('pre_user_first_name', $first_name), 'last_name' => apply_filters('pre_user_last_name', $last_name), 'user_pass' => apply_filters('pre_user_user_pass', $pwd1), 'user_login' => apply_filters('pre_user_user_login', $username), 'user_email' => apply_filters('pre_user_user_email', $email), 'role' => 'subscriber' ) );           if( is_wp_error($user_id) ) {               $err = 'خطایی در ارسال درخواست نام نویسی شما رخ داده است!';           } else {               do_action('user_register', $user_id);               $success = 'نام نویسی شما با موفقیت به اتمام رسید، از شما ممنویم.';           }       }   }   ?><div id="primary" class="site-content"> <div id="content" role="main">   <?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>   <article id="post-<?php the_ID(); ?>" <?php post_class(); ?>>     <header class="entry-header">       <h1 class="entry-title"><?php the_title(); ?></h1>     </header>     <div class="entry-content">       <?php the_content(); ?>       <div id="message">         <?php           if(! empty($err) ) :               echo '<p class="error">'.$err.'</p>';           endif;       ?>         <?php           if(! empty($success) ) :               echo '<p class="error">'.$success.'</p>';           endif;       ?>       </div>       <form method="post">         <h4>آیا قبلا عضو نشده اید؟<br/>           نام نویسی کنید.</h4>         <p>           <label>نام</label>         </p>         <p>           <input type="text" value="" name="first_name" id="first_name" />         </p>         <p>           <label>نام خانوادگی</label>         </p>         <p>           <input type="text" value="" name="last_name" id="last_name" />         </p>         <p>           <label>ایمیل</label>         </p>         <p>           <input type="text" value="" name="email" id="email" />         </p>         <p>           <label>نام کاربری</label>         </p>         <p>           <input type="text" value="" name="username" id="username" />         </p>         <p>           <label>رمز عبور</label>         </p>         <p>           <input type="password" value="" name="pwd1" id="pwd1" />         </p>         <p>           <label>تکرار رمز عبور</label>         </p>         <p>           <input type="password" value="" name="pwd2" id="pwd2" />         </p>         <button type="submit" name="btnregister" class="button" >بفرست!</button>         <input type="hidden" name="task" value="register" />       </form>     </div>     <footer class="entry-meta">       <?php edit_post_link( __( 'Edit', 'twentytwelve' ), '<span class="edit-link">', '</span>' ); ?>     </footer>     <!-- .entry-meta -->   </article>   <?php endwhile; ?>   <?php endif; ?> </div></div><?php get_sidebar(); ?><?php get_footer(); ?>

با قرار دادن این کد در فایل home.php پس از خط نام برگه ، می توانید برای صفحه خانگی خود یک فرم عضویت داشته باشید . حال می توانید این فایل را ویرایش کنید .

5. سپس باید وارد پیشخوان > برگه ها > افزودن برگه شوید . عنوان برگه را انتخاب کنید ، در سمت چپ در هنگام افزودن برگه ، قالب های برگه را روی home قرار دهید .

6. سپس وارد تنظیمات > خواندن شوید . برای صفحه اصلی ، برگه ای که تازه ساخته اید را انتخاب کنید و برای نوشته ها ، هم برگه ای دیگر که مربوط به مطالب و مقالات شما باشد .

7. اگر در مرحله ی قبل ، قالبی مربوط به نوشته ها و وبلاگ نداشتید ، یک فایل دیگر در پوشه ی قالبتان به نام blog.php ایجاد کنید ، کد عنوان برگه که در مورد 2 دادم را در ابتدای این فایل قرار دهید و محتویات فایل index.php را داخل این فایل پس از کد عنوان برگه وارد کنید .

لینک به دیدگاه

سلام . منم میخوام چنین کاری را بکنم ولی یه کم گیج شدم . بیشتر توضیح میدید ؟

من سایتم روی دامنه اصلی راه اندازی شده و صفحه اول میخوام براش بزنم . قالب html اون رو هم بارگذاری کردم . با این روش بالا میشه که صفحه اصلیم همین قال اچ تی ام ال باشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام . منم میخوام چنین کاری را بکنم ولی یه کم گیج شدم . بیشتر توضیح میدید ؟

من سایتم روی دامنه اصلی راه اندازی شده و صفحه اول میخوام براش بزنم . قالب html اون رو هم بارگذاری کردم . با این روش بالا میشه که صفحه اصلیم همین قال اچ تی ام ال باشه ؟

اگه سایتتون وردپرس باشه بله با همین روشی که گفتم می تونید اینکارو بکنید و قالب صفحه اصلیتون رو یک قالب HTML قرار بدید .

فقط کافیه در مرحله ی 4 کدهای قالب html رو بعد از کد شماره ی 2 قرار بدید و از مرحله ی 5 به بعد رو انجام بدید .

فقط اگر قالب html بخواهید قرار بدید باید تمامی فایل های جاوا و استایل مربوط به قالب html را در همان فایل فراخوانی کنید (مثلا در فایل home.php) چون در صورتی که در فایل header.php فایل ها رو فراخوانی کنید باعث تداخل استایل ها و جی کوئری ها میشید .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...