رفتن به مطلب

اختصاصی آموزش نصب اسکریپت PHPMelody به زبان دیگر!

Masih

پست های پیشنهاد شده

درود .

ازآنجا که آموزش هایی در این اسکریپت نیز پیش از این وجود داشته اما قصد داریم مجددا آموزش دیگری که جامع تر باشد را برای شما ایجاد کنیم .

نصب :

خوب ابتدا اسکریپت را دریافت کنید .

سپس فایل های اسکریپت را داخل هاست و فایل منیجر خود آپلود کنید .

- سپس یک دیتابیس و یوزرنیم دیتابیس ایجاد کنید و با یکدیگر ADD کنید .

- به فایل منیجر بروید و فایل config-sample.php را به config.php تغییر نام دهید و این فایل را در حالت ویرایش باز کنید .

- اطلاعات دیتابیس را که قبلا ساخته اید در این فایل وارد کنید .

f94f-Ashampoo-Snap-2015-11-27-13h00m45s-001-.png

تصویر بالا به شما نشان میدهد در کجا باید اطلاعات را وارد کنید .

- وارد phpmyadmin شوید و فایل phpmelody_sql.sql را در دیتابیسی که برای این اسکریپت ایجاد کرده اید و اطلاعات آن را در فایل کانفیگ وارد کرده اید ، ایمپورت کنید .

- پرمیژن فایل ها و پوشه های زیر را روی 0777 قرار دهید :

1a0d-Ashampoo-Snap-2015-11-27-13h03m00s-002-.png

- پس از انجام مراحل بالا تنها کاری که نیاز است ، اجرای فایل install.php است . در مرورگر خود ، سایت خودتان را وارد کنید سپس به انتهای آن فایل نصب را اضافه کنید . برای مثال :

724e-Ashampoo-Snap-2015-11-27-13h04m05s-003-.png

اقدامات پس از انتقال یا تغییر سرور (هاست) :

1. در صورتی که دامنه یا سرور خودتان را تغییر دهید ، ابتدا باید در نظر داشته باشید که هر هاست و سروری به یک صورت کانفیگ نشده اند و پیش نیازهای مختلفی دارند . لذا به این دقت داشته باشید که در صورتی که پس از مراحل پایین ، سایت شما باز هم نمایش داده نشد ، می بایست هاست خود را تغییر دهید .

- در صورتی که دامنه تغییر داده باشید :

+ در صورتی که دامنه ی خود را تغییر دهید ، ابتدا وارد فایل config.php شوید و آدرس سایت جدیدتان را جایگزین آدرس قبلی کنید .

+ سپس به phpmyadmin رفته و تمامی دامنه های قبلی خود را به جدید تغییر دهید .

- در صورتی که در تغییر هاست و سرور به مشکل برخورده باشید : (حتما بک آپ داشته باشید)

+ پس از انتقال و تغییر سرور و هاست ، گاهی اوقات مشکلاتی برای فایل ها به وجود می آید . در اینحالت در صورتی که خطاهایی مربوط به فایل ها دریافت کردید ، همان نسخه ای که قبلا استفاده می کرده اید از آن اسکریپت را دانلود کنید و فایل های داخل خطا را جایگزین کنید ( فایل های دانلود شده را با فایل های قبلی جایگزین کنید )

+ در صورتی که مشکل از فایل ها رفع نشد ،

به غیر از پوشه ی uploads ، ما بقی پوشه ها را حذف کنید و پوشه ها و فایل های اسکریپت تازه دانلود شده را بجای آن قرار دهید .

+ سپس یک دیتابیس جدید ایجاد کنید (دقت کنید دیتابیس قبلی را به هیچ وجه حذف نکنید . همچنین یک بک آپ هم باید داشته باشید)

+ حالا سایت را برپا کنید .

+ در صورتی که در نصب مشکلی نبود ، از دیتابیس قبلی یک فایل export تهیه کنید و در دیتابیس جدید import کنید . دقت کنید که اطلاعات دیتابیس را تغییر ندهید . باید اطلاعات دیتابیس را جابجا کنید .

+ اکنون سایت شما با تنظیمات قبلی آماده ی استفاده است .

+ در صورتی که روش های بالا جوابگو نبود ، باید مشکل شما را از زاویه ی دیگری بررسی کنیم . لذا خطاها و اسکرین شات هایی ارائه دهید > جهت کمک به خودتان .

در ضمن بررسی کنید فایل .htaccess شما حاوی کدهای زیر باشد :

RewriteEngine OnRewriteRule ^index.html$ index.phpRewriteRule ^browse-(.*)-videos.html$ category.php?cat=$1RewriteRule ^browse-(.*)-videos-([0-9]+)-(.*).html$ category.php?cat=$1&page=$2&sortby=$3RewriteRule ^videos.flv(.*)$ videos.php$1RewriteRule ^register.html$ register.phpRewriteRule ^contact_us.html$ contact_us.phpRewriteRule ^edit_profile.html$ edit_profile.phpRewriteRule ^suggest.html$ suggest.phpRewriteRule ^upload.html$ upload.phpRewriteRule ^upload_avatar.html$ upload_avatar.phpRewriteRule ^suggest.html$ suggest.phpRewriteRule ^favorites.html(.*)$ favorites.php$1RewriteRule ^login.html(.*)$ login.php$1RewriteRule ^newvideos.html(.*)$ newvideos.php$1RewriteRule ^topvideos.html(.*)$ topvideos.php$1RewriteRule ^profile.html(.*)$ profile.php$1RewriteRule ^favorites.html(.*)$ favorites.php$1RewriteRule ^playlist/(.*)$ myfavorites.php?u=$1RewriteRule ^memberlist.html(.*)$ memberlist.php$1RewriteRule ^articles/index-([0-9]+).html$ article.php?page=$1RewriteRule ^articles/browse-(.*)-([0-9]+).html$ article.php?c=$1&page=$2RewriteRule ^articles/tag/([^/]+)/page-([0-9]+)(/)?$ article.php?tag=$1&page=$2RewriteRule ^articles/tag/([^/]+)(/)?$ article.php?tag=$1&page=1RewriteRule ^articles/popular-([0-9]+).html$ article.php?show=popular&page=$1RewriteRule ^articles/(.*)_([0-9]+).html$ article_read.php?a=$2RewriteRule ^articles(\/|.html)?$ article.phpRewriteRule ^article(\/|.html)?$ article.phpRewriteRule ^pages/(.*)\.html$ page.php?name=$1RewriteRule ^tags/([^/]+)/$ tag.php?t=$1&page=1RewriteRule ^tags/([^/]+)/page-([0-9]+)(/)?$ tag.php?t=$1&page=$2RewriteRule ^embed/([^/]+)$ embed.php?vid=$1RewriteRule ^([^/]*)_([a-zA-Z0-9]{9}).html$ watch.php?vid=$2RewriteRule ^fpembed-(.*).swf$ fpembed.php?vid=$1RewriteRule ^rss.xml$ rss.php [L]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من این اررور رو دارم کمک کنید

Warning: Smarty error: unable to read resource: "index.tpl" in C:\xampp\htdocs\Smarty\Smarty.class.php on line 1096

راهنمایی دقیق و کامل و ساده بکنید

لینک به دیدگاه

به لینک زیر مراجعه کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همچنین : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اما به طور خلاصه :

1. بهفایل C:\xampp\htdocs\Smarty\Smarty.class.php مراجعه کنید و در خط 1096 ببینید فایل index.tpl موجود هست یا خیر .

و در این خط ببینید این فایل را در چه مسیری معرفی کرده جهت فراخوانی . سپس به همان آدرس مراجعه کنید و بببنید اصلا فایل index.tpl هست یا خیر . اگر نبود باید در اسکریپت دانلود شده این فایل رو در اون مسیر قرار بدید .

2. پرمیژن های فایل smarty و index.tpl رو روی 644 تنظیم کنید .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز یک مشکل دارم راهنمایی کنید

وقتی خودم یا کاربر میخواد ویدئو اپلود کنه بیشتر از 2MB اجازه اپلود نمیده با پشتیبانی سرور مجازی هم حرف زدم میگه ما محدودیتی نداریم از داخل اسکرپیت هستش ؟! راهنمایی کنید لطفا

عکس هم بفرما bo1ai2yl3cz6g1yslki1.png

لینک به دیدگاه

درود

مقادیر زیر رو در فایل php.ini اگر وجود دارن بصورت زیر ویرایش و در غیر اینصورت اضافه بفرمائید.

post_max_size = 100Mupload_max_filesize = 100M

نکته : درصورتی که به php.ini دسترسی ندارید در پوشه ای که phpmelody رو نصب فرمودین این فایل رو ایجاد و کدها رو داخلش قرار بدین.

یا

کد زیر رو در htaccess. سایتتون اضافه بفرمائید.

php_value post_max_size 100M
php_value upload_max_filesize 100M

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مرسی درست شد واقعا کارتون درسته عالی بود

مشکل بعدی من این هستش ؟!

Notice: Undefined index: filter in C:\xampp\htdocs\admin\comments.php on line 69

چطور درستش کنم ؟!

o7iq675ygzzfoa2xh5oj.png

لینک به دیدگاه

مشکل اخر من هم داخل قسمت بک اپ هستش وقتی روی این قسمت کلیک میکنم اررور میده با عکس نشون دادم .

14krzb52xpwb56bijeaz.png

این صفحه اررور هستش ؟!

u0iaug3am39dh9yzzrr2.png

لینک به دیدگاه

دوستان عذر میخوام این اسکریپت فارسسی ساز نداره ؟؟؟؟؟ نمیتونیم خودمون قسمت هاییشو فارسی کنیم ؟؟؟؟

دوستان ایا این نسخه ای که رایگانه مشکلی نداره ؟؟؟؟؟ اگر ممکنه یه لینک معتبر بدید

و ایا قالب برای این اسکریپت وجود داره چه رایگان چه پولی ممنون میشم بگید کجا میتونم تهیه کنم مچکرم

لینک به دیدگاه

درود

آخرین نسخه phpmelody به همراه دو قالب و نسخه موبایل رو میتونید از لینک زیر دریافت فرمائید .

جهت فارسی سازی کافیه فایل english.php موجود در دایرکتوری lang ترجمه و با اسم persian.php ذخیره کنید و سپس از طریق پنل مدیریت زبان روی persian قرار بدین.

فایل زبان فارسی به زودی توسط 20 اسکریپت قرار داده میشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ن

مشکل اخر من هم داخل قسمت بک اپ هستش وقتی روی این قسمت کلیک میکنم اررور میده با عکس نشون دادم .

14krzb52xpwb56bijeaz.png

این صفحه اررور هستش ؟!

u0iaug3am39dh9yzzrr2.png

نسخه php هاستتون رو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

درود

آخرین نسخه phpmelody به همراه دو قالب و نسخه موبایل رو میتونید از لینک زیر دریافت فرمائید .

جهت فارسی سازی کافیه فایل english.php موجود در دایرکتوری lang ترجمه و با اسم persian.php ذخیره کنید و سپس از طریق پنل مدیریت زبان روی persian قرار بدین.

فایل زبان فارسی به زودی توسط 20 اسکریپت قرار داده میشه.

موفق باشید.

اموزش نصب تم جدید به صورت تصویری قرار دهید با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

من فایل en را فارسی کردم کلش رو ترجمه کردم الان برای نصبش راهنمایی کنید . در صورت تمایل بگین برای شما هم ارسال میکنم ولی خیلی زحمت کشیدم تا ترجمه شده ...

لینک به دیدگاه

درود

فایل settings.php موجود در پوشه include رو باز کنید و خط زیر رو پیدا کنید.

$langs = array();

حالا زیر این کد، زبان جدید رو به این صورت تعریف کنید .

//    Persian$langs[25]["title"]    = "Persian";$langs[25]["ico"]    = _URL . "/lang/flags/ir.png";//$langs[25]["ico"]    = _URL . "/lang/flags/iran.png";$langs[25]["file"]    = 'persian.php';$langs[25]["email_dir"] = 'persian';

اسامی و آدرس ها رو طبق فایل های خودتون ویرایش کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
سلام

چطور میشه کاری کرد که فایل های آپلود شده در هاست دیگه ای ذخیره بشن ؟

خود اسکریپت باید این قابلیت رو داشته باشه در غیر اینصورت ملزومات این کار برنامه نویسی یک Web API برای این اسکریپت هستش و آپلود فایل از طریق API

لینک به دیدگاه

خود اسکریپت باید این قابلیت رو داشته باشه در غیر اینصورت ملزومات این کار برنامه نویسی یک Web API برای این اسکریپت هستش و آپلود فایل از طریق API

متاسفانه خود اسکریپت نداره میشه یکی راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

درود

phpmelody چنین قابلیتی رو نداره.

اگر فقط خودتون ویدئو ها رو قرار میدین کافیه در هاست دوم آپلود کنید و توسط add Video url براحتی آدرس بدین و اضافه کنید . در غیر اینصورت همونطور که جناب رسالت فرمودن باید بدین براتون این قابلیت رو اضافه کنند یا در انجمن پشتیبانی phpmelody مطرح بفرمائید تا راه حلی ارائه بشه!

موفق و پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

درود

phpmelody چنین قابلیتی رو نداره.

اگر فقط خودتون ویدئو ها رو قرار میدین کافیه در هاست دوم آپلود کنید و توسط add Video url براحتی آدرس بدین و اضافه کنید . در غیر اینصورت همونطور که جناب رسالت فرمودن باید بدین براتون این قابلیت رو اضافه کنند یا در انجمن پشتیبانی phpmelody مطرح بفرمائید تا راه حلی ارائه بشه!

موفق و پاینده باشید.

سلام

کسی اینجا نمیتونه این کار رو بکنه ؟

لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

• درود
  • برای ورود به بخش میریت باید چه آدرسی بزنیم؟
  • من بعد از نصبش وقتی خواستم وارد بشم ارور 404 داد ،مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

• درود

• برای ورود به بخش میریت باید چه آدرسی بزنیم؟

• من بعد از نصبش وقتی خواستم وارد بشم ارور 404 داد ،مشکل از کجاست؟

• سلام

• آموزش کلی و نهائی

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• طبق این مورد برین جلو

سلام ودرود

این اسکریپت فارسی شده هست ؟

• بخش فارسی و دریافتی اسکریپت

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...