رفتن به مطلب

فیس بوک ابزار وضعیت امن (safety status) را به پروفایل کاربران خود بخاطر انفجارهای اخیر در فرانسه اضا

labour

پست های پیشنهاد شده

شبکه اجتماعی مشهور لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فیس بوک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این کار را بخاطر کاربرانی کرده است که از قربانیان و یا کسانی هستند که به این مناطق نا امن نزدیک هستند و به دوستان خود وضعیت امن بودن یا نبودن خود را اعلام می نمایند.

فیس بوک دارد به کاربرانی که در پاریس قرار دارند کمک می کند تا وضعیت امن خود (safety status) و اعلام زنده بودن خود را برای دوستان خود اعلام کنند.

کاربران خارج از پاریس هم می توانند از این ابزار کمک بگیرند تا بفهمند که دوستانشان زنده هستند یا نه!

(safety status) فیس بوک کاربران را در پاریس را مکان یابی می نماید و کاربران همچنین می توانند که بگویند که آیا مکانی که آنها بیشترین پستشان را از آنجا داده اند هم امن هست یا نه!و اگر تیک امن بودن آن مکان قبلا نخورده بود،کاربری که در آن مکان قرار دارد می تواند آن تیک را فعال نماید و آن مکان را امن اعلام کند.

به گفته فیسبوک:"ارتباط هم اکنون در پاریس برای مردم و برای خانواده هایشان و برای خبرگزاری ها بسیار بحرنی است".

بیشتر از ۱۰۰ نفر کشته در این حمله به جا مانده است که این نتیجه حدود ۶ انفجار در هنگام بازی فرانسه و آلمان بوده است.نزدیک استادیوم نیز ۱۱ نفر در رستوران جان خود را از دست دادند.

رییس جمهور فرانسه هنگامی که از استادیو پس از بازی بیرون آمد گفت :"همه چیز وحشت ناک بود".

باراک اوباما ریس جمهور آمریکا نیز اعلام کرد که کاخ سفید حق پاریس را خواهد گرفت.این درحالی هست که بعضی ها اعتقاد دارند که این انفجارها عمدا و برای بهانه ساختن برای حمله به خاورمیانه است.

منبع:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من با مارک حرف زدم و بهش اخطار دادم و نتیجش چیزی جز بن شدن یک هفته ای من نبود!!!

گفتم چرا اینقد برای مردم فرانسه ناراحت شدی در حالی که هر روز تو جای جای مناطق دیگر چندین برابر فرانسه کشته و زخمی داده میشه ولی هیچ احساسی نداری نسبت بهشون.

پیامی از فیسبوک مبنی به بن شدن اکانتم بهم رسید. با ارسال نامه ای بلند پایه اعلام کردم که کارشون غلطه.

من کاری به این ندارم کی میمیره و چرا. ولی کشتن هر انسانی به هر نوع و هر دلیلی وحشیانه و ظالمانس. امیدوارم هر چه زودتر تفکرات قرون باستان و ماقبل انسان نابود شود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...