رفتن به مطلب

" صندلی داغ " - هفته اول - 29 آبان 94 - VOLTAG

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

شخصت زن مورد علاقه ؟

شخصیت مرد مورد علاقه ؟

دوست داشتی جای کی باشی؟

از زندگیت راضی هستی؟

خواهر یا بردار داری؟

منظورت از 21 سال مفید در صفحه اول تاپیک چی بود آیا سن بالاتری داری؟

در فیلم کنستانتین کدام قسمتش بیشتر تورو به وجر اورد ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی زمینه ی کدنویسی چه قسمتی رو بیشتر از همه ماهر تری توش ؟

و توی کدنویسی ، چه قسمتی رو اصلا بلدنیستی ؟

اگه یک انتخاب بهت می دادم که انتخاب کنی کدوم یکی از تخصص هامو بهت نشون بدم ، کدوم یکی رو انتخاب می کردی و دوست داشتی یاد بگیری ؟eek

نظرت راجع به شکلک های انجمن بیست اسکریپت چیه ؟

نظرت راجع به آقا محمد جواد (مدیرکل) چیه؟ teeth

یک تفنگ داری و یک گلوله . جلوت دو نفر هستن : یکی که (دختر) بهت خیانت کرده و کنارش هم یک پسر (همونی که باعث خیانت دختره شده) . کدومش میزنی ؟

از چه آدمایی می تونی بگذری و ببخشیشون ؟

بزرگترین گناه عمرت؟

نظرت راجع به عسل های جاری در بهشت چیه ؟ (یا شیب زمین باید 78 درجه باشه یا دمای هوا 95 درجه! ) huh

چیپس و ماست موسیر یا جوجه ؟ (اهل دلاش می فهمن ) happycry

بهترین تجربه ای که توی انجمن بیست اسکریپت یادگرفتی چی بوده و از کی ؟

بهترین درس زندگیت که مسیر زندگیتو عوض کرده چی بوده و از کی ؟

به نظرت توپ چهل تیکه واقعا 40 تا تیکه داره؟! huh

اگه روزی خدا قسمتت کرد وضع مادیت فوق توپ شد و یه دختر بیاد بهت بگه دوستت دارم ، بهش چی میگی ؟

ماشین مورد علاقه ؟

سبک مد و فشن مورد علاقه ؟

آقا من واسه ازدواج هم چنین سوالایی رو نپرسیدم ! happycryhappycry آقا جواب بده . فقط سوالا رو هم کپی کن جلوش جواب بده بدونیم چی ماله کجاست . like

• Like 4
لینک به دیدگاه

چی باعث شد وارد دنیای اینترنت بشی ؟ = سرنوشتمون این بوده دیگه teeth

اولین کاری که توی اینترنت شروع کردی چی بود ؟= ولگردی teeth نه ببخشید وب گردی laugh

اولین ایده ای که برای ادامه فعالیت توی اینترنت داشتی چی بود؟= ی سایت بزنم (batman)

اولین قدمی که برای رسیدن به هدفت برداشتی چی بود؟ = وبلاگ زدم teeth

اولین کامپیوتری که داشتی چه سیستمی داشت ؟ = pc بود دیگه مدل قطعاتشو یادم نیست ولی ویندوزش 2003 بود xp teeth

اولین بازی که چندین بار بعدش هم اونو بازی کردی چی بود؟= نید فور اسپید ماست وانتد 10 بار بازی کردمش laugh

محبوب ترین برند موبایل از نظرت ؟= هواویinlove

محبوب ترین برند لپ تاپ و سخت افزار از نظرت ؟ = msi

هک رو بیشتر دوست داری یا امنیت ؟! صد در صد جفتش در کنار هم teeth

کلش آف کلنز بازی می کنی ؟ لولت چنده ؟= 86 بود فروختمش teeth پارسال

ورزش مورد علاقه ؟= تنیس رو میز inlove

سبک موزیک مورد علاقه؟ پاپ - فقط ابی

به غیر از تاپیست چه تخصص های دیگه ای داری؟=

نظر خانوادت درباره ی فعالیتت توی اینترنت چی هست ؟= ممتنع هستن smiley

هدفت از فعالیت توی اینترنت کسب درآمد هست یا تفریح ؟= اموزش و یادگیری در کنارش تفریح teeth

بگو اونو کی کشته ؟ ها نه ببخشید یهو جو بازجویی گرفت.laugh= خخخخخخخخخ هههههههههههteeth

teeth

اینا رو جواب بده تا باقی سوالا رو بنویسم .= باقی رو رد کن بیاد

جعبه دانلود teeth

teethteethteethteethteethteethhappycry اینو همینطور زدم teeth

• Like 2
لینک به دیدگاه

دو مجموعه سوال دیگه از من و آقا محمدجواد مونده اونارو هم جواب بده .

ادامه سوالام :

1. اگه من دختر بودم حاضر بودی باهام دوست شی ؟ straightدقیقا با همین خصوصیات و اخلاق و ... ؟

2. اگه من دختر بودم بهم پیشنهاد دوستی میدادی یا ازدواج ؟ (crazy) laugh

3. ماشین چی داری ؟

4. درحال حاضر گوشیت چیه ؟

5. چقدر پول توی حسابته ؟ (می خوایم زن پیدا کنیم واست درست جواب بده) happycry

6. اگه مدیرکل بیست اسکریپت بودی چکار می کردی؟

7. دوست داشتی مدیریت کدوم یکی از سایت ها رو برعهده داشتی ؟ (ایرانی یا خارجی فرقی نمی کنه)

8. اگه شرایط فراهم بشه بخوای توی یه فیلم بازی کنی قبول می کنی ؟

9. اگه فیلمش خارجی بود چی ؟

10. اگه توی دوران امام حسین بودی ، جزء 72 نفر میشدی یا میرفتی ؟

11. نظرت درباره ی روز ولنتاین ؟

12. روز هالووین چکار می کنی معمولا ؟

13. فرض کن توی زندگیت یک هدف داری . و بدونی که اگه به اون هدفت برسی ، اطرافیانت رو از دست میدی (یعنی ازشون باید فاصله بگیری و دیگه در ارتباط نخواهید بود) ، آیا ادامه هدفت رو میری ؟

14. اگه می خواستی یه تغییر توی ظاهرت بدی ، چیو تغییر میدادی (از انگشت پا تا موی سر . همه چی)

15. تاحالا شده به خودت بگی چرا من فلان کشور یا شهر به دنیا نیومدم ؟ و دوست داشتی توی کدوم کشور میبودی ؟

16. اگه می تونستی بین قدرت های "توقف زمان | سرعت | نامرئی بودن | قدرت اختیار کامل | زیبایی و قدرت نیرو" یکی رو انتخاب می کردی ، کدوم یکی بود؟

اگه اون دستور شرطی رو نوشته بودی الان این همه سوال جواب نمی دادی . حالا بازم هست . اینا رو جواب بده تا اینجا بعد باز می پرسم madhappycry

• Like 4
لینک به دیدگاه

شخصت زن مورد علاقه ؟ = مدل بالا باشه دیگهteethscream

شخصیت مرد مورد علاقه ؟= با حوصله و صبور teary

دوست داشتی جای کی باشی؟= نیکلاس کیج teeth

از زندگیت راضی هستی؟ = هم اره هم نه ولی بیشتر نهhappy

خواهر یا بردار داری؟ = بله جفتشو دارم

منظورت از 21 سال مفید در صفحه اول تاپیک چی بود آیا سن بالاتری داری؟ = میگن بیشتر از سنت حالیته teethteethteeth

در فیلم کنستانتین کدام قسمتش بیشتر تورو به وجر اورد ؟= قسمت پایانی که شیشه های سالن خورد میشه ی جلوه ویژه قشنگ داشت teeth ی زنی هم بود teeth

• Like 1
لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
شخصت زن مورد علاقه ؟ = مدل بالا باشه دیگهteethscream

شخصیت مرد مورد علاقه ؟= با حوصله و صبور teary

دوست داشتی جای کی باشی؟= نیکلاس کیج teeth

از زندگیت راضی هستی؟ = هم اره هم نه ولی بیشتر نهhappy

خواهر یا بردار داری؟ = بله جفتشو دارم

منظورت از 21 سال مفید در صفحه اول تاپیک چی بود آیا سن بالاتری داری؟ = میگن بیشتر از سنت حالیته teethteethteeth

در فیلم کنستانتین کدام قسمتش بیشتر تورو به وجر اورد ؟= قسمت پایانی که شیشه های سالن خورد میشه ی جلوه ویژه قشنگ داشت teeth ی زنی هم بود teeth

ممنون از پاسخ ها ولی منظور من از 2تا سوال اولی این بود که اسم اون نفر هارو نام ببری مثل اگه بازیگرن یا خواننده نام شون ذکر کنی

لینک به دیدگاه

توی زمینه ی کدنویسی چه قسمتی رو بیشتر از همه ماهر تری توش ؟= بخش اضاف کردن فونت و تنظیم فونت هارو فول شدم دیگهteeth نخند خو teeth

و توی کدنویسی ، چه قسمتی رو اصلا بلدنیستی ؟= بغیر قسمت بالا الباقی همه رو یا بلد نیستم یا خیلی کم

اگه یک انتخاب بهت می دادم که انتخاب کنی کدوم یکی از تخصص هامو بهت نشون بدم ، کدوم یکی رو انتخاب می کردی و دوست داشتی یاد بگیری ؟eek= php و css رو کامل ازت میگرفتم teeth

نظرت راجع به شکلک های انجمن بیست اسکریپت چیه ؟= خوشگلن منو یاد وایبر خدابیامرز میندازنlaugh بخصوص این teeth

نظرت راجع به آقا محمد جواد (مدیرکل) چیه؟ teeth= هرکه بامش بیش برفش بیشتر mwah teeth مث مدیرای دیگه سایتا غرور ندارن و ب مسائل خوب و سروقت رسیدگی میکنن

یک تفنگ داری و یک گلوله . جلوت دو نفر هستن : یکی که (دختر) بهت خیانت کرده و کنارش هم یک پسر (همونی که باعث خیانت دختره شده) . کدومش میزنی ؟= تیر هوایی میزنم ب سلامتیشون و محفل رو ترک میکنم ..

از چه آدمایی می تونی بگذری و ببخشیشون ؟= از خودم بارها گذشتم ...

بزرگترین گناه عمرت؟= نمیتونم جواب بدم اینو .

نظرت راجع به عسل های جاری در بهشت چیه ؟ (یا شیب زمین باید 78 درجه باشه یا دمای هوا 95 درجه! ) huh= گیر بیاد میخوریم گیر نمیاد سرش سلامتteeth

چیپس و ماست موسیر یا جوجه ؟ (اهل دلاش می فهمن ) happycry جوجه رو ایول ولی ماست موسیر و چیپس نه teeth

بهترین تجربه ای که توی انجمن بیست اسکریپت یادگرفتی چی بوده و از کی ؟= از مسیحا و یزدان قد هم چیز یاد گرفتم این مدته دمتون گرم teeth

بهترین درس زندگیت که مسیر زندگیتو عوض کرده چی بوده و از کی ؟= والا بابامون سعی کرد مخمونو بزنه ولی نتونست ههههه happycry

به نظرت توپ چهل تیکه واقعا 40 تا تیکه داره؟! huh = مگه نارنجک 40 تیکه هس ک این باشه laugh اصن ضایس کار اسرائیله straighthappycryhappycryhappycry

اگه روزی خدا قسمتت کرد وضع مادیت فوق توپ شد و یه دختر بیاد بهت بگه دوستت دارم ، بهش چی میگی ؟= ازمایشش میکنم ببینم واقعا بخاطر من بوده یا پولsilly

ماشین مورد علاقه ؟ زانیتا

سبک مد و فشن مورد علاقه ؟ تو این مورد علاقه ی خاصی ندارم

آقا من واسه ازدواج هم چنین سوالایی رو نپرسیدم ! happycryhappycry آقا جواب بده . فقط سوالا رو هم کپی کن جلوش جواب بده بدونیم چی ماله کجاست . like= unliketeeth

لینک به دیدگاه

مرد مورد علاقه و زن مورد علاقه ایرانی هیچی چون همشون بی ارزشن . ولی زن و مرد خارجی : نیکلاس کیج - ناتالی پورتمن wink

• Like 1
لینک به دیدگاه

دو مجموعه سوال دیگه از من و آقا محمدجواد مونده اونارو هم جواب بده .

ادامه سوالام :

1. اگه من دختر بودم حاضر بودی باهام دوست شی ؟ straightدقیقا با همین خصوصیات و اخلاق و ... ؟= دوست نمیدونم تو باید مشخص میکردی ولی قطعا برای یادگیری دانشت هم ک شده بهت نزدیک میشدم

2. اگه من دختر بودم بهم پیشنهاد دوستی میدادی یا ازدواج ؟ (crazy) laugh = ی دوستی که ممکن بود تهش ازدواج باشه silly

3. ماشین چی داری ؟= ندارم

4. درحال حاضر گوشیت چیه ؟ هواوی (batman)p7

5. چقدر پول توی حسابته ؟ (می خوایم زن پیدا کنیم واست درست جواب بده) happycry= زن نمیخوام laughlaughlaugh teeth ولی ی 60 تای هست بنظرم نمیدونم خیلی وقته چک نکردم

6. اگه مدیرکل بیست اسکریپت بودی چکار می کردی؟= قالب قبلی انجمن رو میدادم ب شناسه happycryhappycryvoltag

7. دوست داشتی مدیریت کدوم یکی از سایت ها رو برعهده داشتی ؟ (ایرانی یا خارجی فرقی نمی کنه) ترجیح میدادم دانش داشتم خودم ی سایت بزرگ میزدم teary

8. اگه شرایط فراهم بشه بخوای توی یه فیلم بازی کنی قبول می کنی ؟= نه happy

9. اگه فیلمش خارجی بود چی ؟= اصلا laugh

10. اگه توی دوران امام حسین بودی ، جزء 72 نفر میشدی یا میرفتی ؟= قطعا میشدمsmiley

11. نظرت درباره ی روز ولنتاین ؟teeth از اهل دلاش باید پرسید

12. روز هالووین چکار می کنی معمولا ؟= نیویورک زاده ک نیستیمlaugh شما برو همون قیمه نزریتو ته فریزر جاساز کردی در بیار گرم کن بخور هههه مارو چ ب هالوینlaugh

13. فرض کن توی زندگیت یک هدف داری . و بدونی که اگه به اون هدفت برسی ، اطرافیانت رو از دست میدی (یعنی ازشون باید فاصله بگیری و دیگه در ارتباط نخواهید بود) ، آیا ادامه هدفت رو میری ؟= بله

14. اگه می خواستی یه تغییر توی ظاهرت بدی ، چیو تغییر میدادی (از انگشت پا تا موی سر . همه چی)= ارنولدی میشدم teeth

15. تاحالا شده به خودت بگی چرا من فلان کشور یا شهر به دنیا نیومدم ؟ و دوست داشتی توی کدوم کشور میبودی ؟= اره شده .سواحل برزیل teeth

16. اگه می تونستی بین قدرت های "توقف زمان | سرعت | نامرئی بودن | قدرت اختیار کامل | زیبایی و قدرت نیرو" یکی رو انتخاب می کردی ، کدوم یکی بود؟= صد درد صد نامرئی بودن رو برمیداشتم

اگه اون دستور شرطی رو نوشته بودی الان این همه سوال جواب نمی دادی . حالا بازم هست . اینا رو جواب بده تا اینجا بعد باز می پرسم madhappycry= ما درخدمتیم در بس teethteethteethteeth

• Like 1
لینک به دیدگاه

12. روز هالووین چکار می کنی معمولا ؟= نیویورک زاده ک نیستیمlaugh شما برو همون قیمه نزریتو ته فریزر جاساز کردی در بیار گرم کن بخور هههه مارو چ ب هالوینlaugh

happycryhappycryhappycryhappycry ادامه سوالا رو شب میزارم . یه 40 - 50 تایی رو باهم میفرستم که خسته نشی eek

• Like 3
لینک به دیدگاه

teeth شما مشکل داری ساطع نکنم

زیاد ساطع نکن میسوزی برات خوب نیست میریم سراغ سوال بعد

چطور با وردپرس آشنا شدی؟!

لینک به دیدگاه

teeth هنوز صافیم دوستانی ک راهو اسفالت کردن لابد دیسک گرفتن دیگه

خسته نباشی پهلوون

20 اسکریپت رو تعریف کن (2 نمره) !

لینک به دیدگاه

teethسوالاتو همه یجا بپرس . 20 + اسکریپت بهتر این ؟ teeth

دونه دونه پرسیدن حس بهتری داره!

این تعریف بود مثلا؟

نیم نمره با ارفاق تقدیمت میکنم!like

سوال بعدی===>اخرین سوتیی که دادی؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...