رفتن به مطلب

" صندلی داغ " - هفته اول - 29 آبان 94 - VOLTAG

پست های پیشنهاد شده

پرتقال فروشی که ظاهرا ساده لوح به نظر می رسید همسایه جدید خود را که اتفاقا معلم ریاضی بود به شام دعوت کرد. پرتقال فروش و همسرش به استقبال معلم رفتند. معلم از پرتقال فروش پرسید: بچه هایتان کجا هستند؟ پرتقال فروش گفت: مشغول بازی هستند. معلم پرسید: چند فرزند داری و چند ساله هستند؟ پرتقال فروش گفت: 3پسر دارم که حاصل ضرب سن آنها 72 است و مجموع سنشان با پلاک جلوی خانه مان برابر است. معلم که شوکه شده بود به در خانه رفت و شماره ان را نگاه کرد. ان گاه بازگشت و گفت: مسأله ای مبهم است.پرتقال فروش گفت: حق با شماست بزرگترین پسرم به دوچرخه سواری خیلی علاقه دارد.سن هر3 پسر پرتقال فروش را به دست آورید straight

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از پاسخ سریع

اگه آنلان 100 میلیون تومان پول برنده میشدی چیکارش می کردی؟

اگر این مقدار برنده شم .قطعا بخش بزرگیش رو صرف خریدن قالب وردپرسی ک مارکت ها دارن میکنن میکردم ( هم فارسی و هم انگلیسی ) . یه تاپیک میزنم هرکس هرقالبی خواست بگه بخرمteeth

بخشیش کوچیکشم یسری وسایل ک مد نظرمه میخرم

• Like 1
لینک به دیدگاه

پرتقال فروشی که ظاهرا ساده لوح به نظر می رسید همسایه جدید خود را که اتفاقا معلم ریاضی بود به شام دعوت کرد. پرتقال فروش و همسرش به استقبال معلم رفتند. معلم از پرتقال فروش پرسید: بچه هایتان کجا هستند؟ پرتقال فروش گفت: مشغول بازی هستند. معلم پرسید: چند فرزند داری و چند ساله هستند؟ پرتقال فروش گفت: 3پسر دارم که حاصل ضرب سن آنها 72 است و مجموع سنشان با پلاک جلوی خانه مان برابر است. معلم که شوکه شده بود به در خانه رفت و شماره ان را نگاه کرد. ان گاه بازگشت و گفت: مسأله ای مبهم است.پرتقال فروش گفت: حق با شماست بزرگترین پسرم به دوچرخه سواری خیلی علاقه دارد.سن هر3 پسر پرتقال فروش را به دست آورید straight

ریاضیم افتضاح بود دبیرستان تجدید هم شدم چند سری teeth این جور مسائل نمیتونم حلشون کنم حرصم میگره خخخخ اگه تست بود شانسی میزدم گزینه ج laughlaugh

لینک به دیدگاه

چطور باهاش مقابله میکنی؟

اگر زمین بخورم باهاش مقابله نمیکنم چون اتفاقیه که افتاده ولی سعی میکنم از نو شروع کنم قوی تر از قبل ...

• Like 1
لینک به دیدگاه

همین الان یک تابع شرطی بنویس که اگر شرط برقرار بود ، طرف به بیست اسکریپت ریدایرکت بشه ، اگر شرط برقرار نبود یک متن واسش نمایش داده بشه .

زود بنویس . تقلب هم نداریم . بلد نیستم هم قبول نیست . بجنب eeklaugh

• Like 3
لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

teethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteethteeth

لینک به دیدگاه

straight(confused) باشه قبول .

اسم اولین دوست دخترت ؟ (crazy) نگو نداشتم که یک ماه بن میشی eek

• Like 3
لینک به دیدگاه

عجب پسر آفتاب مهتاب ندیده ای هستی ها Surehappycry

آدرستو پیام خصوصی کن شب با خانواده بیاییم واسه امر خیر teeth

بهترین سریال از نظرت ؟

بهترین فیلم هالیوودی از نظرت؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

مسیحا بیچاررو به جزو ولز اینداختی دیگه laugh

laughlaugh

لینک به دیدگاه

مسیحا بیچاررو به جزو ولز اینداختی دیگه laugh

laughlaugh

سوال خیلی دارم . اگه اون دستور شرطی رو که گفتم رو مینوشت تا آخرین مهلتی که این تاپیک آپ هست از سمت من راحت بود . حالا تا آخرین ثانیه سوال باید جواب بده . eek

• Like 3
لینک به دیدگاه

laughlaughlaugh صبر کن این بالا ها سر خودتم میاد coolcool

cool من همیشه در خدمتم . فعلا که این تاپیک مربوط به من نمیشه . اون موقع فکر اونجاشو می کنیم laugh

• Like 3
لینک به دیدگاه

خوب اره دیگه نوبت مام میشه روزی خوابوندم برات حالا صبر کن teethteeth بهترین سریال ایرانی سریال هوش سیاه بود تو قسمت طنز هم مسافران . فیلم خارجی بهترین سریالی ک دیدم گیم اف ترونس بود . فیلم هم کنستانتین و ای ام فرانکشتاین teethteethteethteeth خدمت از ماست شب بیاین دور همی خوش میگذرهlaugh

لینک به دیدگاه

خخخخ مسیحا کشتیش که. شنیدی که می گن از هر دست بدی از همون دستم پس میگیری. یا خود کرده را تدبیر نیس؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

چی باعث شد وارد دنیای اینترنت بشی ؟

اولین کاری که توی اینترنت شروع کردی چی بود ؟

اولین ایده ای که برای ادامه فعالیت توی اینترنت داشتی چی بود؟

اولین قدمی که برای رسیدن به هدفت برداشتی چی بود؟

اولین کامپیوتری که داشتی چه سیستمی داشت ؟

اولین بازی که چندین بار بعدش هم اونو بازی کردی چی بود؟

محبوب ترین برند موبایل از نظرت ؟

محبوب ترین برند لپ تاپ و سخت افزار از نظرت ؟

هک رو بیشتر دوست داری یا امنیت ؟!

کلش آف کلنز بازی می کنی ؟ لولت چنده ؟

ورزش مورد علاقه ؟

سبک موزیک مورد علاقه؟

به غیر از تاپیست چه تخصص های دیگه ای داری؟

نظر خانوادت درباره ی فعالیتت توی اینترنت چی هست ؟

هدفت از فعالیت توی اینترنت کسب درآمد هست یا تفریح ؟

بگو اونو کی کشته ؟ ها نه ببخشید یهو جو بازجویی گرفت.laugh

اینا رو جواب بده تا باقی سوالا رو بنویسم .

• Like 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...