رفتن به مطلب

نمایش مطالب در دسته بندی موضوعی قالب استار فیلم

moEin

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من قالب استار فیلم رو از از آدرس زیر دانلود و تمامی افزونه های مورد نیاز ر ونصب وفعال کردم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برای تست و بهینه سازی هم تعدادی مطلب رو به داخل وردپرس ایمپورت کردم. ابهامی که برام پیش اومده اینکه که چطوری میتونم مثل عکس زیر پست ها رو در بخش های مرتبط به خودشون در قسمت علامت زده شده نشون بدم. برای مثال آخرین ارسال های مربوط به فیلم در بخش "فیلم ها" ، آخرین ارسال های سریال در بخش "سریال ها" و آخرین ارسال های موزیک ها در قسمت " آهنگ ها" نمایش داده بشه

لازم به ذکرِ این قالب از ابزارک پشتیبانی نمیکنه و کد های مربوط به افزونه های مورد نیاز از قبل در داخل کد های قالب گذاشته شده.

برای امتحان کردن همه روش ها به قسمت دسته بندی رفته و دسته هایی با عنوان های Movies ، Series و Music ساختم و نوشته های مورد نظر رو در اون دسته بندی ها قرار دادم ولی در این قسمت نمایش داده نشدند.

آیا برای فعال سازی این قسمت از قالب افزونه ی خاصی مورد نیازه ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

34fa-star.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب ، قالب دانلود هاست . شما باید طبق نیازتون ابزارک بسازید مثلا 3 ابزارک بسازید و دسته بندی اونو روی دسته مورد نظر قرار بدید . اموزش ساخت ابزارک هم همونطور که اقا یزدان گفتن به این شکله :

یک دسته بندی ایجاد کنید .

سپس کد زیر رو در جایی که میخواین نمایش داده بشه قرار بدین :

<?php[/b][/left][b][left]$my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=2');while ($my_query->have_posts()):$my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;?><a href="https://go.20script.ir/index.php?url=<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></br><?php endwhile; ?>

بجای cat=2 شناسه دسته بندی رو قرار بدین . showpost هم برای تعداد پست ها هستش.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...