رفتن به مطلب

قالب چند منظوره فارسی AMAX

پست های پیشنهاد شده

قالب فارسی وردپرس AMAX را می توانید برای هر استفاده ای به کار ببرید. وبسایت های تجاری، شرکتی، شخصی، نمایش پروژه ها و نمونه کارها، شرکت عمرانی و غیره. این قالب فارسی وردپرس دارای المان های زیادی است که در صفحه ساز ویژوال کومپوزر جای گرفته و به راحتی می توانید آنها را در صفحات خود قرار دهید. یکی از ویژگی های برجسته این قالب که در کمتر قالب وردپرسی دیده شده امکان قرار دادن نمودار برای بررسی داده ها است. در قالب فارسی وردپرس Amax می توانید انواع نمودار خطی، دایره ای، چند وجهی را قرار دهید. ویژگی برجسته دیگر این قالب امکان نصب دمو تنها با یک کلیک است که کار را برای همه راحت کرده است.

1447817177691.jpg

ویژگی های اصلی قالب وردپرس چند منظوره Amax:

تنظیمات قدرتمند: تغییر رنگ، فونت. انتخاب صفحه / هدر / طرح بندی عنوان و موارد بیشتر دارای افزونه ویژوال کمپوسر: شامل افزونه صفحه ساز ویژوال عملکرد روان و سریع: AMAX برای ارائه راحت تجربه کاربری بهینه سازی شده و بالاترین نمره در سرعت صفحه گوگل را کسب کرده است. وارد کردن محتوای نسخه ی نمایشی با یک کلیک: راه اندازی وب سایت مانند نسخه نمایشی فقط با یک کلیک. شامل دو اسلایدر کارآ: شامل Slider Revolution و LayerSlider کاملا ریسپانسیو و دارای رتینا: AMAX در تمام دستگاه های موبایل و صفحات نمایش رتینا فوق العاده به نظر میرسد. گزینه های دسته بندی نمونه کارها: Grid/masonry, wide/boxed, thumbnails ratio, hover effects, pagination/infinite scroll, gallery/image/audio/video/custom portfolio types and more ویژگی های دیگر: پس زمینه ویدئو/ پارالاکس، دارای مگامنو، انیمیشن های CSS3، ستون های فرعی نامحدود و …

1447817237681.jpg

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته پیش...

حذفش کردم کلا

دارم به صورت اختصاصی روی این سایت کار میکنم

diplomatpc.ir

اگه قالب وردپرس شبیه اینو کسی داره ممنون میشم بزاره برام چون فکر کنم نمی ارزه وقت بزارم و کامل براش کد بزنم eekeek

لینک به دیدگاه

وقتی بصورت اختصاصی برای جایی یا روی چیزی کار میکنید صد در می ارزه کامل کد بزنید ! فکر میکنم قالب انفولد همچین قیافه ای داره . جزو قالب های چند منظوره هست اینا معمولا .

لینک به دیدگاه

درود

عادی

پوسته های چند منظوره معمولا از حجم بالاتری در مقابل پوسته های عادی برخوردار هستند .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...