رفتن به مطلب

درخواست آموزش استفاده از افزونه های جی کوئری

soheil1000

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من مدت زیادی نیست که با وردپرس اشنا شدم ، چند وقت هست متوجه شدم نوعی دیگه از افزونه ها وجود داره که نمیشه مستقیما از طریق افزونه های وردپرس نصبشون کرد و باید با قرار دادن کد های خاص تو هر صفحه فراخوانی یشند ... تو گوگل و سایت های مختلف اموزش نصب افزونه های جی کوئری رو سرچ کردم ولی اون چیزی که میخواستم رو پیدا نکردم . به عنوان مثال من این فایل رو از یک سایت معتبر جی کوئری دانلود کردم . حالا میخوام تو یک برگه جدا این جی کوئری رو نصب و ازش استفاده کنم . کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ؟

صفحه دانلود و اموزش نصبش

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پیشنمایش این جی کوئری

پیشاپیش از عزیزان تشکر میکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

وردپرس به غیر از افزونه ها که کارها رو خودکار انجام میدن ، نیاز داره بعضی اوقات کدنویسی هم انجام بشه براش .

برای مثال در همین مورد که شما فرمودید باید فایل جاوا رو داخل پوشه ی قالب آپلود کنید ، سپس در فایل header.php یا footer.php به اون فایل جاوا لینک بدید (لینک جاوا از نوع متا و شیت هست) البته نمونه های فایل جاوا در قالب موجود هست می تونید یکی از اونها رو کپی کنید و آدرس فایل رو تغییر بدید .

سپس ممکنه کارهای خاصی بعد از آپلود کردن فایل جاوا باید انجام بدید . که در فایل آموزشی مطرح میشه که باید کدی به استایل اضافه کنید یا موارد دیگه .

شما کار استفاده رو شروع کنید و هر جا به مشکل برخوردید مطرح کنید تا پاسخ بدیم . اینطوری از نظر تجربه ی کاری هم براتون بهتره و هم زودتر پیش خواهید رفت .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام متاسفانه هرچقدر تلاش کردم به نتیجه ی خاصی نرسیدم برای همین یه کار دیگه ای کردم کلا ...

دوستان الان من یه قالب HTML دانلود کردم که به این صورت هست ...

7mi95smk02i00fxpgyka.jpg

برای اینکه برای برگه ها در وردپرس قالب جدید ایجاد کنم مشکلی ندارم ، یعنی میتونم یه فایل PHP جدید درست کنم و کدهاش رو تغییر بدم اما میخوام از این قالب HTML به عنوان "قالب یک برگه ی خاص" استفاده کنم آیا شدنیه ؟

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام چرا نشه دوست عزیز فایل شو آماده می کنم برات قرار میدم

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

این فایل زیرو در فولدر پوسته آپلود کنید و بعد به قسمت برگه ها رفته و برگه جدید بسازید و از قسمت سمت راست صفحات برگه / قالب پیشفرض تغییرش بدید

لینک به دیدگاه

ببخشید متوجه نشدم ، oh

الان من این رو اپلود کردم و به عنوان صفحه ی برگه انتخاب کردم اما این چه ربطی به انتخاب اون قالبی که عکسش رو گذاشتم به عنوان قالب یک برگه خاص داره ؟

من میخوام یه قالب HTML رو به عنوان قالب یک برگه خاص قرار بدم straight

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

ببنید من به صورت پیشفرض بهتون کد دادم که بتونید ازش استفاده کنید شما اگر بخوایید از قالب html استفاده کنید هیچ مدیریتی به اون قالب از کنترل پنل نخواهید داشت و باید همه تغییرات دستی انجام شه و در مورد استفاده از قالب کافیه فایل html رو به php تغییر دهد و اولین خط این کد اضافه کنید

<?php/*Template Name: قالب*/?>

بعد قالب و در فولدر هاست خود بریزید و فعال کنید کار تمام است

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون ، کاملا موجه شدم و بدون مشکل صفحه ای که میخواستم رو ایجاد کردم ، فقط ابتدا قایل های js و css کلا فراخوانی نشد بهمین خاطر روی ریشه اصلا هاست اپلود کردم و لینک مستقیمشون رو قرار دادم (V)(V)

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...