رفتن به مطلب

حفظ رتبه سایت

mahdi4026

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان بیست اسکریپت

من بعضی سایت ها رو دیدم مثلا هفته ای یه بار یا دو بار به روز میشند و رتبشون هم تو این یک هفته میاد پایین...ولی من سایتمو که هر روز به روز میکنم فرداش به روز نکنم حداقل 2 هزارتا رتبه بد میارم....دلیلش چیه؟ البته سایتمو در یک بازه ی زمانی مشخص به روز میکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

بروزرسانی یک فاکتور هستش ! فاکتور مهم بازدید و ... هستن که فوق العاده موثر هستن شما بروزرسانی نکنید ولی بازدید و سئوی مناسبی داشته باشید همین شرایط رو خواهید داشت.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

بروزرسانی یک فاکتور هستش ! فاکتور مهم بازدید و ... هستن که فوق العاده موثر هستن شما بروزرسانی نکنید ولی بازدید و سئوی مناسبی داشته باشید همین شرایط رو خواهید داشت.

موفق باشید

بروزرسانی یک فاکتور هست ! احسنت حرف زیبایی بود

من از بعضی ها شنیدم که توی قالب یه کاری میکنند که بیشتر در نتایج گوگل ظاهر شی.....نمیدونم چی بهش میگن

مثلا سایت در مورد موزیک هست با یه دستکاری در کد قالب باعث میشن کاربری تو گوگل کلمه ی کلیدی موزیک رو سیرچ کنه سایت تو هم نشون داده شه.....اینو توی سایت انجام میدم خونده بودم

شما بلدید با این حرفه؟

لینک به دیدگاه

سئو و تنظیمات متاتگ .

برچسب گذاری یا همون تگ گذاری در زمان ایجاد پست قابل دسترسی هست و میتونید برچسب های مورد نظرتون رو ایجاد کنید .

همچنین میتونید از افزونه جالب زیر جهت سهولت در کار استفاده کنید .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همچنین جهت سئو وب سایت

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و ...

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بروزرسانی یک فاکتور هست ! احسنت حرف زیبایی بود

من از بعضی ها شنیدم که توی قالب یه کاری میکنند که بیشتر در نتایج گوگل ظاهر شی.....نمیدونم چی بهش میگن

مثلا سایت در مورد موزیک هست با یه دستکاری در کد قالب باعث میشن کاربری تو گوگل کلمه ی کلیدی موزیک رو سیرچ کنه سایت تو هم نشون داده شه.....اینو توی سایت انجام میدم خونده بودم

شما بلدید با این حرفه؟

خوش بختانه الگوریتم های گوگل به روز شدن و این کار با شکست مواجه شد و هر کس که قصد فریب گوگل رو داشت به سندباکس پیوست :)

یکی از مزایای سندباکس هم اینه که هر چی هم مطلب بزاری دیگه کارهایی که برای سئو انجام داده بودی بی فایده خواهند شد .

سئوی درست تا سئوی نادرست کلی فرق داره . اگه سئویی که انجام میدید مطابق اصول نباشه ، بی شک بدجور ضربه می خورید تا جایی که تمامی اقدامات بعدی و قبلی شما بی اثر خواهند شد .

روش های دور زدن گوگل رو به هیچ وجه انجام ندید ! :)

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...