رفتن به مطلب

ویژه اموزش ساخت مختل کننده رادیویی ! Radio Jammer

spoofer

پست های پیشنهاد شده

سلام تو این اموزش شما با نحوه ایجاد یک مختل کننده رادیویی اشنا میشوید این مطلب رو نمیخواستم منتشر کنم چون میدونم چیز غیر قانونی هست ولی گفتم چون کار ما اموزش و مقابله با ضعف و امنیت هست گفتم منتشر کنم ولی در صورت برخورد از طرف پلیس فتا این مطلب حذف میشه اوکی

شاید برای همه شما پیش اومده باشه که وارد یه ساختون بشید و ببینید آنتن موبایلتون پریده ... یه مدت تو خماریش هستید که چی شده؟!

وقتی که تحقیقاتتون به نتیجه برسه میفهمید که از دستگاهی به اسم "جمر" "Jammer" استفاده کردن که میتونه آنتن موبایل رو از بین ببره.

اگر کنجکاو باشید میخواید بدونید که طرز ساختش چطوره؟!

ساختن یه جمر موبایل کار سختی نیست و حد اکثر 10 هزار تومان میشه اما اگه من آموزش ساختشو بزارم معلوم نیست دیگه بتونم براتون آموزشی بزارم چون این کارخونه دارا ممکنه حالمو جا بیارن که بازارشونو خراب کردم!!!

اما واسه اینکه رسالت خودمو رسونده باشم آموزش ساخت جمر رادیو رو میزارم.

باز همه عرض میکنم که این جمر موبایل نیست. جمر موبایل نیاز به فرمول های خاص برای اشباه فرکانس در رنج 800Mhz -900Mhz داره. این فرمول ها از این قراره :

F = 1/(4*R1*C)*(R2/R3)

R3/R2 (noticed it flipped) is the frequency range

850MHz = 1/(4*R1*C)*(1/50MHzS)

این جمر حداکثر 100Mhz رو اشباه (مختل) میکنه که در حد فرکانس رادیو هست.

بریم سره اصل مطلب...

محتوا برای شما نمایان شد ، لذت ببرید!

چیزایی که شما نیاز دارید:

1-کریستال نوسان ساز 100Mhz

2-باتری 9 ولتی

3-یک تکه فیبر مسی سوراخ دار (من از فیبر اسقاطی استفاده کردم)

4-چند تکه سیم و یک عدد آنتن از یک رادیو قدیمی

5-سوییچ I/O

6-یک عدد LED

7-علاقه برای ساخت!

اگر یه قوطی خالی پیدا کردید میتونید اونو توی اون جا بزارید. من یه موبایل اسباب بازی پیدا کردم

1.jpg

شماتیک این مختل کننده به صورت زیر است. پایه شماره 1 بدون اتصال است.

همینطور که ملاحظه میکنید بسیار ساده است و نیاز به توضیح خاصی نداره جز اینکه اگه دنبال کار اینو بگیرید میتونید جمر های بزرگ و حسابی درست کنید. اگه راهنمایی خواستید فقط کافیه بپرسید تا سریعا پاسخ گو باشم ولی واسه هیچ عزیزی نقشه آماده در این رابطه رو ارسال نمیکنم!

2.jpg

از اینجا به بعد هم که فقط مونتاژ هست و هیچ نکته خاصی نداره جز اینکه یادتون نره مدار های مخابراتی هر تراکم کمتر داشته باشن بهتر کار میکنن.

فقط به عکس ها نگاه کنید . آموزش تصویری

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

از اون لذت ببرید!!!

قیمت تمام شده این دستگاه چیزی بین 2000 تا 2500 تومان میشه که میتونه تا شعاع 5-6 متر رو از کار بندازه.

شما میتونید با تقویت آنتن و مدار نوسان ساز از طریق روش هایی که در کتاب تئوری آنتن ها نوشته شده (تشویق شما به مطالعه!) این برد رو حتی تا 100 متر یا شاید هم بیشتر برسونید.

خندان باشید و بدانید روزهایی از راه میرسند که از این روز انسانها بدتر است. آن روز ، روز دانایی همه انسان هاست.

منبع: فاتح گر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

از تاپیکتون ممنونم ولی موضوع به انجمن ربطی ندارد

در ضمن لینک منبع باید به خود تاپیک باشد الان تبلیغات حساب میشه

لینک منبع حذف شد

برای جلوگیری از اسپم بسته شد

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...