رفتن به مطلب

مشکل مشکل در ارسال ایمیل به کاربر در افزونه فرم گراویتی

sajad66

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان؛ من افزونه فرم گراویتی رو از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کردم، افزونه فرم ساز خوبیه اما یه مشکل تقریبا بزرگ دارم باهاش! من تو بخش ارتباط با ما یه فرم با این افزونه ساختم همه چیش اوکیه فقط وقتی کسی پیامی میفرسته و در بخش یادداشت ها پاسخ فرد رو مینویسی و گزینه "این یادداشت را ایمیل کن به" رو انتخاب میکنی یا در واقع ایمیل اون فرد رو انتخاب میکنی، ایمیلی ارسال نمیشه برای اون فرد و به صورت کلی باید بگم اصلا راهی برای پاسخ دادن به پیام کاربر با استفاده از خود افزونه پیدا نکردم! اگه دوستان راهی دارن لطفا پیشنهاد کنن!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

عامل اصلی این مشکل میتونه عدم دسترسی به SMTP باشه . چون در صورتی که SMTP موجود نباشه یا تنظیم نشده باشه ، با استفاده از php ایمیل ارسال میشه که در اکثر مواقع افزونه ها به خوبی نمی تونند با php کنار بیان .

سازنده ی این افزونه چند نکته رو پیشنهاد کرده برای حل مشکلات ارسال و اطلاعیه های ارسالی و دریافتی :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بخش به نام زیر رو دنبال کنید . چند افزونه معرفی شده که تنها یکی از اونها کافیه . یکی رو نصب کنید و اطلاعات smtp رو تنظیم کنید .

Switch to SMTP Sending of Notifications

لینک به دیدگاه

درود .

عامل اصلی این مشکل میتونه عدم دسترسی به SMTP باشه . چون در صورتی که SMTP موجود نباشه یا تنظیم نشده باشه ، با استفاده از php ایمیل ارسال میشه که در اکثر مواقع افزونه ها به خوبی نمی تونند با php کنار بیان .

سازنده ی این افزونه چند نکته رو پیشنهاد کرده برای حل مشکلات ارسال و اطلاعیه های ارسالی و دریافتی :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بخش به نام زیر رو دنبال کنید . چند افزونه معرفی شده که تنها یکی از اونها کافیه . یکی رو نصب کنید و اطلاعات smtp رو تنظیم کنید .

Switch to SMTP Sending of Notifications

با سلام و احترام؛

تشکر از شما و راهنمایی بسیار ارزشمندتون. دقیقا مشکل همینی بود که شما فرمودین. بنده از افزونه WP-Mail-SMTP استفاده کردم و تنطیمات SMTP هاست رو ست کردم روش؛ چون با ایمیل هاست میخاستم پاسخ کاربرا رو بدم نه با یاهو و ... . خیلی دقیق پاسخ ها ارسال میشه فقط میره تو Spam طرف! البته فقط واسه یاهو رو فعلا تست کردم! مشکلی نیس به اون شکل ولی خب قطعا تو inbox بره بهتره! به نظرتون راهی داره اینم حل شه؟! با توجه به اینکه یاهو لینکاور میبنده تو spam ، خب کاربر باید جهت مشاهده لینکها، not spam رو بزنه و وقتی پیام رفت تو inbox میتونه لینک رو بببینه که همین پروسه شاید یکم کاربرو اذیت کنه! باز هم ممنونم از شما مدیریت محترم بابت پاسخ مفیدتون. پاینده باشین.

لینک به دیدگاه

• 6 ماه پیش ...

مشکل من که با تمام این پلاگیهایی که در بالا اومده یکی یکی نصب کردم بر طرف نشد

لطفا یکی کمک کنه:

دوتا سایت دارم

توی یکی این فرم ساز کار میکنه خیلی عالی توی اون یکی عمل نمیکنه

جفت هاست ها رو از یک مرکز خرید کردم و تنظیمات جفتشون مثل همه

لینک به دیدگاه

جالبه که توی سایت دومی که اصلی هست ایمیل اعلان به اسپم میره نه اینباکس که الان مشکل فقط همینه

لینک به دیدگاه

• 4 سال پیش...

وقت بخیر

ما فرم رزرو نوبت ساختیم

شخص ، اول هزینه رو پرداخت میکنه

بعد که پرداخت با موفقیت انجام شد و بازگشت به سایت ، یه فرم به کاربر نشون داده میشه

کاربر فرم رو تکمیل میکنه ، ارسال میکنه

تا اینجا همه چیز درسته و مشکلی نیست

اما مشکل اینجاست که

کاربر اگر توی همون صفحه که فرم رو ارسال کرده ، یه رفرش بزنه

دوباره فرم خام بهش نشون داده میشه و میتونه دوباره فرم رو تکمیل کنه و بفرسته !

یعنی کاربر یک بار هزینه رو پرداخت میکنه ، اما بعدش هر تعداد که بخواد میتونه فرم رو تکمیل کنه ( به اسم اشخاص متخلف ) و بفرسته !

چجوری این مشکل رو برطرف کنیم ؟ لطف کنید راهنمایی کنید هزینشم هر چقدر باشه پرداخت میکنیم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...