رفتن به مطلب

چجوری فونت قالب بیست اسکریپت رو عوضش کنم؟ضروری

Configer

پست های پیشنهاد شده

سلام من قالب بیست اسکریپت رو نصبش کردم ولی متاسفانه فونت هاش با فونت سادس خیلی بد شده میشه کمکم کنید عوض کنم؟

این سایتم که فونت هاش میگم سادس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اینم سایت اولیم بود که هنوز دامنه ای ار نگرفته بودم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تو دامنه تی کی فونت هاش سالمه ولی نمیدونم تو ای ار چرا قاطی شد کسی هست کمک کنه؟

اینم شات از فونت ها: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

شات دوم: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فونت هاش سادس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا منم خودم جز کسایی هستم که همیشه تو تنظیم فونت مشکل دارم ! :) اما تو سایت تو تو دامنه ی ir ، توی فایل استایل قسمت فونت رو از css/fonts.css فراخوانی میکنه که هم فایل ( css/fonts.css ) درسته هم فونت های این فایل مثل : kimiagraph.ir/wp-content/themes/20script - orginal/fonts/BYekan.eot پس قانونا نباید مشکلی باشه . من کل متن های فایل css/fonts.css رو تو فایل استایل گذاشتم ( که دیگه نیاز نیست اونو فرا بخونه ) تو فایل های css/fonts.css و style.css رو حذف کن و اینو بزار جای فایل استایل و تست کن ( فایل css/fonts.css و style.css ادغام شدن ) .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام من قالب بیست اسکریپت رو نصبش کردم ولی متاسفانه فونت هاش با فونت سادس خیلی بد شده میشه کمکم کنید عوض کنم؟

این سایتم که فونت هاش میگم سادس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اینم سایت اولیم بود که هنوز دامنه ای ار نگرفته بودم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تو دامنه تی کی فونت هاش سالمه ولی نمیدونم تو ای ار چرا قاطی شد کسی هست کمک کنه؟

اینم شات از فونت ها: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

شات دوم: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فونت هاش سادس

در ضمن برای من هر دوسایت فونتشون فونت پیشفرض بود هیچ کدوم یکان نبودن ! و یه چیز مهم سرعت هر دو سایت توی لود خیلی افتضاحه ارزیابی سایت gtmetrix رو ببین:

لینک به دیدگاه

هر دو سایت از دید من با فایرفکس یک نوع فانت را داشتن

اما اگر ارور کنسول فایر را چک کنید میبینید در زمینه فانت و لود اون مشکل وجود دارد که میتونه از آدرس دهی فانت مرجع باشه یا نبود فانت در هاست و...

Timestamp: 2015/10/29 05:10:00 ب.ظError: downloadable font: download failed (font-family: "dinar" style:normal weight:normal stretch:normal src index:0): bad URI or cross-site access not allowed source:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   File:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   25, Column: 12Source Code:@font-face {   font-family: "dinar";   font-style: normal;   font-weight: normal;   src: url("../fonts/dinarm.eot?&anchor="), url("../fonts/dinarm.otf") format("opentype"), local("?"), local("Mj_Dinar Two Medium"), url("../fonts/dinarm.woff") format("woff"), url("../fonts/dinarm.ttf") format("truetype"), url("../fonts/dinarm.svg") format("svg"); }

لینک به دیدگاه

درود .

1. ابتدا مطمئن بشید واقعا فونتی در پوشه ی قالب موجود هست یا خیر .

2. وارد فایل استایل اصلی بشید : style.css

3. نام فونتی که در این فایل وارد شده رو بررسی کنید .

4. آدرسی که در فایل style.css وجود داره رو به صورت مستقیم بزنید . مثلا اگر به صورت ../fonts بود ، به صورت : site.ltd/wp-content/themes/20script/fonts/yekan.ttf وارد کنید . یعنی فونت رو با آدرس اختصاری فراخوانی نکنه . مستقیم به فونت ها لینک بدید .

5. اگر داخل فایل style.css به فایل استایل دیگه ای جهت فراخوانی فونت لینک داده ، فرقی نمی کنه ، در این مورد هم مثل مورد 4 باید وارد فایلی بشید که فونت در اونجا معرفی شده و آدرس ها رو مستقیم وارد کنید .

6. آدرس فایلی که فونت در اون معرفی شده رو هم به صورت مستقیم وارد کنید . (در style.css)

پ ن :

1- بررسی کنید که پرمیژن فونت روی 644 هست یا خیر .

2- بررسی کنید که نام فونتی که معرفی شده ، در font-family ها هم موجود باشه . مثلا در قسمت معرفی فونت ، نام فونت yekan باشه اما در فایل های استایل ، در خاصیت font-family ها ، نام فونت به صورت wyekan یا امثال این وارد شده باشه .

3. بررسی کنید که در خاصیت های font-family ها ، اولین فونتی که معرفی شده ، نام فونت مورد نظر شما باشه ، سپس نام فونت های دیگه .

به صورت عمومی مشکل شما و راه حلش رو توضیح داده . انجام بدید و نتیجه رو گزارش بدید .

لینک به دیدگاه

اهان پس یه ارایه تی کا جا مونده تو یکی از فایل ها من گشتم نتونستم پیداش کنم شما نمیتونی ادرسشو بهم بدی برم ویرایش کنم؟

لینک به دیدگاه

درود .

1. ابتدا مطمئن بشید واقعا فونتی در پوشه ی قالب موجود هست یا خیر .

2. وارد فایل استایل اصلی بشید : style.css

3. نام فونتی که در این فایل وارد شده رو بررسی کنید .

4. آدرسی که در فایل style.css وجود داره رو به صورت مستقیم بزنید . مثلا اگر به صورت ../fonts بود ، به صورت : site.ltd/wp-content/themes/20script/fonts/yekan.ttf وارد کنید . یعنی فونت رو با آدرس اختصاری فراخوانی نکنه . مستقیم به فونت ها لینک بدید .

5. اگر داخل فایل style.css به فایل استایل دیگه ای جهت فراخوانی فونت لینک داده ، فرقی نمی کنه ، در این مورد هم مثل مورد 4 باید وارد فایلی بشید که فونت در اونجا معرفی شده و آدرس ها رو مستقیم وارد کنید .

6. آدرس فایلی که فونت در اون معرفی شده رو هم به صورت مستقیم وارد کنید . (در style.css)

پ ن :

1- بررسی کنید که پرمیژن فونت روی 644 هست یا خیر .

2- بررسی کنید که نام فونتی که معرفی شده ، در font-family ها هم موجود باشه . مثلا در قسمت معرفی فونت ، نام فونت yekan باشه اما در فایل های استایل ، در خاصیت font-family ها ، نام فونت به صورت wyekan یا امثال این وارد شده باشه .

3. بررسی کنید که در خاصیت های font-family ها ، اولین فونتی که معرفی شده ، نام فونت مورد نظر شما باشه ، سپس نام فونت های دیگه .

به صورت عمومی مشکل شما و راه حلش رو توضیح داده . انجام بدید و نتیجه رو گزارش بدید .

سلام مجدد

ادرس مستقیم به فونت لینک ها دادم وفونت هارم چک کردم همشون موجود بودن ولی متاسفانه بازم مشکل حل نشد و واقعیتش خیلی وارد نیستم نتونستم بقیه راه هارو انجام بدم خیلی وقته روش کار میکنم اگه مایل باشید من اطلاعات هاست رو به خصوصیتون ارسال کنم

لینک به دیدگاه

درود مجدد .

مشکل رفع شد . دوستان عزیز در خصوص این مشکل پاسخی ارسال نکنند . باتشکر

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...