رفتن به مطلب

ویژه رفع اسیب پذیری های سایت به صورت صلواتی

440

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها هر کسی مشکل امنیتی داره اینجا رایگان انجام میدن

اگر پست من خلاف قوانین بود مدیرا پاک کنن مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

همینطوریشم نمیشه به همه افرادی که پول میگیرند برای این کار هم اعتماد کرد . بعد به صورت رایگان !

این موارد ریسکی هست . لطفا معرفی نکنید . ممنون میشیم دوست خوبم

لینک به دیدگاه

ببخشین چه ربطی داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟

طرف که دست رسی نمیگیره شما که اروری چیزی دارین اونجا ذکر میکنید بررسی میشه و نحوه رفع شو بهتون میگن و اگه هم خاستین پین تست میزنن تا عیب های سایتتون رو بگن که الان هر جا بری بگی این کارو کن کلی پول ازتون میگیرن من خودم تو این تیم عضو هستم اصلا هم اینجور ادمی نیستن مدیریتش سید هست اصلا کار غیر منطقی نمیکنه همه کسایی که مدیر هستن اونجا بهشون مدارک دادن یعنی تا این حد قابل اعتماده لطفا اول شناخت داشته باشید بعد قضاوت کنید میدونم ادم بد زیاده ولی ادم خوبم کم نیست برین تاپیکشو ببینید نوشته واسه خاطر ماه محرم صلواتی انجام میشه بنظرتون همچین ادمی که حسینی هست میاد خودشو اعتبارشو سر یه سایت به خطر بندازه و حیثیت تیمشو زیر سوال ببره زشته اینجوری نگید از شما بعیده مدیر ارشدی ناسلامتی 5 ماهه باهاشون هستم سر سوزنی ازشون ضرر ندیدم تازه خیرشونم بهم رسیده کی اسکریپت 500 تومنی رو مفت به کسی میده مدیریت این تیم واسم یه اسکریپت 500 تومنی اختصاصی واسه راه اندازی فروشگاه اینترنتی بهم دادن که در حال شخصی سازی هستیم خیرشون به همه رسیده شما باهاشون نبودید شناختی ازشون ندارید هر کسی باهاشون بوده یه جورایی منافع برده خود اقای Aliresalat چند روز پیش فرستادم سمت شون رفته تو جمعشون فکر کنم داره باهاشون حال میکنه چون رایگان مشکلات سایتشون رفع کردن یه اسکریپت هم به علی اقا دادن تا روش کار کنه این تازه دو سه روز باهاشون بود لطفا نشناخته قضاوت نکنید من ناراحت میشم وقتی میبینم کسی خوبی های این تیم رو لگد مال میکنه این تیم طبق قوانین و مقررات اسلامی کار خودشو شروع کرده و انجام میده موفق باشید

لینک به دیدگاه

من هیچ همکاری با سایت فاتح گر به صورت رسمی ندارم

تنها یه اسکریپت بود که اونم به درخواست مدیر ارشد این سایت اومدم بهینه سازی کردم

سایت من هم بیشتر جنبه فروش داشت و تستی هم که انجام شد روش جنبه دوستی و میشه گفت خودمونی داشت پس بهتره اسمی ازش برده نشه

من فعالیت شما و سایت فاتح گر رو نه تایید میکنم نه تکذیب .

لینک به دیدگاه

درود

برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید این بار هشدار نمیدم.

@janson

قوانین هم مطالعه نمایید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...