رفتن به مطلب

مشکل سئوال در مورد رتبه سایت در گوگل

hostdownload

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت کاربران بیست اسکریپت

سایت بنده با کلماتی مانند : هاست دانلود - خرید هاست دانلود

با آیپی خارج از کشور لینک اول گوگل می باشد

ولی وقتی که با آیپی ایران سرچ می کنم در گوگل رتبه کلمه هاست دانلود لینک دوم و خرید هاست دانلود لینک پنجم می باشد

سایت با آیپی ایران چند پله کاهش رتبه پیدا می کنه

لطفا دوستان راهنمایی کنند دلیلش چیه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلیلش اینه که گوگل هوشمند عمل میکنه و نتایج رو بر اساس جستجوی های خود شما دسته بندی و بهتون نشون میده این یعنی شاید اصلا سایت شما تو صفحه اخر هم نباشه چه برسه به صفحه اول

این روش اصلا اشتباه که بخوای اسم سایتت رو سرچ بزنی یا کلمه کلیدی سایتت رو جستجو کنی که ببینی خروجی واسه سایتت چیه و کجای جدول قرار داری!

واسه این کار باید از سایت هایی که امار دقیق رو نشون میدن کمک بگیرید

الان واسه من شما در ردیف 3 قرار داری با ای پی ایران

لینک به دیدگاه

• 9 ماه پیش ...

با سلام و خسته نباشید ."

این روش اصلا اشتباه که بخوای اسم سایتت رو سرچ بزنی یا کلمه کلیدی سایتت رو جستجو کنی که ببینی خروجی واسه سایتت چیه و کجای جدول قرار داری!

واسه این کار باید از سایت هایی که امار دقیق رو نشون میدن کمک بگیرید"

اینکه گفتید از سایت هایی که آمار دقیق رو نشون میدند میشه بهم بگید چه سایت ها یا افزونه هایی برای این کار هست . گوگل آنالیز و وب مستر میانگین جایگاه را نشون میدند و من برای اینکه بدونم دقیقا الان چه جایگاهی دارم باید همون لحظه بررسی بشه . شده من داخل مرورگر بزنم مثلا مدل لباس جایگاه 3 باشم ولی داخل آنالیز یا وب مستر 5.3 نشون میده . اگه بشه سایت های دیگه معرفی کنید .

یک سوال دیگه نتایج سایت من برای کوئری های مختلف داهل گوگل خیلی متفاوت میاد مثلا الان زدم جایگاه 4 یک ساعت بعد جایگاه 2 یا برای یک کوئری من جایگاه یک داشتم فردا میدیدم جایگاه ندارم و جایگاه من برای کسی شده بود که از من دقیقا کپی کرده بود و کلا دیگه جایگاه ندارم. الان گوگل داره چکار میکنه با این نتایج مختلفی که میاره من وقتی بخوام آمار بگیرم خیلی دچار مشکل میشم لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• این نکته رو در نظر بگیرین که گوگل و رنکینگ و الکسا دچار ایراداتی هس الان و به این هسش که امار یکسانی رو نشون نمیده
  • شما از وردپرس استفاده می کنین ؟ اگر بله بگین راه حلشو براتون بزارم

لینک به دیدگاه

• شما سعی کنین مطالب رو در زمان بندی مناسب بزنین و یک ادرس دامین تعریف کنین برا گوگل یا http یا https مختل این مورد میتونه باشه

لینک به دیدگاه

• این نکته رو در نظر بگیرین که گوگل و رنکینگ و الکسا دچار ایراداتی هس الان و به این هسش که امار یکسانی رو نشون نمیده

• شما از وردپرس استفاده می کنین ؟ اگر بله بگین راه حلشو براتون بزارم

میشه راه حل رو بفرمایید ما هم یاد بگیریم بانو؟

لینک به دیدگاه

میشه راه حل رو بفرمایید ما هم یاد بگیریم بانو؟

• در وردپرس ابزارهای زیادی هستن برا سئو و همچنین تعریف وب سایت به گوگل نمونه هاش اینا هستن

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

اولا باید حتما گزینه New Private Window رو بزنید در موزیلا و بعدا سرچ کنید تا هیستوری و کوکی های ذخیره شده شما تاثیری روی سرچ گوگل نزاره

درضمن ممکنه دلایل متعددی داشته باشه این مسئله که باید موردی بررسی کرد

سرور، بکلینک ها، محتوا و ...

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...