رفتن به مطلب

تغییر آدرس دسترسی به مدیریت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

این یک پلاگین ساده و بسیار سبک وردپرس که با با نصب اون، میتونید آدرس wp-admin وردپرس رو به سادگی سفارشی سازی کنید. طبق گفته طراح، این پلاگین میتونه آدرس wp-admin رو از ریشه تغییر بده!!! ولی در تستی که من انجام دادم، این تغییر تنها در هنگام ورود و دسترسی به آدرس های wp-admin و wp-login. در واقع، این پلاگین با افزودن یه سری قوانین بازنویسی (rewrite rules)، تا زمانی که شما آدرس تعیین شده ی جدید رو وارد نکردید، نمیتونید به ادمین وردپرس دسترسی داشته باشید.

1405633514831.jpg

نحوه کار افزونه، بسیار ساده است. فقط کافیه تا پس از اتمام نصب، به بخش ” تنظیمات > پیوندهای یکتا ” وردپرس برید و در فیلد WP-Admin URL، یک رشته جدید رو برای دسترسی به پنل مدیریت وردپرس، تنظیم کنید. (بنابراین، اگه شما در این فیلد، مثلا نام admin رو ذخیره کنید! از این به بعد برای ورود و دسترسی به پنل مدیریت وردپرس، باید به جای استفاده از wp-admin یا wp-login، از نام مشخص شده در آدرس سایت استفاده کنید.)

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه پیش ...
  • 1 year پیش...

سلام . من از افزونه all in one wp security استفاده میکنم . واقعا افزونه خوبیه .

هم تغییر ادرس ورود به مدیریت را انجام میده و هم یکسری امنیت ها را برروی سایت اعمال میکنه از جمله :

محافظت از فایل ها و عکس هاhuh

جلوگیری از شل(angry)

جلوگیری از هرگونه حمله heart

فعال ساختن کپچا برای ورود - ثبت نام - نظرات eek

مدیریت فعال کردن کاربران به صورت دستیwink

و از همه مهم تر به زبان فارسی هم هست(V)

امکاناتش خیلی زیاد و خوبه . من که راضیم .بیشتر حمله هایی که به سایتم شد را همین افزونه دفع کرد coolhappycryhappy(!)(!)

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...