رفتن به مطلب

تغییر نکردن ادرس wp-admin

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خسته نباشید

:(برام یه مشکلی پیش اومده لطفا راهنمایی کنید

برای تغییر ادرس ورود وردپرس افزونه های Theme My Login و HC Custom WP-Admin URL و چندتای دیگه نصب کردم اما همه یه مشکل داشتن برام اونم اینکه ادرس جدید رو باز می کردن اما ادرس wp-admin رو مخفی نمی کردن!!

یعنی هم ادرس جدید که دادم باز می شد هم همون ادرس پیشفرض wp-admin؟؟

:rolleyes:لطفا راهنمایی کنید اصلاحش کنم

بسیار ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

بفرمایید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنونم از ایجاد تاپیک اما پاسخ بنده نبود!!

بنده عرض کردم افزونه HC Custom WP-Admin URL رو نصب کردم و ادرس جدید دادم اما باز هم از ادرس : siteyou.ir/wp-admin قسمت مدیریت وردپرس نمایش داده میشود!!

برای اینکه این ادرس(siteyou.ir/wp-admin) فراخوانی نشه و فقط ادرسی که جدید دادم باز بشه چکاری باید انجام بدم؟؟

لینک به دیدگاه

اگر درست مراحل کار با افزونه رو انجام داده باشید پس از ورود آدرس پیش فرض ، کاربر با ارور عدم دسترسی و عدم وجود این برگه مواجه خواهد شد .

در قسمت "پیوندهای یکتا" آدرس مدیریت رو اصلاح کنید . در این برگه یک قسمت وجود دارد که باید پسوند مدیریت جدید مورد نظر رو وارد کنید . از اون پس دیگه wp-admin باز نمیشه .

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. جان گل برای همینه که میگم با مشکل رو به رو شدم!!

مراحل رو درست رفتم و چچند جای دیگه همین افزونه رو دارم و درست کار میکنه اما اینجا که جدید نصب کردم به این مشکل برخوردم که نیاز به راهنمایی دارم!!

انواع افزونه ها رو هم امتحان کردم اما درست نشد، گفتم شاید راهی باشه دستی حلش کنم..

اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...