رفتن به مطلب

مدیریت ساخت چندین پیج html با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما

من یه مشکلی داشتم که مدت هاست تو فکرشم ولی میدونم راحت هست و من نمیتونم

من پیج های مختلف html رو میسازم خودم و بصورت درستی توی هاستم آپلود میکنم ، چون یک موضوع ندارم و به صورتجدا جدا با قالب جدا هستن و به صورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قرار میدم در یک پوشه و برای هرکدوم فایل index

خب من چون این پیج ها فروش اینترنتی هستن دوست دارم از افزونه فروش استفاده کنم یا یچی مثل ووکامرس و کارم راحت تر بشه و برای همین باید وردپرس نصب کنم

ولی توی وردپرس نمیدونم چطوری کاری کنم که پیج ها بدون هیچ قالب گیری از قالب اصلی سایت بطور مجزا همونطور که من ساختمشون قرار بگیرن و بصورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

میخواستم بدونم راهی هست که بتونم توی ورد پرس هم بتونم روی اون پیج مدیریت کنم ( نه ابزارک میخوام براش نه هیچی فقط مثل یه مطلب و کد html ) فقط بتونم براش لینک خرید درست کنم و هم اینکه قالب اصلی سایت رو نگیره و به این شکل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باشه ...مثلا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

این امکان در وردپرس نیز هست .

پس از نصب وردپرس و راه اندازی سایت و در نظر گرفتن و نصب یک قالب بر روی سایت ، وارد " هاست > فایل منیجر > wp-content > سپس themes " شوید .

سپس وارد پوشه ی قالبی که در حال استفاده از آن هستید شوید .

در پوشه ی قالب ، یک فایل به نام دلخواه مثلا mythemepage.php ایجاد کنید . دقت کنید فرمت فایل باید .php باشد . (مثل index.php اما نام فایل جدید نباید با فایل دیگری یکسان باشد و یا فرمت های دیگری به غیر از php استفاده شود)

حال وارد فایل mythemepage.php می شویم ( فایل را ویرایش می کنیم)

در ابتدای فایل کد زیر را قرار دهید :

<?php/*Template Name: Masih page*/?>

اگر می خواهید می توانید در این فایل ، بعد از کد بالا ، توابعی مانند the_content و ... را استفاده کنید . یا می توانید کدهای html از قبل موجود را داخل این فایل قرار دهید .

حالا پس از آماده شدن فایل mythemepage.php وارد " پیشخوان وردپرس > برگه ها > افزودن برگه جدید" می شویم .

در سمت چپ ، در قسمت "قالب های برگه" در منوی کشویی ، گزینه ی Masih Page را انتخاب کنید .

پس از ایجاد شدن در آدرس برگه وارد شوید و فایل را مشاهده کنید .

می توانید از توابع و کدهای title و ... استفاده کنید تا از این طریق مدیریت خود را روی این برگه بیشتر کنید .

• Like 7
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...