رفتن به مطلب

php pro bid فارسی و راستچین نسخه 7.2

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام اعضای گرامی 20اسکریپت

فکر کنم سایت ایبی رو دیده باشین که بزرگترین فروشگاه دنیاست وجالب هم اینه که سازنده اش ایرانی هستش.خب زیاد حاشیه نریم

من اسکریپتی برای خودم می خواستم که امکانات زیر رو داشته باشه مثل ایبی:

1.هر کسی بتونه تحت سایت من یه فروشگاه داشته باشه

2.مزایده داشته باشه

3.بشه محصولات رو به صورت پولی تو سایت ثبت کرد یعنی یه نفر میخواد چیزی رو بفروشه میاد تو سایت و آگهی میزاره و برای این که نمایش پیدا کنه پولی پرداخت کنه

4.شبیه سایت ایبی باشه

5.فروشگاه هایی که ایجاد میشه مثل پنل باشه مثلا من پنلی ایجاد کردم به نام پنل 100 محصوله ماهانه15000 تومان و...

و ...

که با این اسکریپت پی اچ پی پرو بید آشنا شدم که 200 دلار فروخته میشه. خلاصه یه نسخه رو پیدا کردم و از تو کدهاش یه لایسنس همیشه گی گزاشتم واسش.

فارسی و راستچین کردمش ولی از قید زدن فروشگاه گزشتم.حالا هرکی راضی باشه اسکریپت رو با قیمت توافقی بدم بهش.

لازمه بگم نه ووکامرس و نه پرستاشاپ و... هیچ کدوم امکانات این رو ندارن خیلی اسکریپت خوب و جالبیه.

اختصاصی بخریدش 300000 تومن میدمش

عمومی بخریدش توافقی

تخفیف هم میدم در صورت خرید اختصاصی

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز داری خلاف قوانین انجمن پست میزاری . همچین پستی تو بخش بازارچه باید باشه که شمام هم امتیاز لازم رو نداری !

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. عزیز ممنون از شما :)

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. عزیز شما کاربر تازه وارد هستید و برای فروش محصولات هم باید کاربر فعال + 150 ارسال به بالا داشته باشید + در انجمن بازارچه ارسال کنید.

منتقل شد

لطفا قوانین را رعایت نمایید

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

یک توضیح من اضافه کنم

واسه شروع چنین کاری باید اختصاصی بخرید عمومی اصلا درست نیست

درضمن جناب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بهتره قالب رو دستی بهش بکشی راست چین کنی بعد واسه فروش عرضه کنی

باتشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
درود

یک توضیح من اضافه کنم

واسه شروع چنین کاری باید اختصاصی بخرید عمومی اصلا درست نیست

درضمن جناب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بهتره قالب رو دستی بهش بکشی راست چین کنی بعد واسه فروش عرضه کنی

باتشکر

قالب راستچین شده

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...
با سلام خدمت تمام اعضای گرامی 20اسکریپت

فکر کنم سایت ایبی رو دیده باشین که بزرگترین فروشگاه دنیاست وجالب هم اینه که سازنده اش ایرانی هستش.خب زیاد حاشیه نریم

من اسکریپتی برای خودم می خواستم که امکانات زیر رو داشته باشه مثل ایبی:

1.هر کسی بتونه تحت سایت من یه فروشگاه داشته باشه

2.مزایده داشته باشه

3.بشه محصولات رو به صورت پولی تو سایت ثبت کرد یعنی یه نفر میخواد چیزی رو بفروشه میاد تو سایت و آگهی میزاره و برای این که نمایش پیدا کنه پولی پرداخت کنه

4.شبیه سایت ایبی باشه

5.فروشگاه هایی که ایجاد میشه مثل پنل باشه مثلا من پنلی ایجاد کردم به نام پنل 100 محصوله ماهانه15000 تومان و...

و ...

که با این اسکریپت پی اچ پی پرو بید آشنا شدم که 200 دلار فروخته میشه. خلاصه یه نسخه رو پیدا کردم و از تو کدهاش یه لایسنس همیشه گی گزاشتم واسش.

فارسی و راستچین کردمش ولی از قید زدن فروشگاه گزشتم.حالا هرکی راضی باشه اسکریپت رو با قیمت توافقی بدم بهش.

لازمه بگم نه ووکامرس و نه پرستاشاپ و... هیچ کدوم امکانات این رو ندارن خیلی اسکریپت خوب و جالبیه.

اختصاصی بخریدش 300000 تومن میدمش

عمومی بخریدش توافقی

تخفیف هم میدم در صورت خرید اختصاصی

سلام. فیسبوک دارین تا باهاتون در تماس باشم؟

لینک به دیدگاه

سلام. فیسبوک دارین تا باهاتون در تماس باشم؟

• سلام

• دوست خوبم پست قدیمی هس و ایشون از کاربران قدیمی

• اگر موردی نیاز دارید بفرمائید در اختیارتون بزاریم

• Like 1
لینک به دیدگاه

• سلام

• دوست خوبم پست قدیمی هس و ایشون از کاربران قدیمی

• اگر موردی نیاز دارید بفرمائید در اختیارتون بزاریم

سلام عزیزم. به این اسکریپت نیاز دارم. دارم اسکریپتشو اما لایسنس میخواد. دارین شما؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم. به این اسکریپت نیاز دارم. دارم اسکریپتشو اما لایسنس میخواد. دارین شما؟

• بفرمائید لایسنس چه اسکریپتی هس بهتون بکم

• Like 1
لینک به دیدگاه

کلا اسکریپت داغونی هستش اما در کل با یه تغییر ساده در محتوا میتونی کاری کنی که با هر لایسنسی کار کنه. یه بخشی داره که کد رو میفرسته به یه صفحه و اگر مقدار true برگشت ادامه میده. کافیه شما مقدار true رو دستی ست کنید تا هر چی در قسمت لایسنس وارد کردید به صورت اتوماتیک شروع به نصب میکنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

این اسکریپت به صورت فارسی و راستچین در سایت زیر قرار داده شد. قیمت 80 هزار تومان به همراه لایسنس. در صورتی که می خواهید اختصاصی بخرید به شماره ++++++در تلگرام پیام بدید.

لینک: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

این اسکریپت به صورت فارسی و راستچین در سایت زیر قرار داده شد. قیمت 80 هزار تومان به همراه لایسنس. در صورتی که می خواهید اختصاصی بخرید به شماره++++++++ در تلگرام پیام بدید.

لینک: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...