رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من این قالب رو روی سایتم نصب کردم ولی مشکلی که هست اینه که مگا منو رو کلا نمایش نمیده

اصلا چیزی به معنی منو در بالای صفحه من ندارم . اگه میشه لطف کنید راهنماییم کنید با تشکر از دوستان خوب و صمیمی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام نسخه جدید رو تست کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

نتیجه اینجا اعلام کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

ببخشید ولی نشد دوستان کد های فانکشن رو هم که دستکاری کرده بودم دوباره برگردوندم کلا از اول نشون نمیداد .

این نسخه رو هم جایگزین کردم ازم نشد اگه اسپم نشه لینک رو میزارم یه نگاهی کنید ممنون

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
خندیدنم این جا جرم انجمن به این بزرگی پرشین تولز این ایراد نمی گیرن از ادم

بعد شما برا شکلک

جرم نیست عزیز , ولی از این موارد از طرف شما زیاد دیده شده

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوستان من هنوز این مشکل رو دارم میشه لطفا لطف کنید و ببینید مشکل چیه شاید سواله دوستانه دیگه هم باشه

لینک به دیدگاه

دوستان من هنوز این مشکل رو دارم میشه لطفا لطف کنید و ببینید مشکل چیه شاید سواله دوستانه دیگه هم باشه

درود .

دوست عزیز آیا افزونه ای مخصوص این قالب در مکانی به شما معرفی شده است ؟

در صورت بله بودن پاسخ ، لطفا افزونه ای که برای مگامنو معرفی شده نصب کنید . در غیر اینصورت از افزونه های موجود استفاده کنید .

+ قالب را تست نکرده ام اما یا از خود پنل تنظیمات قالب امکان طراحی مگامنو هست . در غیراینصورت افزونه های مگامنو را نصب و استفاده کنید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

میدونم پست قدیمی اوردم بالا

اما من هم مشکل دوستمون رو دارم و هنوز حل نشده

هیچ افزونه ای نداره... حداقل در سایت اصلی که میفروشه نداره

سایت تمفارست رو میگم

دوستان اگه با این قالب کار کردین ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

میدونم پست قدیمی اوردم بالا

اما من هم مشکل دوستمون رو دارم و هنوز حل نشده

هیچ افزونه ای نداره... حداقل در سایت اصلی که میفروشه نداره

سایت تمفارست رو میگم

دوستان اگه با این قالب کار کردین ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام . تو هیچ منبعی راجع به پلاگین های جانبی این قالب صحبتی نشده حتی خود سایت تم فارست هم درباره پلاگین های این قالبی چیزی ذکر نکرده پس پلاگین خاصی ندار ه اما این نسخه ک میدم رو تست کن و همینطور فایل دمو ( نسخه انگلیسی )هم هست اینم خواستی تست کن ببین چطور میشه نتیجه رو اعلام کن :

• Like 1
لینک به دیدگاه

یه نکته دیگه . من با چندتا قالب حرفه ای کار کردم اونا مگا منو قدرتمند داشتن اما به هیچ افزونه ای وابسته نبودن مثل قالب مولتی نیوز و خبر خوب . برای تنظیم مگا منو این دو قالب من از بخش فهرست که اقدام میکردم برا ساخت فهرست هر پیوند، دسته یا برگه یا چیزی رو که برای فهرست تعریف میکردم تو همون بخش که اضاف میکردی یه چندتا گزینه برای رنگ کردن فهرست ، حالت فهرست ( مگا منو اینجا مشخص میشد ) ایکن فهرست و کلا از این قسمت یه منو پیشرفته رو میشد ساخت . نمیدونم از اینجا امتحان کردی یا نه ولی یه نگا بنداز به بخش فهرست ببین چطوره

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

سلام وخسته نباشید من یه مشکل عجیب دارم قالب سایت من explicit متاصفانه من نوشته که میزارم توهم میره یا هرمتنی قالب بهم ریختگی قالب راست چین فارسی سرورمن سرور پارسه هاست نامحدود اشتراکی همین قالب روی سرور تست بلا اوردم بدون هیچ مشکلی ولی نمیدونم چرا روی هاست اصلیم اینجوری است کارایی من انجام دادم تمام افزونه ها رو غیره فعال کردم بعد ورد پرس پاک کردم از اول نصب کردم الانم وردپرس من 4.4.1 ولی متاصفانه هنوز درست نشده فقط بااین قالب مشکل داره با قالب های دیگه مثل اینفولد اصلان مشکل نداره بخدا گیج شدم اگه راهیی هست لطفان کمکم کنید مشکل انه سایت نمیتونم بزارم همه ببینن چون لوس میشه عکسی براتون میفرستم کمکم کنید هر دستوری شما بفرمایید من انجام میدم

Capt%D8%B4%D8%B4ure.JPG

لینک به دیدگاه

احتمالا مشکل تو فایل rtl قالب باشه اینطور ک پیداست چینش تصویر شاخص و توضیح مطلب باهم قاطی شدن شاید تو راستچین سازی مشکلی بوده

لینک به دیدگاه

احتمالا مشکل تو فایل rtl قالب باشه اینطور ک پیداست چینش تصویر شاخص و توضیح مطلب باهم قاطی شدن شاید تو راستچین سازی مشکلی بوده

استاد ارجمند من همین قالب روی سروررایگان تست کردم مشکلی نداشت ولی روی سرور پارس تست کردم اینجوری میشه همه مواردم انجام دادم ولی هنوز مشکل برجاست از سایت شماهم دانلود کردم قالب رو لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

خوب عزیز این دیگه برمیگرده ب هاست باید دیگه چه مشخصه های از قالب ب هاست نمیخوره ک البته این یک چیز غیر طبیعیه و فکر نکنم تالا همچین مشکلی بوده ک قالب یک اسکریپت به هاست نخوره surprised

• Like 1
لینک به دیدگاه

خوب عزیز این دیگه برمیگرده ب هاست باید دیگه چه مشخصه های از قالب ب هاست نمیخوره ک البته این یک چیز غیر طبیعیه و فکر نکنم تالا همچین مشکلی بوده ک قالب یک اسکریپت به هاست نخوره surprised

خوب من به سرور پار س بگم مشکل از هاست به من میخندن میگن قالبت عوض کن یه راحل ویژه به من بگید

لینک به دیدگاه

هنوز کسی نتونسته مشکل من حل کنه انگلیسی کردم ولی گزینه سیوش نیست محو عجب مشکل عجیبی برای من پیش اومده بد شانسم

لینک به دیدگاه

هنوز کسی نتونسته مشکل من حل کنه انگلیسی کردم ولی گزینه سیوش نیست محو عجب مشکل عجیبی برای من پیش اومده بد شانسم

عزیز ادرس سایتتون رو بدین .

لینک به دیدگاه

Cap%DB%8C%DB%8Cture.JPG

هنوز مشکال هدر دارم کسی نیست کمک کنه از دوستان عزیز depressed

#header .logo h1 a رو پیدا کن توی style.css بعدش

font-family: sans-serif;

رو اضافه کن.

• Like 2
لینک به دیدگاه

برای منو ها هم

.mega-wrapper .post-list رو پیدا و کد

padding: 0 165px 40px 0;

رو با

padding: 0 0 40px 165px;

جایگذاری کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...