رفتن به مطلب

مهم گزارش مشکلات و پیشنهادات سیستم انجمن جدید

پست های پیشنهاد شده

درود و خسته نباشید به تمامی کاربران بیست اسکریپت .

همانطور که می دانید و در جریان هستید ، سیستم انجمن بیست اسکریپت تغییر پیدا کرده است.

حال به پیشنهادات و گزارش های مشکل شما عزیزان نیازمندیم تا بتوانیم یک مکانی مطابق میل کاربران ایجاد کنیم .

هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و مشکل را در پاسخ به همین تاپیک ارسال نمایید تا در اسرع وقت بررسی و اعمال گردد (در صورت امکان و به تشخیص کادر مدیریت);)

• Like 5
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب و تا می تونید سبک کنید سرعتش بهتر بشه

این صد بار طرح قالب یه ربطی به برنامه نویسی داشته باشه بابا یکم کارو حرفه ای کنید

سایز آواتار هم خیلی کوچیکه

یه سری فیلد هم اضافه بشه زیر اواتار مثلا تخصص یا شغل یا ... اینا دیگه

فعلا همین

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
قالب و تا می تونید سبک کنید سرعتش بهتر بشه

این صد بار طرح قالب یه ربطی به برنامه نویسی داشته باشه بابا یکم کارو حرفه ای کنید

سایز آواتار هم خیلی کوچیکه

یه سری فیلد هم اضافه بشه زیر اواتار مثلا تخصص یا شغل یا ... اینا دیگه

فعلا همین

سلام قالب خیلی سبکه نزدیک به 300 کیلوبایت می باشد بقیه موارد هم درحال انجام است

لینک به دیدگاه

مواردی که مورد نیاز هستند :

1. فونت یکان یا تاهما مخصوص متن تاپیک ها و پست ها ( که در حال حاضر Arial هست به گمانم)

2. ادیتور حرفه ای تر که در برگیرنده ی انواع bbcode ها باشه (متناسب با کدنویسی و وبمستری)

3. نمایش تعداد پست ها و لایک ها و ... در پست بیت تاپیک ها .

• Like 4
لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام ممنون از نظر شما در دست کار می باشد به زودی با ظهر حرفه ای تری در خدمت شما هستیم

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

خوب یک سری مشکلات جزئی دیدم که با توجه به نصیحت دوستی عزیز در سایت خودم گفتم در این انجمن هم مطرح کنم

لطفا

1. امکان ویرایش پست ها هم فعال کنید، البته این بیشتر بدرد من میخوره که غلط املایی زیاد دارم ولی در کل خوبه چون مانع از ارسال پست دوم میشود

2.در صفحه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قانون شماره 28 بجای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که اتفاقا لینک-ش هم اشتباه هست از دو سایت زیر استفاده کنید

کیبورد مجازی فارسی: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تبدیل فینگلیش به فارسی: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

3.قانون شماره 27 اخرش "د" رو ننوشتید

4.قانون شماره 17 لطفا افراد غیر هم اضافه کنید تا کسی فکر نکنه این جا شورای حل اختلاف هست

5.قانون شماره 14 "و در صورت درخواست مراجع قضایی اطلاعات کاربر برای مرجع قضایی ارسال می شود" هم اضافه کنید

6.قانون شماره 8) انجمنهای نامتناسب بهتر است از کلمه ی "نامناسب" استفاده شود

7.قانون شماره 6) بنده فعلا قسمتی برای درج یا ویرایش امضا در کنترل پنل-م ندیدم

8.قانون شماره 3) چند نمونه هم بذارید مثل:

نمونه عنوان نامناسب: " کمــــــک فوری فوری مشکـــــــل ریاضی " ! یا " >>>> کمــــــــــک ریاضی <<<< " .

نمونه عنوان مناسب: " مشکل با قضیه فیثاغورث " .

9.قانون شماره 2) در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از پست یا تاپیک استفاده شود لطفا

10.قانون شماره 30 )واضح و رسا باشد و استفاد از "ه"، استفاده نوشته نشده

11.قوانین شماره 3 و 30 رو با هم یکی کنید

12.قوانین شماره 5 و 27 با هم یکی هستند

13.لطفا متن کامل قوانین جرایم رایانه ای هم برای مطالعه اول خودم بعد هو دوستان قرار بدید

با تشکر بابت رفع مشکلات قبلی که دوستان گزارش داده اند

• Like 1
لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
با سلام و درود

خوب یک سری مشکلات جزئی دیدم که با توجه به نصیحت دوستی عزیز در سایت خودم گفتم در این انجمن هم مطرح کنم

لطفا

1. امکان ویرایش پست ها هم فعال کنید، البته این بیشتر بدرد من میخوره که غلط املایی زیاد دارم ولی در کل خوبه چون مانع از ارسال پست دوم میشود

2.در صفحه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قانون شماره 28 بجای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که اتفاقا لینک-ش هم اشتباه هست از دو سایت زیر استفاده کنید

کیبورد مجازی فارسی: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تبدیل فینگلیش به فارسی: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

3.قانون شماره 27 اخرش "د" رو ننوشتید

4.قانون شماره 17 لطفا افراد غیر هم اضافه کنید تا کسی فکر نکنه این جا شورای حل اختلاف هست

5.قانون شماره 14 "و در صورت درخواست مراجع قضایی اطلاعات کاربر برای مرجع قضایی ارسال می شود" هم اضافه کنید

6.قانون شماره 8) انجمنهای نامتناسب بهتر است از کلمه ی "نامناسب" استفاده شود

7.قانون شماره 6) بنده فعلا قسمتی برای درج یا ویرایش امضا در کنترل پنل-م ندیدم

8.قانون شماره 3) چند نمونه هم بذارید مثل:

نمونه عنوان نامناسب: " کمــــــک فوری فوری مشکـــــــل ریاضی " ! یا " >>>> کمــــــــــک ریاضی <<<< " .

نمونه عنوان مناسب: " مشکل با قضیه فیثاغورث " .

9.قانون شماره 2) در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از پست یا تاپیک استفاده شود لطفا

10.قانون شماره 30 )واضح و رسا باشد و استفاد از "ه"، استفاده نوشته نشده

11.قوانین شماره 3 و 30 رو با هم یکی کنید

12.قوانین شماره 5 و 27 با هم یکی هستند

13.لطفا متن کامل قوانین جرایم رایانه ای هم برای مطالعه اول خودم بعد هو دوستان قرار بدید

با تشکر بابت رفع مشکلات قبلی که دوستان گزارش داده اند

سلام ممنون از شما در مورد قوانین قرار بعد از اتمام کار های اصلی تالار از اول نوشته شه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...