رفتن به مطلب

همکاری در فروش با فیلد معرف

parsakj

پست های پیشنهاد شده

دروود بر شما

من می خواستم یه سیستم همکاری در فروش بهم معرفی کنید که فیلد معرف داشته باشه تا یوزر معرف را اگر وارد کرد کاربر به حساب کاربری ان فرد یه درصدی وارد بشود .

همچین سیستمی ایا موجود است ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نوشتن یه هچین سیستمی با اسکریپت های مدیریت کاربران خیلی راحت هستش

اما سیستمی که با متد شرکت های همکاری در فروش یا همون هرمی سازگار باشه ندیدم

البته اسکریپت whmcs بخش بازاریابی داره که میتونه لینک بازاریابی در اختیار کاربر بذاره و بر اساس خرید انجام شده ثبت نامی ها در لول اول، ب اون کاربر درصدی رو بدهید

محاسبه این درصد و مقدار سود معرف کاملا توسط اسکریپت انجام میشه اما این اسکریپت معمولا برای فروش محصولاتی مثل هاست خوب هستش و ازش برای فروش شارژ یا کالاهای دانلودی نمیشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

ووکامرس و افزونه سیستم چندفروشگاهی که البته می تونیند بخش چند فروشندگیش رو ببندید تا فقط لینک معرف داشته باشند

لینک به دیدگاه

ووکامرس و افزونه سیستم چندفروشگاهی که البته می تونیند بخش چند فروشندگیش رو ببندید تا فقط لینک معرف داشته باشند

بخش چند فروشندگی ووکامرس؟

تا حالا یه همچین چیزی نشنیده بودم...

یه افزونه فقط براش دیدم که اون هم اکانت پی پال میخواد و ریال و این جور چیزا براش تعریف نشده

لینک به دیدگاه

درود .

نیازی به چند فروشگاهی کردن ووکامرس نیست . اگه امکان بازاریابی برای مشتری ها و کاربران رو نیاز دارید افزونه ی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو نصب کنید . این افزونه برای ووکامرس هست که برای هر کاربر یک لینک بازاریابی مانند whmcs ایجاد می کنه

لینک به دیدگاه

بخش چند فروشندگی ووکامرس؟

تا حالا یه همچین چیزی نشنیده بودم...

یه افزونه فقط براش دیدم که اون هم اکانت پی پال میخواد و ریال و این جور چیزا براش تعریف نشده

درود .

نیازی به چند فروشگاهی کردن ووکامرس نیست . اگه امکان بازاریابی برای مشتری ها و کاربران رو نیاز دارید افزونه ی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو نصب کنید . این افزونه برای ووکامرس هست که برای هر کاربر یک لینک بازاریابی مانند whmcs ایجاد می کنه

دروود بر شما

برای خیلی مهمه که فیلد معرف باشه به این خاطر هستش که مهمه لینک معرف نیازم نمیشه چیزی که مد نظر من هستش فیلد معرف هستش .

اون سیستم چند فروشگاهی رو خیلی تمایل دارم افزونه رو معرفی کنید

لینک به دیدگاه

دروود بر شما

برای خیلی مهمه که فیلد معرف باشه به این خاطر هستش که مهمه لینک معرف نیازم نمیشه چیزی که مد نظر من هستش فیلد معرف هستش .

اون سیستم چند فروشگاهی رو خیلی تمایل دارم افزونه رو معرفی کنید

دوست گرامی سه افزونه های مختلفی در این زمینه هستند که من سه تا رایگان رو معرفی می کنم:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

که فک کنم همشون هم قابلیت زیرمجموعه گیری داشته باشند

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

من دو تا افزونه رو ترکیب کردم

کیف پول مجازی ووکامرس + سیستم معرفی زیر مجموعه با لینک بازاریابی

و خاصیت پرداخت پورسانت تا 5 سطح رو بهش اضافه کردم

امکان شارژ کیف پول محازی رو هم با محصولات ووکامرس داره مثلا یه کالایی دارید 10 هزار تومان و کیف مجازی همش 8 هزار تومان شارژ داره، کاربر میتونه کیفش رو 2 هزار تومان به صورت اتوماتیک شارژ کنه و اون محصول رو تهیه کنه

متاسفانه مارکت وردپرس به دلیل ساختار شبکه ای این افزونه حاضر به ثبتش نشد....

در صورت تمایل به تهیه این افزونه لطفا از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

لینک به دیدگاه

درود

شما کاربر فعال نیستید + انجمن نادرست

برای جلوگیری از به حاشیه رفتن بسته می شود.

با تشکر

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...