رفتن به مطلب

مشکل با نصب اسکریپت اشتراک گذاری فایل با Tequila

440

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها من این اسکریپت رو از این سایت دانلود کردم مراحل نصب رو انجام میدم بعد نصب تیبل ها اصلا تو دیتابیسی که ساختم ایمپورت نمیشن و اینکه وقتی هم میخام برم عضو شم با این ارور مواجه میشم فکر میکنم چون دیتابیس وصل نمیشه این مشکلات هست ولی من هم دقیق دیتابیس رو وارد میکنم حتی یبار دیتابیس رو پاک کردم دوباره ساختم ولی باز این مشکل هست من حدس میزنم از mysql باشه خوب دوستان ایا راه حلی پیش پای ما میزارید

Registration Failed We're sorry, but an error has occurred and your registration for the username kazemi, could not be completed. Please try again at a later time.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

اسکریپت رو حذف و مجددا نصب کنید . تا زمانی که دیتابیس و تیبل ها به درستی ساخته نشند کاکرد صحیح اسکریپت تضمین نمیشه .

اگه تیبل ها و دیتابیس درست بودند و مشکل داشت ، به همراه تصویر مشکل رو گزارش بدید .

+ در ضمن پس از نصب اسکریپت وارد پنل مدیریت بشید و تنظیمات رو بررسی کنید .

لینک به دیدگاه

داش اینم فیلم از مشکل فیلم رو ببینید متوجه میشوید که مشکل چیه لطفا یه فیلم از نحوه درست نصب کردن این اسکریپت بگیرید بزارید مرسی

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در صورت تمایل با هزینه مناسب نصب میشه . تماس بگیرید 09374783440

قالب این اسکریپت هم موجود هست! نسخه فارسی و راستچیم هم همینطور. با تشکر

لینک به دیدگاه

در صورت تمایل با هزینه مناسب نصب میشه . تماس بگیرید 09374783440

قالب این اسکریپت هم موجود هست! نسخه فارسی و راستچیم هم همینطور. با تشکر

سلام

نمی دونم تشکر کنم یا برای تبلیغات اخطار بدم

[MENTION=496]masih1994[/MENTION]

لینک به دیدگاه

سلام

نمی دونم تشکر کنم یا برای تبلیغات اخطار بدم

@ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اشکالی نداره . فعلا در مورد این نوع پاسخ ها تصمیمی گرفته نشده ، تا اون زمان مانعی نداره . یک بحثی با مدیریت بکنم اگه مجاز بود که هیچ ، در غیراینصورت کاربر تذکر می گیره (مشمول تمامی کاربرها هم میشه)

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

داش اینم فیلم از مشکل فیلم رو ببینید متوجه میشوید که مشکل چیه لطفا یه فیلم از نحوه درست نصب کردن این اسکریپت بگیرید بزارید مرسی

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در هنگام نصب ، اولین شماره ی برگه ی install یک کد کوئری داخل یک کادر خاکستری داده که شما باید اون رو داخل دیتابیسی که ساختید ایمپورت کنید .

وارد phpmyadmin بشید . سپس وارد دیتابیسی که برای این اسکریپت مد نظر دارید و ساختید بشید . سپس در تب SQL اون کدی که در مرحله ی نصب بهتون داده رو داخل کادر تب sql قرار بدید و روی GO کلیک کنید تا تیبل های مربوطه ساخته بشه .

لینک به دیدگاه

ممنون خودم دیروز اکی کردم الان مشکل من اینکه پیج ادمین نداره بعدشم نمیدونم از کجا باید پسوند های مجاز رو اکی کنم لطفا در این موردم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در هنگام نصب اسکریپت ، یک یوزر نیم به عنوان ادمین به اسکریپت معرفی می کنید . بعد از اتمام نصب ، یک اکانت با همان یوزرنیم باید بسازید . پس از ایجاد ، با همان یوزرنیم که وارد بشید دسترسی مدیریت هم دارید .

با اسکریپت کار نکردم ، اما به احتمال زیاد داخل پنل مدیریت باید باشه همچین چیزی . نبود فایل های فانکشن و توابع هسته ی اسکریپت باید ویرایش بشن .

لینک به دیدگاه

مرسی قسمت مدیریت رو خودم اکی کردم حالا مونده قسمت تعریف کردن پسوند ها که نمیدونم کدوم فایل رو باید ویرایش کنم و اینکه وقتی میخام از پنل کاربریم کل فایل ها رو دانلود کنم این خطا رو میده

Fatal error: Class 'ZipArchive' not found in /home/test/public_html/test/include/php/zipper.php on line 27

بعد میرم تو فایل zipper.php خظ 27 این کدا هست ببنید اشکال این کدا چیه کل سورس zipper.php رو ضمیمه کردم یه نگاه بندازید تشکر

<?php/* Creates a compressed zip file */function zipper($files = array(), $destination = '', $overwrite = false){   //If the zip file already exists and overwrite is false, return false   if (file_exists($destination) && !$overwrite) {       return false;   }   //Vars   $valid_files = array();   //If files were passed in...   if (is_array($files)) {       //Cycle through each file       foreach ($files as $file) {           //Make sure the file exists           $file = str_replace("'", "", $file);           if (is_file($file)) {               if (file_exists($file)) {                   $valid_files[] = $file;               }           }       }   }   //If we have good files...   if (count($valid_files)) {       //Create the archive       $zip = new ZipArchive();       if ($zip->open($destination, $overwrite ? ZIPARCHIVE::OVERWRITE : ZIPARCHIVE::CREATE) !== true) {           return false;       }       //Add the files       foreach ($valid_files as $file) {           $zip->addFile($file, $file);       }       //Debug       //echo 'The zip archive contains ',$zip->numFiles,' files with a status of ',$zip->status;       //Close the zip -- done!       $zip->close();       //Check to make sure the file exists       return file_exists($destination);   }}?>
لینک به دیدگاه

این کد به نوع فایل زیپ و کیفیت فایل خیلی حساسه ! متاسفانه وقت اصلاحش رو ندارم .

اما طبق خاصیت valid بودن این قسمت (یعنی برای این قسمت یک تابع valid تعریف شده) ، در صورتی که فایل از نظر هسته ی اسکریپت مشکلی نداشته باشه اجازه ی دانلود رو میده . :106:

با طراح اسکریپت در این زمینه بحث کنید .

لینک به دیدگاه

لطفا شما بگید از کجا پسوند مجاز رو برای این سیستم تعریف کنم من الان نمیدونم چه پسوندهای قابل ااپلود هست چه پسوندهای قابل اپلود نیست

لینک به دیدگاه

مثل اینکه تو این وژن این اسکریپ انتخاب پسوند وجود نداره حالا ما یه کار دیگه میکنیم دوستان با htaccess میتونیم تعریف کنیم که چه پسوند های اپلود شن کسی کدشو داره بزاره تنکیو

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سلام من وقتی این اسکریپتو نصب میکتم اکی میده ولی وقتی میخام وارده صفحه ثبت نام شم این ارورو میده

Access denied for user 'iransoci_up_tq'@'cambyses.hostcream.com' (using password: YES)

لطفا کمک کنید خیلی ضرورییه

لینک به دیدگاه

سلام من وقتی این اسکریپتو نصب میکتم اکی میده ولی وقتی میخام وارده صفحه ثبت نام شم این ارورو میده

Access denied for user 'iransoci_up_tq'@'cambyses.hostcream.com' (using password: YES)

لطفا کمک کنید خیلی ضرورییه

درود .

چک کنید داخل دیتابیس تیبل مربوط به کاربر ها ساخته شده و چنین سطری برای این کاربر وجود داره یا خیر .

+ از متصل بودن صحیح دیتابیس به سایت در فایل های هسته هم اطمینان حاصل کنید .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...