رفتن به مطلب

مدیر اجرایی yahoo مریسا مایر گفت که او دوقلو باردار است!

labour

پست های پیشنهاد شده

:90:در ماجرای جدید ما در روز دوشنبه این هفته مدیر اجرایی ۴۰ ساله لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. گفت که: " من دو دختر باردار دارم" و و احتمالا نزدیکی های ماه دسامبر این دوقلوها متولد می شوند.

۳ سال پیش که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پسر خود را به دنیا آورد اعلام کرد که سعی دارد زندگی خود را کمتر صرف بچه بزرگ کردن بکند اما…! .او این موضوع را به هیئت مدیره شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و تیم مراقبت از وی در دوران بارداری اعلام نموده است.

برای دیدن ادامه این خبر هیجان انگیز به صفحه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ! از سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مراجعه نمایید!:5:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت
مریسا مایر[/url] گفت که: " من دو دختر باردار دارم" و و احتمالا نزدیکی های ماه دسامبر این دوقلوها متولد می شوند.

۳ سال پیش که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پسر خود را به دنیا آورد اعلام کرد که سعی دارد زندگی خود را کمتر صرف بچه بزرگ کردن بکند اما…! .او این موضوع را به هیئت مدیره شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و تیم مراقبت از وی در دوران بارداری اعلام نموده است.

برای دیدن ادامه این خبر هیجان انگیز به صفحه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ! از سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مراجعه نمایید!:5:

سلام وقت بخیر : اول ممنون از شما برای قرار دهی این اخبار در تالار گفتگو دوم اینکه دوست عزیز لطفا از این پس خبر هایی که می خواهید در تالار گفتگو قرار دهید با متن کامل ان درج کنید و در اخر پست می توانید به شکل ی جذاب و زیبا منبع خبر خود را قرار دهید و از نظر ما این روش قرار دادن مطالب در تالار تبلیغات به حساب می آید و چنانچه مجددا مشاهده شود حذف خواهد شد. پیشاپیش از همکاری شما متشکرم : مدیریت

لینک به دیدگاه

من می تونم زیاد خبر بزارم تو انجمن خبرامم ترجمه شده و تازه هست میتونم مطلبمو نیمه تموم بزارم؟و لینک بدم به عنوان ادامه مطلب؟

لینک به دیدگاه

افرین به این هوش و دریایت مدیر 20اسکریت :20:

افتاد:137:

شما چی میگید کاربر محترم؟دلیل کار من آشنا نبودن با قوانینه الانم فهمیدم و اجرا میکنم البته اونطوری که گفتم... لطفا از این نوع پستهای توهین آمیز ندهید با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان لطفا اسپم ندید

منظورم با هر جفت-تون هست

[MENTION=312]rahbar[/MENTION]

[MENTION=2456]labour[/MENTION]

از مسیحا عزیزم درخواست میکنم این تاپیک رو برای جلوگیری از اتفاقات بدتر ببندید

[MENTION=496]masih1994[/MENTION]

با تشکر از همگی

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...