رفتن به مطلب

افزودن درگاه جهان پی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

چند وقت پیش یک قالب خریدم الان هم میخوام بهش درگاه جهان پی نصب کنم

باید اصافه کنم قالب ووکامرس نداره درگاه پی پال بهش نصبه و بنحوی میتونی باهاش کاربر بخری تا در مدت روز معینی بتونی با پرداخت هزینه ای معین امکاناتی داشته باشی.

میدونم باید واسه داشتن جهان پی ووکامرس داشت اما سیستم پرداخت این قالب نیازی به ووکامرس نداره خود قالب یک سیستم داره که با استفاده از اون میشه کاربر خرید و مدت زمان داد به هر کاربر برای استفاده از امکانات سیستم در ازای وجهی که پرداخته الان هم مشکل من فقط همین حذف کردن پی پال و افزودن جهان پی می باشد.

اگر میتوانید راهنمایی کنید اگر هم نه لطفا هزینه انجام این کار رو بگید

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دقیقا اصلا متوجه نشدم چی شد :hmmsmiley02:

یکم بهتر توضیع بده

ولی اگر اینو در نظر بگیریم که میگی قالبت خودش سیستم فروگاهی هست که تا حالا ندیدم و میخوای درگاه مورد نظر رو اضافه بکنی باید دستورات درگاه پرداخت مورد نظر رو از سایتش دریافت بکنی

یکمم php بلد باشی

درگاه رو اضافه بکنی

تا حالا خودم انجام ندادم ولی فکر نکنم کار سختی باشه

لینک به دیدگاه

سلام . اگر از افزونهEDD و ووکامرس استفاده نمیکنی ( اینطور متوجه شدم از سوالت ) میتونی از پلاگن " فرم پرداخت جهان پی " استفاده کنی اگرم هر یکی از افزونه هایی ک گفتم رو داری باید پلاگین مربوطش رو از جهان پی بگیری :

فرم پرداخت جهان پی :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این رو که یک افزونه هست درون سایتت نصب میکنی . و یک درگاه هم میسازی و api رو از قسمت تنظیمات افزونه وارد میکنی ، یک محصول میسازی تنظیماتشو انجام میدی و تمام .

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

اره خودمم نفهمیدم چی گفتم D:

بهتر و خلاصه تر توضیح میدم:

قالب یک افزونه داره که باهاش زمان و هزینه مشخص میکنی و این افزونه به افزونه پی پال نصبه که با استفاده از اون افزونه پی پال مشتری هزینه رو پرداخت میکنه

این افزونه پی پال رو می خوام حذف کنم جاش جهان پی رو بذارم

یه تصویر هم میذارم تا منظورمو واضح تر برسونم

102002-سیب.PNG

با تشکر از اهالی 20اسکریپت

لینک به دیدگاه

درود .

این قالب که شما استفاده می کنید ، به احتمال زیاد داخل کدهای قالب ، api ها و دستورات مربوط به پی پال در آن نوشته شده . برای حذف کردن پی پال شما باید در قالب دنبال تمامی کدهای مرتبط با پی پال باشید . کار زمان بری هست اما شدنی .

اگر هم دنبال فردی می گردید که با دریافت هزینه براتون انجام بده به پرشین تولز (انجمن) مراجعه کنید و در آنجا درخواست دهید .

اینجا فکر نکنم کسی تا بحال چنین کاری انجام داده باشه . خودم هم درگیر چند سفارش هستم وگرنه انجام می دادم .

موفق باشید .

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود .

این قالب که شما استفاده می کنید ، به احتمال زیاد داخل کدهای قالب ، api ها و دستورات مربوط به پی پال در آن نوشته شده . برای حذف کردن پی پال شما باید در قالب دنبال تمامی کدهای مرتبط با پی پال باشید . کار زمان بری هست اما شدنی .

اگر هم دنبال فردی می گردید که با دریافت هزینه براتون انجام بده به پرشین تولز (انجمن) مراجعه کنید و در آنجا درخواست دهید .

اینجا فکر نکنم کسی تا بحال چنین کاری انجام داده باشه . خودم هم درگیر چند سفارش هستم وگرنه انجام می دادم .

موفق باشید .

با سلام و درود

میدونید هزینه تقریبی چه مقدار میشه چون یک جای دیگه گفتم و اون جا هم اطمینان ندارم میخوام بدونم هزینه همچین کاری حدودا چه مقدار هست

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

میدونید هزینه تقریبی چه مقدار میشه چون یک جای دیگه گفتم و اون جا هم اطمینان ندارم میخوام بدونم هزینه همچین کاری حدودا چه مقدار هست

با تشکر

هزینه ها حد دقیق ندارند و توسط افراد متغیر هستند.

اما کمترین میزان مشاهده شده توسط من 20000 تومان و نهایتا 50000 تومان بوده.

• Like 3
لینک به دیدگاه

به عنوان نمونه کار بدم نمیاد انجامش بدم

ولی بگم تا حالا این کارو نکردم

اول انجام میدم اگه درست بود بعدش هزینه میگیرم

هزینه هم توافقی بین اون دوتا مبلغ که آقا مسیح گفتن

اگه خواستی باهام در تماس باش

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

ممنون از بابت قیمت ها

از شما هم ممنون بابت لطفتون قصد بی ادبی ندارم و نیت خوب شما هم در نظر می گیرم ولی عزیز من کسی مثل آقا مسیحا رو میخوام که در جریان کار هست نه به عنوان نمونه کار من که زمان و هزینه و ... رو صرف نمونه کار و پروژه ای برای کار آموزی شما نمیتوانم بکنم

بازم ممنون

مسیحا جان شما کسی رو نمیشناسید معرفی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

نه متاسفانه کسی رو نمی شناسم اما داخل پرشین تولز تاپیک بزنید افرادی هستند که منتظر انجام سفارش هستند و می تونند براتون انجام بدن . البته روش های جایگزین هم میشه استفاده کرد که شما جایگزین نمی خواهید و می خواهید قالب رو از پی پال پاک سازی کنید . بهترین پیشنهادی که می تونم داشته باشم تاپیک در انجمن پرشین تولز هست . یا وب هاستینگ تالک

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام و درود

فقط نمیخوام پی پال پاک بشود بلکه جهان پی هم میخوام اضافه بشه

هزینه این دو کار چقدر می باشد

با تشکر

لینک به دیدگاه

افزودن جهان پی در کنار پی پال هم به کدنویسی نیاز داره . در صورتی که تمایل به استفاده از درگاه در همان فرم وابسته به قالب را دارید ، باید همانند درگاه پی پال ، برای جهان پی هم یک فایل با api ها و توابع جهان پی ایجاد کنید .

تفاوتی با قیمت قبلی نداره . قبلی از نظر سختی کار دشوار تر از افزودن هست .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...