رفتن به مطلب

معنای m8-8 چیست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من یه دامنه از ایرنیک خریدم . هاست هم براش گرفتم.....خیلی راحت با سایت کار میکنم.....یه مدتی هست خریدم ولی تو الکسا که میزنم رتبشو ببینم نمیاره...یا بالای صفحه الکسا مینویسه m8-8 یا m9-8

سایت کامل بازه...ولی وقتی لینک دانلودی رو از هاست براش قرار میدم مثلا یه موزیک تو هاستش اپ میکنم بعد لینک دانلود رو که میزارم وقتی خودم با یه مرورگر دیگه لینک دانلود رو میزنم به صفحه ی فیلترنیگ منتقل میشه....مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . احتمالا دامنه دارای کلمات سانسور شده هست . یا لینک شما دارای آی پی مسدود شده هست . به هر حال فیلترینگ به یک قسمت از دامین شما حساس شده . در نتایج الکسا هم میتونه از کلمات جستجو شده باشه . چون الکسا یک سری کلمات ورودی کاربران به سایت شما رو نمایش می ده

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام . احتمالا دامنه دارای کلمات سانسور شده هست . یا لینک شما دارای آی پی مسدود شده هست . به هر حال فیلترینگ به یک قسمت از دامین شما حساس شده . در نتایج الکسا هم میتونه از کلمات جستجو شده باشه . چون الکسا یک سری کلمات ورودی کاربران به سایت شما رو نمایش می ده

سلامی مجدد...ممنون از پاسخگویی......حالا چیکار کنیم درست شده؟تو ساماندهی درخواست رفع فیلتر دادم ولی هنوز پاسخی ندادند......اگر سایت فیلتر بود که الان سایت برام باز نمیشد

لینک به دیدگاه

داداش لینک دانلود بزارم حل شده.....من از اسکریپت انتقال موزیک استفاده میکنم...ینی لینک دانلود موزیک رو از یه سایت دیگه کپی و تو اسکریپت قرا میدم...توی نیم اون اهنگ بعد از نام اهنگ اینو قرار میده اسکریپت »

(site.ir) اینو حذف کردم و دیگه لینک های دانلود فیتلر نرفتن...ولی الکسا هنوز فیلتره

لینک به دیدگاه

همونطور که گفتم اگه یک کلمه ای در فیلترینگ قرار بگیره و اون کلمه در یک برگه قرار بگیره عملیات فیلترینگ به صورت خودکار انجام می گیره .

برای الکسا هم بهتره با یک برنامه ی گذر از تحریم به الکسا وارد بشید و ببینید چه کلماتی در اون برگه وجود داره که باعث این مشکل شده .

سپس با ثبت مجدد سایت در سایت الکسا و درخواست از پشتیبانی الکسا جهت حذف اون کلمات (که کمتر دیده شده حذف کنند) می تونید اون رو رفع کنید .البته می تونه مشکل از آدرس سایت های ارجاع دهنده هم باشه ! بررسی کنید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

همونطور که گفتم اگه یک کلمه ای در فیلترینگ قرار بگیره و اون کلمه در یک برگه قرار بگیره عملیات فیلترینگ به صورت خودکار انجام می گیره .

برای الکسا هم بهتره با یک برنامه ی گذر از تحریم به الکسا وارد بشید و ببینید چه کلماتی در اون برگه وجود داره که باعث این مشکل شده .

سپس با ثبت مجدد سایت در سایت الکسا و درخواست از پشتیبانی الکسا جهت حذف اون کلمات (که کمتر دیده شده حذف کنند) می تونید اون رو رفع کنید .البته می تونه مشکل از آدرس سایت های ارجاع دهنده هم باشه ! بررسی کنید .

خیلی ممنون...یه سوال بی ربط هم میپرسم.....برای انتقال موزیک ، از اسکریپت انتقال موزیک استفاده کردم...میخوام موزیک هام بره مثلا توی پوشه ی mp3 توی پاپلیک......هر کاری میکنم نمیشه.....توی پوشه ی خودت اسکریپت اهنگ ها میاد و اینطوری هم لینک دانلود ظاهرش خراب میشه هم اینکه سرعت دانلود نمیدونم چرا میاد پایین

از این اسکریپت استفاده کردم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

میتونید محتوای اسکریپت رو بدون پوشه ی اضافه در روت اسکریپت مدیریت سایتتون قرار بدید.

فقط جهت جلوگیری از تداخل بهتره نام index.php اسکریپت انتقال موزیک رو به یک نام دیگه مثلا transfer.php تغییر بدید و سپس این فایل رو به صورت دستی در ادرس بار مرورگر اجرا و استفاده کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

میتونید محتوای اسکریپت رو بدون پوشه ی اضافه در روت اسکریپت مدیریت سایتتون قرار بدید.

فقط جهت جلوگیری از تداخل بهتره نام index.php اسکریپت انتقال موزیک رو به یک نام دیگه مثلا transfer.php تغییر بدید و سپس این فایل رو به صورت دستی در ادرس بار مرورگر اجرا و استفاده کنید

خیلی ممنون....الان که الکسا ادرس سایت منو فیتلر کرده بنظرتون سایت رو ادامه بدم؟چون بنر فلش هم دادم براش درست کردن....

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم . بله مشکلی بابت اندازه گیری و ثبت رتبه وجود نداره. الکسا از ایران تحریم شده . خوده الکسا و ربات هاش با آی پی های خارجی فعالیت میکنند .

بله سایت رو ادامه بدید ، مهم نیست فیلتر باشه

حتی اگه خود سایتتون هم فیلتر باشه ، باز الکساتون محاسبه میشه

• Like 3
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم . بله مشکلی بابت اندازه گیری و ثبت رتبه وجود نداره. الکسا از ایران تحریم شده . خوده الکسا و ربات هاش با آی پی های خارجی فعالیت میکنند .

بله سایت رو ادامه بدید ، مهم نیست فیلتر باشه

حتی اگه خود سایتتون هم فیلتر باشه ، باز الکساتون محاسبه میشه

خیلی ممنون از وقتی که برام گذاشتید...خیلی اقایی.....دمت گرم...شب شیک

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم. وظیفه ی من پشتیبانی و وقت گذاشتن برای تک تک کاربرهاست.

موفق باشید و سربلند.

+ جهت جلوگیری از ارسال های بی مورد با احترام بسته شد.

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...