رفتن به مطلب

نمایش سایت دیگران بدون استفاده از تگ ایفریم

Saberian

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

سلام به همه دوستداران بیست اسکریپت . امروز براتون یک آموزش از سری آموزش های پی اچ پی با عنوان نمایش سایت دیگران بدون استفاده از تگ ایفریم فراهم کردم.

• در این آموزش خاصیت تابع file_get_contents را یاد میگیرید.
  • نحوه نمایش سایت دیگران در سایت خودتون بدون استفاده از تگ iframe را یاد خواهید گرفت.
  • با این آموزش قادر خواهید بود کدی بسازید که کار ایفریم را کرده ولی آدرس اصلی را به کاربر نشان ندهد و یا ضرر های ایفریم را به همراه نداشته باشد.

خوب. حالا بریم سراغ کد و ها و گفتن کارهاشون. این آموزش بسیار کد کمی دارد و آشون نیز هست و امیدوارم که به خوبی یاد بگیرید.

نکته اول : این کد باید در جایی اجرا بشه که قابلی اجرای پی اچ پی رو داشته باشه.

نکته دوم : این کد تمامی کد های سایت مورد نظر را میگیره و تو سایت شما اجرا میکنه، پس تمامی کد های عمومی مانند استایل اینپوت ها ، بکگراند و یا پاپ آپ ها نیز برای سایت شما هم اعمال میشه.

ابتدا نیاز به یک تگ div با اندازه و استایل خاصی داریم که کد های سایت دیگه رو توش به نمایش در بیاریم.

<div style="width:500px; height:300px; overflow:scroll"><!--Youre Code Here--></div>

در کد بالا ما یک تگ div ساختیم با عرض 500 پیکسل و ارتفاع 300 پیکسل و نمایش کد های داخلش رو به صورت اسکرول قرار دادیم که بشه سایتی که نمایش داده میشه را جا به جا کد و دید.

حال نیاز به یک تیکه کد پی اچ پی در داخل کد بالا داریم که کد های یک سایت را گرفته و در این تگ div به نمایش در بیاره.

<div style="width:200px; height:200px; overflow:scroll"><? echo file_get_contents('http://www.20script.ir'); ?></div>

ما در کد بالا سایت بیست اسکریپت را سایت مورد نظر قرار دادیم و کد اون رو میخواهیم تو تگ div که ساختیم به نمایش در بیاریم. ابتدا با تابع file_get_contents کد سایت بیست اسکریپت را میگیریم و با کد echo اون رو به نمایش در میاریم.

در ضمن به خوبی به اون دو نکته ای که اول آموزش گفته شده توجه کنید. احتمال تاثیر گذاری رو سایت شما هم وجود داره.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یه اسکریپت خیلی کوچیکی رو طراحی کردم

که حتا کلمات کلیدی / توضیحات و حتا می تونی کلمات استفاده شده رو هم برگردونی

به عنوام مثال وقتی سایت بیست اسکریپت رو تو سایت خودم نشون دادم میام میگم وقتی تو مطالب کلمه با جمله هر چی که با : 20script یا بیست اسکریپت شروع شد یا وجود داشت رو با مثلا آمتیس وب جایگزین کن :

ابن رو هم بگم این تغییرات ظاهری نیست و حتا موقع جستجو تو گوگل هم نشون داده میشه

تو روشی که شما گفتی برعکس سایتی که از این کد استفاده کنه ضرر هم میکنه حتا شاید بره تو لیست سیاه گوگل

و از یه طرفم به نفع اون سایتی که ما اومدیم سایتش رو تو سایت خودمون نشون دادیم!

لینک به دیدگاه

من یه اسکریپت خیلی کوچیکی رو طراحی کردم

که حتا کلمات کلیدی / توضیحات و حتا می تونی کلمات استفاده شده رو هم برگردونی

به عنوام مثال وقتی سایت بیست اسکریپت رو تو سایت خودم نشون دادم میام میگم وقتی تو مطالب کلمه با جمله هر چی که با : 20script یا بیست اسکریپت شروع شد یا وجود داشت رو با مثلا آمتیس وب جایگزین کن :

ابن رو هم بگم این تغییرات ظاهری نیست و حتا موقع جستجو تو گوگل هم نشون داده میشه

تو روشی که شما گفتی برعکس سایتی که از این کد استفاده کنه ضرر هم میکنه حتا شاید بره تو لیست سیاه گوگل

و از یه طرفم به نفع اون سایتی که ما اومدیم سایتش رو تو سایت خودمون نشون دادیم!

این که شما میگی با اینکه مدیر جان گذاشتند فرق داره.

اسکریپت های خبرخوان موجود رو هم میشه با چند خط کد اینکار کرد که هر جای سایت طرف رو کپی کنه !

وظیفه ی ما ارائه ی هر کدی هست که مورد استفاده قرار میگیره.

این وظیفه ی کاربره که ببینه چه کدی برای سایتش مناسبه.

سایت هایی هم هستند که نیازی به ایندکس ندارند و با گوگل و دیگر جستجوگرها کاری ندارند.

هر چیز سره جای خودشه ؛)

لینک به دیدگاه

خوب من هم از دید یه برنامه نویس عرض کردم که این کد هیچ سودی واسه استفاده کننده نداره!

زمانی سود داره که بهش کلمات کلیدی داد و البته قابلیت تغییر جملات رو داشته باشه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...