رفتن به مطلب

مخفی کردن یا رمز گذاری لینک دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من در حال درست کردن یک وبسایت وردپرسی هستم . در سایتم میخام فایل بذارم و بعد از پرداخت دانلود کنن. تا اینجا تمام مراحل را رفته ام و اتصال به درگاه هم وصل شده و تقریبا همه چی رو آماده کردم. فقط یک مشکل دارم و اون هم اینکه بعد از پرداخت برای کاربر لینک داده میشود و اگر کاربر به آدرس لینک دقت کنه و بلد باشه به راحتی به index یعنی به پوشه ای که فایلهای دانلودیم را در آن قرار داده ام میتونه وارد بشه و بدن پرداخت همه را دانلود کنه. الان من یه کمک و راهنمایی میخواستم که این قسمت یعنی index چه جوری مخفی یا رمز گذاری بشه که کسی نتونه وارد بشود. با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

خوب شما داخل دایرکتوری یا همون پوشه ای که فایل هاتون رو داخلش آپلود کردید ، یک فایل index.php ایجاد کنید و داخلش کد ریدایرکت به برگه ی اصلی سایت رو قرار بدید :smilingsmiley:

با قرار دادن index.php تنها در صورت وارد کردن لینک مستقیم همون فایل قابل دسترسی خواهد بود و اگه کاربر بخواد به دایرکتوری دسترسی پیدا کنه فایل index.php اجرا میشه .

موفق باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام .

خوب شما داخل دایرکتوری یا همون پوشه ای که فایل هاتون رو داخلش آپلود کردید ، یک فایل index.php ایجاد کنید و داخلش کد ریدایرکت به برگه ی اصلی سایت رو قرار بدید :smilingsmiley:

با قرار دادن index.php تنها در صورت وارد کردن لینک مستقیم همون فایل قابل دسترسی خواهد بود و اگه کاربر بخواد به دایرکتوری دسترسی پیدا کنه فایل index.php اجرا میشه .

موفق باشید.

دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم. ولی من کلا دانش کد نویسی و وبسایت را نمیدونم اگر ممکنه درست کردن این فایل رو بهم آموزش بدید. ممنون از لطف شما

لینک به دیدگاه

سلام مجدد .

کاره زیاد سختی نیست . وارد هاست > فایل منیجر بشید . دایرکتوری یا همون پوشه ای که فایل هاتون رو داخلش آپلود کردید رو باز کنید . بعد از منوهای فایل منیجر ، گزینه ی New File رو بزنید . سپس در پنجره ی باز شده این کلمه رو به صورت دقیق بنویسید : index.php

با انجام این کار هر کاربری که سعی در باز کردن پوشه ی فایل ها کنه یک صفحه ی سفید می بینه .

تا اینجا کار به درستی انجام شده اما اگه بخواهید به آدرس سایت اصلی منتقل بشه یک کد ریدایرکت داخل این فایل قرار بدید .

یا هر کد دیگه ای یا متن و ...

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزبا راهنمایی شما مشکلم رفع شد از لطفتون ممنونم. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزبا راهنمایی شما مشکلم رفع شد از لطفتون ممنونم. موفق باشید.

خواهش میکنم.

استفاده از کلید تشکر هم فراموش نشه [emoji5]

+ با احترام بسته شد.

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...