رفتن به مطلب

مشکل با منو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من توی فهرست ها منو ساختم ولی مشکل اینجاست همش رو نشون نمیده

مثلا ۱۰ تا منو میسازم ۶ تاش رو نشون میده ۴ تاش رو نشون نمیده مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاید زیر مجموعه ساختید...اگر یکیشون یکم از پایین فاصله داشته باشه و کنارتر باشه میشه زیر مجموعه منو بالایی

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

پاسخ دوست قبلی رو بررسی کنید

در ضمن ممکنه قالبتون ویژگی مخفی کردن منوها رو داشته باشه که در مواقعی که جایگاه منوها طولانی میشه ، منوها زیر یک لایه از قالب مخفی میشن که باید با inspector elements فایرفاکس بررسی کنید سپس در استایل رفع کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

شاید زیر مجموعه ساختید...اگر یکیشون یکم از پایین فاصله داشته باشه و کنارتر باشه میشه زیر مجموعه منو بالایی

نه داداش زیر مجموعه نیست

لینک به دیدگاه

پاسخ دوست قبلی رو بررسی کنید

در ضمن ممکنه قالبتون ویژگی مخفی کردن منوها رو داشته باشه که در مواقعی که جایگاه منوها طولانی میشه ، منوها زیر یک لایه از قالب مخفی میشن که باید با inspector elements فایرفاکس بررسی کنید سپس در استایل رفع کنید

چجوری میشه فهمید؟

لینک به دیدگاه

چجوری میشه فهمید؟

گفتم که با فایرفاکس روی منوها باید کلیک راست کنید و گزینه ی inspector elements رو بزنید. پایین مرورگر یک پنجر باز میشه که استایل مربوط به اون قسمت رو میبینید و با ویرایش میتونید تغییرات رو به صورت زنده مشاهده کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

گفتم که با فایرفاکس روی منوها باید کلیک راست کنید و گزینه ی inspector elements رو بزنید. پایین مرورگر یک پنجر باز میشه که استایل مربوط به اون قسمت رو میبینید و با ویرایش میتونید تغییرات رو به صورت زنده مشاهده کنید

درست میگن داداش... شما ببینید اگر منو های دیگتون وجود داشت میتونید از استایل رفع کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...