رفتن به مطلب

درخواست افزونه ی کتابخانه وردپرس

moEin

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قصد راه اندازی بخش کتابخانه سایت در وردپرس رو داشتم، به دنبال افزونه ای در این ضمینه بودم که بشه در بخش مدیریت کتاب ها رو اضافه کرد و در قسمت front-end کاربر در برگه ی مربوطه با یک بخش جستجو مواجه بشه که بر اساس نام نویسنده یا نام کتاب یا سایر مشخصات بتونه جستجو رو انجام بده و نتایج رو ببینه.

معمولاً مواردی از این دست به ندرت یافت می شه یا یک موردی که پیدا کردم با نام weblibrarian پس از نصب و فعال سازی هیچ گزینه ای رو در بخش مدیریت اضافه نکرد.

اگر افزونه ای برای این کار سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همیشه قرار نیست گزینه ای در پیشخوان اضافه بشه... ممکن هستش که در قسمت ارسال نوشته همچین چیزی اضافه بشه یا یک برگه جدید هم ایجاد شده باشه.

لینک به دیدگاه

همیشه قرار نیست گزینه ای در پیشخوان اضافه بشه... ممکن هستش که در قسمت ارسال نوشته همچین چیزی اضافه بشه یا یک برگه جدید هم ایجاد شده باشه.

نه دوست عزیز ، بقیه قسمت ها بعلاوه بخش افزودن نوشته ها و برگه ها رو هم چک کردم.. این افزونه یه فیلم راهنما داشت که دقیقاً منو ها و گزینه های اضافه شده در پیشخوان رو نشون می داد

حالا جدا از این موضوع اگه شما یا فرد دیگه ای افزونه ای مشابه توضیحات بالا سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه.

لینک به دیدگاه

خواستید با هزینه همچین افزونه رو میدا میکنم و فارسی سازی میکنم

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...