رفتن به مطلب

مشکل قالب Remix

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالب رو از این سایت دانلود کردم ( 20 اسکریپت )

آپلود که میکنم بعد چند دقیقه این پیام میاد

پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

راهنمایی کنید لطفا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب رمیکس نصب کردم اما حالا صفحه سفید میشه یه توضیح بدید من درست کنم این قالب رو

اگه قالبتون ایراد داره زیرش بنویسید امسال من بعد درست شدن قالب دانلود کنن

لینک به دیدگاه

سلام برای مشکل اول باید max file size رو داخل فایل گفته شده افزایش بدید. درباره این مورد بگردید .

مشکل صفحه سفید هم از فایل functions.php هست.

باید debug رو در فایل wp-config.php فعال کنید و ببینید کدوم خط و فایل ارور میده

• Like 3
لینک به دیدگاه

شما که میدونین ایراد داره چرا درست نمیکنین ایراداشو نمیگیرین بعد برای دانلود قرار نمیدید

من نمیدونم الان چطور درستش کنم

لینک به دیدگاه

شما که میدونین ایراد داره چرا درست نمیکنین ایراداشو نمیگیرین بعد برای دانلود قرار نمیدید

من نمیدونم الان چطور درستش کنم

نه طراحش منم نه منتشر کنندش!

به مدیر اصلی گزارش بدین.

در ضمن بعضی از قالب ها اینطوری نیستن که فقط اپلود کنید و فعالش کنید . قالبی که رایگان داخل بیست اسکریپت منتشر میشه رایگان و تست شده هست. غیره اینه ؟

خوب اگه نمیخواهید پول پرداخت کنید باید کمی وقت خرج قالب رایگان کنید تا اونی که میخواهید بشه.

مشکلاتی که دارید رو جستجو کنید داخل اینترنت راه حل زیاد داره.

منم روش حلش رو گفتم که خودتون برید دنبالش.

• Like 3
لینک به دیدگاه

خوبه پس هر ایرادی که قالب بیست اسکریپت داره رو باید بریم دنبالش

انقد دنبال بازی کردیم خسته شدیم یکم قالب سالم بزار برای دانلود آقای مدیر (20Script)

لینک به دیدگاه

خوبه پس هر ایرادی که قالب بیست اسکریپت داره رو باید بریم دنبالش

انقد دنبال بازی کردیم خسته شدیم یکم قالب سالم بزار برای دانلود آقای مدیر (20Script)

قالب رایگان همینه دوست عزیز . ما برای قالب ها پولی دریافت نمی کنیم و از اونطرف تا حد امکان پشتیبانی میدیم.

اکثر قالب ها نیاز به تنظیم کردن و شخصی سازی دارن .باید به قالب برسید. این نیست که اپلود کنید و بعده فعال کردن توقع داشته باشید فول باشه

• Like 3
لینک به دیدگاه

قالب رایگان همینه دوست عزیز . ما برای قالب ها پولی دریافت نمی کنیم و از اونطرف تا حد امکان پشتیبانی میدیم.

اکثر قالب ها نیاز به تنظیم کردن و شخصی سازی دارن .باید به قالب برسید. این نیست که اپلود کنید و بعده فعال کردن توقع داشته باشید فول باشه

شما که میدونین قالب فول نیست برای دانلود قرار ندید انتظار داشته باشید همه واردن درست میکنن

یکی مثل من تازه کاره بلد نیست نمیدونه چیکار کنه

لینک به دیدگاه

شما که میدونین قالب فول نیست برای دانلود قرار ندید انتظار داشته باشید همه واردن درست میکنن

مدیر بیست اسکریپت تا جایی که بتونن مشکلات رو برطرف میکنن و داخل سایت میزارن ولی بقیش به عهده خودتون هستش... شما پول که پرداخت نکردید که قالب رو بدون مشکل و عین دمو تحویل بدن بهتون... شما اینو رایگان از بیست اسکریپت گرفتید(آقا محمد چه گناهی کرده من نمیدونم) اگر بابتش پول پرداخت می کردید درست اما وقتی نکردید نباید انتظار بیشتری هم داشته باشید... اینجا کسی وظیفه درست کردن قالب رو مطابق میل شما بر عهده نداره... دوستان راهنماییتون هم کردن و اینجا هم فقط در حد راهنمایی هستش ... اگر بلد نیستید یا از یک قالب دیگ استفاده کنید یا برای همین قالب هزینه کنید

لینک به دیدگاه

اگه دنبال هزینه کردن هستید بفرمایید داخل فروشگاه هلی ایرانی بخرید. اونجا هم مثل اینجاست فقط ورداشتن فارسی و راستچینش کردن.

منظورم از فول اینه که بعده نصب قالب های حرفه ای می بایست بر اساس دانش کدنویسی اون رو شخصی سازی کنید.

اکثر قالب ها مشکلی ندارن فقط روش نصب و تنظیم متفاوتی از اونچه که بقیه قالب ها دارن ، نیازه

مشکلی بود با مدیریت اصلی در انجمن در تماس باشید

• Like 2
لینک به دیدگاه

مدیر بیست اسکریپت تا جایی که بتونن مشکلات رو برطرف میکنن و داخل سایت میزارن ولی بقیش به عهده خودتون هستش... شما پول که پرداخت نکردید که قالب رو بدون مشکل و عین دمو تحویل بدن بهتون... شما اینو رایگان از بیست اسکریپت گرفتید(آقا محمد چه گناهی کرده من نمیدونم) اگر بابتش پول پرداخت می کردید درست اما وقتی نکردید نباید انتظار بیشتری هم داشته باشید... اینجا کسی وظیفه درست کردن قالب رو مطابق میل شما بر عهده نداره... دوستان راهنماییتون هم کردن و اینجا هم فقط در حد راهنمایی هستش ... اگر بلد نیستید یا از یک قالب دیگ استفاده کنید یا برای همین قالب هزینه کنید

مشکل من هزینه نیست الکی ام بابت هزینه های الکی هزینه نمیکنم

اونقدی ام پول تو بانک دارم باهاش همین سایتی که توش هستی رو بخرم

پس الکی با تشکر کردن از هم مشکل این سایتو نپوشونید

شما قالب سالم و تست شده میگین برای دانلود قرار دادین که منم برای تست میزارم رو سایت مریض نیستم هروز یک قالب عوض کنم

قالب بخرم بهتره تا حجم دانلودمو اینجا هدر بدم

لینک به دیدگاه

مشکل من هزینه نیست الکی ام بابت هزینه های الکی هزینه نمیکنم

اونقدی ام پول تو بانک دارم باهاش همین سایتی که توش هستی رو بخرم

پس الکی با تشکر کردن از هم مشکل این سایتو نپوشونید

شما قالب سالم و تست شده میگین برای دانلود قرار دادین که منم برای تست میزارم رو سایت مریض نیستم هروز یک قالب عوض کنم

قالب بخرم بهتره تا حجم دانلودمو اینجا هدر بدم

دوست عزیز ، اینجا قالب ها رو رایگان قرار دادیم که فرد استفاده کننده باید دانشی در اینباره داشته باشه که استفاده کنه. اگه کمی اطلاع داشتید درباره وردپرس میتونستید مشکل رو رفع کنید.

پولتونم نگهدارید نیازتون میشه.

بزارید یه چی بهتون بگم :

قالب هایی که رایگان عرضه میشن یا دارای مشکل هستند یا کامل هستند. اون هایی که مشکل دارن با استفاده از دانش کدنویسی استفاده کننده بایستی رفع بشن.

مدیر سایت بیکار نیست بشینه همه مشکلات یک فایل رو رفع کنه. این وظیفه ی خوده استفاده کنندس که باید چیزی که میخواد رو تنظیم کنه.

شما هم اختیارتون رو خودتون دارید. با یکم از اون پول هاتون بدین نسخه به ظاهر سالم سایتای ایرانی رو بخرید که حجم اینترنتتون هم هدر نره.

به کسی پولی ندادید که اینطوری طلبکارید ! فایل قالب رایگان ارائه شده که افراد متقاضی خودشون برن دنبالش.

قبل از ایجاد سایت درباره چیزایی که به کارتون میاد مطالعه و تجربه داشته باشید.

تاپیک بسته میشه.

مشکل یا سوالی داشتید در پیام خصوصی با مدیریت کل در تماس باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...