رفتن به مطلب

قرار دادن متن دلخواه و ثابت در تمامی پست های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان

من یه کد میخواستم که باهاش بتونم در تمامی پست های ارسالی سایتم سه متن رنگی لینک دار اضافه کنم....

مثلا اینطوری :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

میخوام دقیقا اینطوری باشه.....بعد هر سه تاشون لینک دار باشه و با جایگذاری در فایل فانکشن دیگه نیازی نباشه هی این متن ها رو وارد کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وارد فایل single.php قالببت شو و تو قسمت دلخواه کدت رو وارد کن تمام!

خسته نباشی...من میگم کدشو میخام

لینک به دیدگاه

عزیزم من اینجا بیکار نیستم بشینم کدشو واست بنویسم

می تونی بری و از همون سایت که این نمونه رو داره کلیک راست کنی و کدش رو کپی کنی تمام

لینک به دیدگاه

عزیزم من اینجا بیکار نیستم بشینم کدشو واست بنویسم

می تونی بری و از همون سایت که این نمونه رو داره کلیک راست کنی و کدش رو کپی کنی تمام

داداش کمی ملایم تر با استارتر صحبت کن !!

دوس استارتر وارد قسمت نوشتن مطلب جدید داخل پیشخوان بشید .

متن خودتون رو داخل ادیتور بنویسید و رنگ و لینک و ... رو تنظیم کنید

بعد در بالای ادیتور روی تب متن کلیک کنید. کد html رو بهتون میده.

حالا وارد فایل single.php قالبتون بشید و کدی که در ادیتور گرفتید رو بعد از تابع the_content قرار بدید

• Like 3
لینک به دیدگاه

داداش کمی ملایم تر با استارتر صحبت کن !!

دوس استارتر وارد قسمت نوشتن مطلب جدید داخل پیشخوان بشید .

متن خودتون رو داخل ادیتور بنویسید و رنگ و لینک و ... رو تنظیم کنید

بعد در بالای ادیتور روی تب متن کلیک کنید. کد html رو بهتون میده.

حالا وارد فایل single.php قالبتون بشید و کدی که در ادیتور گرفتید رو بعد از تابع the_content قرار بدید

این آقای مثلا استارتر اینجا رو با سایت سفارش پروژه اشتباه گرفته

منم راهنماییش کردم که چطوری بره خودش کد رو در بیاره ( به این می گن خود آموز یاد گرفتن کد بدم بهش هیچ وقت یاد نمیگیره )

بعدشم شماها فک کنم کلا ادبیاتتون ضعیفه کجای جمله من با عصبانیت یا بی احترامی بوده

الانم میگم اینجا انجمنی که توش ملت رو راهنمایی میکنن تا جایی که بتونن نه اینکه طرف وقتی گفت من فلان مشکل رو دارم حلش کنید شما یا من بشینیم کد سالم بدیم بهش کاربر باید زحمت بکشه تا یاد بگیره قرار نیست همه ی کارا عملی باشه

لینک به دیدگاه

این آقای مثلا استارتر اینجا رو با سایت سفارش پروژه اشتباه گرفته

منم راهنماییش کردم که چطوری بره خودش کد رو در بیاره ( به این می گن خود آموز یاد گرفتن کد بدم بهش هیچ وقت یاد نمیگیره )

بعدشم شماها فک کنم کلا ادبیاتتون ضعیفه کجای جمله من با عصبانیت یا بی احترامی بوده

الانم میگم اینجا انجمنی که توش ملت رو راهنمایی میکنن تا جایی که بتونن نه اینکه طرف وقتی گفت من فلان مشکل رو دارم حلش کنید شما یا من بشینیم کد سالم بدیم بهش کاربر باید زحمت بکشه تا یاد بگیره قرار نیست همه ی کارا عملی باشه

نیازی نیست حتما کدی برای استارتر بنویسید و وقتتون رو برای نوشتن کد صرف کنید .همین که روش انجام کار رو بهشون بگید بهشون کمک می کنه . بعضی از دوستان هستند تازه وارد دنیای نت یا وردپرس و یا کدنویسی شده اند . باید هواشونو داشت .

• Like 3
لینک به دیدگاه

نیازی نیست حتما کدی برای استارتر بنویسید و وقتتون رو برای نوشتن کد صرف کنید .همین که روش انجام کار رو بهشون بگید بهشون کمک می کنه . بعضی از دوستان هستند تازه وارد دنیای نت یا وردپرس و یا کدنویسی شده اند . باید هواشونو داشت .

هواشونو دارم که الان اینجا دیگه!

ولی هر چیزی یه راه و روش خاص خودش رو داره

این روزا همه چی اسون شده

قدیما واسه یه خط کد باید هزار جا رو میگشتی هزار کتاب فروشی می رفتی یا هزار تا مقاله الکترونیکی با هزار بدختی گیر میوردی ته تهشم به جواب نمیرسیدی

این روزا همین استارترا که انقدر شاخو شونه میکشن باید از خداشون باشه این طوری مفت و مجانی داریم راهنماییشون میکنیم

به این خاطرم این طوری باهاش حرف زدم چون با اینکه راهنماییش کردم تازه داره میگه : خسته نباشی ..... من کد میخواستم عجب!

لینک به دیدگاه

هواشونو دارم که الان اینجا دیگه!

ولی هر چیزی یه راه و روش خاص خودش رو داره

این روزا همه چی اسون شده

قدیما واسه یه خط کد باید هزار جا رو میگشتی هزار کتاب فروشی می رفتی یا هزار تا مقاله الکترونیکی با هزار بدختی گیر میوردی ته تهشم به جواب نمیرسیدی

این روزا همین استارترا که انقدر شاخو شونه میکشن باید از خداشون باشه این طوری مفت و مجانی داریم راهنماییشون میکنیم

به این خاطرم این طوری باهاش حرف زدم چون با اینکه راهنماییش کردم تازه داره میگه : خسته نباشی ..... من کد میخواستم عجب!

باشه!

بحث رو ادامه ندید تاپیک رو خراب می کنیم .

موفق باشید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...