رفتن به مطلب

خرید بازدید برای سایت خیلی ارزان

laruz

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. کسانی که تمایل دارن با 3 تومان یک بازدید کننده داشته باشند با ایمیل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در تماس باشند. توجه داشته باشید فقط 15 نفر رو قبول می کنم.

بازدیدها 100% واقعی هستند. قیمت خیلی پاییینه.

حداقل خرید بازدید کننده 1000 نفر بدون محدودیت بازدید روزانه و بدون سقف خرید بازدید کننده.

در ضمن هر روز گزارش تعداد بازدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد. فقط کافیه یک بار بازدید کننده بخرید و برای مدت طولانی مشتری ما باشید.

می توانید شاهد کاهش و بهبود رتبه الکسا و گوگل خود در عرض کمتر از فقط یک هفته باشید.

امتحانش ضرری نداره :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

farhang.brown@gmail.com[/email] در تماس باشند. توجه داشته باشید فقط 15 نفر رو قبول می کنم.

حداقل خرید بازدید کننده 1000 نفر بدون محدودیت بازدید روزانه و بدون سقف خرید بازدید کننده.

در ضمن هر روز گزارش تعداد بازدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد. فقط کافیه یک بار بازدید کننده بخرید و برای مدت طولانی مشتری ما باشید.

می توانید شاهد کاهش و بهبود رتبه الکسا و گوگل خود در عرض کمتر از فقط یک هفته باشید.

چطوری ؟

من نیاز به بازدید دارم جواب میده ؟

لینک به دیدگاه

چطوری ؟

من نیاز به بازدید دارم جواب میده ؟

100t.ir

به نظرت این سایت با 5-6 تا محصول ( مال خودمه سایت ) این رتبه بهش می خوره. تو فردا بیا بازم کمتر شده رتبه. به هر حال با ایمیل من در تماس باشید بهتره. نمی خوام اسپم درست شه تو فروم

لینک به دیدگاه

هر بازدید؟3 تومن؟

گران جانی من میدم 2 تومن هر کی خواست خخخخخخ

آقای محترم مشکلتون با بنده چیه؟

هر تاپیکی میزنم میایین زیرش رد عمل می زنید. مسئول بهشت، جهنمین یا چی؟

اگه شما بلدین لطفا برای خودتون یه تاپیکه دیگه ایجاد کنید. خوبه قبلا تذکر هم داده شده.

یه بار دیگه پاسخ بیخود زیر تاپیک های من بنویسید تمام تاپیک هایی رو ایجاد می کنید خراب می کنم.

یکم احترام داشته باشین.

آدمایی مثه شما نه کاری می کنن نه میزارن بقیه کاری کنن. لطفا نخود هر آشی نشین. به خصوص که آش من خیلی داغه. نخود نسوز می خاد بیاد توش رنگی نره بیرون.

روز خوش

لینک به دیدگاه

مشکل؟ من با تو مشکلی ندارم عزیز

فقط همین

وجدان خوب چیزیه

موفق باشی عزیز دل

روز خوش

لینک به دیدگاه

هر تاپیکی میزنم میایین زیرش رد عمل می زنید. مسئول بهشت، جهنمین یا چی؟

اگه شما بلدین لطفا برای خودتون یه تاپیکه دیگه ایجاد کنید. خوبه قبلا تذکر هم داده شده.

یه بار دیگه پاسخ بیخود زیر تاپیک های من بنویسید تمام تاپیک هایی رو ایجاد می کنید خراب می کنم.

یکم احترام داشته باشین.

آدمایی مثه شما نه کاری می کنن نه میزارن بقیه کاری کنن. لطفا نخود هر آشی نشین. به خصوص که آش من خیلی داغه. نخود نسوز می خاد بیاد توش رنگی نره بیرون.

روز خوش

مشکل؟ من با تو مشکلی ندارم عزیز

فقط همین

وجدان خوب چیزیه

موفق باشی عزیز دل

درود .

در ابتدا لطفا اگه مشکلی هست داخل پ.خ با هم رفع کنید و انجمن رو از لحاظ محتوا خراب نکنید .

و در صورت تکرار پارازیت انداختن در تاپیک دیگران به صورت کاملا جدی برخورد خواهد شد . منظورم هر کاربری هست و فقط بحث شما دو نفر نیست . :winksmiley02:

لطفا به بقیه کاربرا احترام بگذارید .

اگر فکر می کنید خدمتی که شما ارائه می دهید می تواند از لحاظ طرز کار و قیمت با دیگری رقابت داشته باشد ، پس یک تاپیک مجزا ارسال کنید .

بار دیگه اخطار لفظی داده نخواهد شد و کاربر خاطی از انجمن بن خواهد شد .

موفق باشید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

100t.ir

به نظرت این سایت با 5-6 تا محصول ( مال خودمه سایت ) این رتبه بهش می خوره. تو فردا بیا بازم کمتر شده رتبه. به هر حال با ایمیل من در تماس باشید بهتره. نمی خوام اسپم درست شه تو فروم

من 100t.ir را بررسی کردم و به طور متوسط روزانه 200.000 جابجایی رتبه داره و این یعنی موفقیت!

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
farhang.brown@gmail.com[/email] در تماس باشند. توجه داشته باشید فقط 15 نفر رو قبول می کنم.

فکر نمیکردم با این سرعت جواب بگیرم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
فکر نمیکردم با این سرعت جواب بگیرم

حقتونه. فقط ببخشین نمی تونم ایمیل بدم چون همه چی واضحه. فقط اگه بازدیدایی که خریدین دیدم داره تموم میشه خبرتون می کنم.

دوستان سایت ایشون لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستش. ایشون قبل از خرید بازدید سایتشون رنک جهانیه بالای 10 میلیون داشت.

امروز بعد از مدت کمتر از یک ماه به رنک جهانی

452,023

و ایران لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می باشند. امیدوارم موفق باشند

لینک به دیدگاه

عمر دامنه من هشت ماه هستش و هر هفته حدودا دو مطلب اختصاصی منتشر کردم و رتبه ام خیلی بهتر هستش

نه پوسته ام اختصاصی و سئو شده هستش و نه جایی تبلیغ کردم حتی افزونه seo by yoast رو هم نصب نکردم...

لینک به دیدگاه

عمر دامنه من هشت ماه هستش و هر هفته حدودا دو مطلب اختصاصی منتشر کردم و رتبه ام خیلی بهتر هستش

نه پوسته ام اختصاصی و سئو شده هستش و نه جایی تبلیغ کردم حتی افزونه seo by yoast رو هم نصب نکردم...

بله. ولی 8 ماه کجا و 1 هفته کجا؟؟!!

تاپیک بسته شود. ممنون

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...