رفتن به مطلب

اسکریپت یا افزونه vip

yunes1380

پست های پیشنهاد شده

سلام

به فرض توی سایت a فایل آپلود میکنم و کاربر توی سایت a ثبت نام میکنه . لینک دانلود توی سایت b قرار میدم تا زمانی که کاربر توی سایت a وارد نشده نمی تونه فایل توی سایت b دانلود کنه .

چنین اسکریپت یا افزونه وردپرس هست ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله هست واسه وردپرس که موجود تا جایی که من بدونم

برای php هم من همیشه برای کاربرا محدودیت ایجاد میکنم که دیگه نیازی به اسکریپت یا کلاس خاصی نداشته باشم مثلا میگم کاربر Ali فقط اجازه دیدن مطالب رو داشته باشه و لینک دانلود رو برای Ali که توی گروه کاربری معمولی هست نشون نده و فقط واسه کاربرای ویژه نشون بده

لینک به دیدگاه

سلام .

این چیزی که شما می خواهید عملا امکان پذیر نیست !

در صورتی که شما می خواهید تا کاربر وارد سایت A نشده نتونه فایل رو داخل سایت B دانلود کنه ، باید تنها از روش دانلود فایل از طریق وارد شدن به اکانت استفاده کنید .

یعنی با این روش ، سایت B فقط یک واسطه هست ! و لینک برای کاربر نمایش داده خواهد شد اما برای دانلود باید وارد سایت A شده و در آنجا لاگین کند .

این هم چیزه خاصی نیست و تنها نیازه سایت A این امکان رو داشته باشه که لینک هاش دارای چنین قابلیتی باشه .

که می تونید با استفاده از افزونه ی اکانت ویژه زیر این کار رو در وردپرس انجام بدید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

یا

یا روی لینک هاتون رمز بگذارید:

چنین چیزی به صورت معمولی و با اسکریپت و افزونه نمیشه که کاربر تا وارد سایت A نشده باشه ، نتونه در سایت B لینک دانلود فایل رو مشاهده کنه .

لینک به دیدگاه

چنین چیزی به صورت معمولی و با اسکریپت و افزونه نمیشه که کاربر تا وارد سایت a نشده باشه ، نتونه در سایت b لینک دانلود فایل رو مشاهده کنه .

------

البته یه نکنه واسه زیاد شدن اطلاعات عمومی همگی : این کار شدنی با استفاده از متصل شدن از راه دور به یک هاست و دیتابیس یکتا با استفاده از ای پی

لینک به دیدگاه

تا جایی که من متوجه شدم میشه از ووکامرس استفاده کرد. در این حالتی که شما میخواهید باید لینک سایت b رو در ووکامرس که روی سایت a نصب شده وارد کنید و اون به عنوان لینک خارجی شناخته شده و به عنوان کد شده به کاربر نشون داده میشه و با توجه به محدودیت تعداد دانلود یا زمان دانلود بعد از مدتی دیگه اون لینک کار نمیکته و لینک اصلی هم در اختیار دانلود کننده قرار نگرفته. حالا اینکه دانلودش رایگان باشه یا پولی هم به تنظیمات شما برای محصول بستگی داره

فکر کنم ویدئو نینجای وردپرس بخش افزودن محصول مجازی که در سایت همیار وردپرس به رایگان منتشر شده یک راهنمای کامل در مورد این امکان برای اتصال سرور دانلود به فروشگاه شما باشه...

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...