رفتن به مطلب

فروش قالب مگاشاپ - شبیه دیجی کالا 17 هزار تومن

laruz

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان بعد از مدتی دوباره نسخه فارسی و اصلی این قالب رو گذاشتم. اونایی که می خوان بخرن وارد سایت شن. از این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته قیمت اصلی این قالب 57 هزار تومن ولی چون من همیشه رو تخفیفم :) اینو 17 تومن یعنی 40 تومن ارزون تر می دم.

تا محصولی دیگر با تخفیف ویژه خدا نگهدار::

________

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من این قالب رو رایگان در اختیار کاربرانی که ازم هاست بخرن میذارم و اگر بخواهند براشون نصب هم میکنم و مجموعه آموزشی کار با ووکامرسی رو هم که خودم آماده کردم به رایگان بهشون میدم

نمونه ای که راه اندازی کردم: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته قالب های خیلی بهتر و کارآمدتری هم دارم که با قیمت بسیار پایینی در اختیار کاربرانم قرار میگیره

لینک به دیدگاه

من این قالب رو رایگان در اختیار کاربرانی که ازم هاست بخرن میذارم و اگر بخواهند براشون نصب هم میکنم و مجموعه آموزشی کار با ووکامرسی رو هم که خودم آماده کردم به رایگان بهشون میدم

نمونه ای که راه اندازی کردم: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته قالب های خیلی بهتر و کارآمدتری هم دارم که با قیمت بسیار پایینی در اختیار کاربرانم قرار میگیره

خیلی معذرت می خوام . بنده اهل گیر دادن نیستم اما اگه میشه از روی احترام داخل تاپیک تبلیغات دیگران تبلیغات نکنید . خواهش میکنم :blushsmiley:

میتونید یک تاپیک جدید ایجاد کنید برای تبلیغات خودتون اما داخل تاپیک دیگران رو رعایت کنید .

ممنونم :17:

• Like 3
لینک به دیدگاه

خیلی معذرت می خوام . بنده اهل گیر دادن نیستم اما اگه میشه از روی احترام داخل تاپیک تبلیغات دیگران تبلیغات نکنید . خواهش میکنم :blushsmiley:

میتونید یک تاپیک جدید ایجاد کنید برای تبلیغات خودتون اما داخل تاپیک دیگران رو رعایت کنید .

ممنونم :17:

والا این قالب رو چندین جا برای دانلود رایگان گذاشتن و اکثر فروشنده ها هم حتی زحمت خرید قالب اصلی رو ندادن و نسخه نال شده مافیاسیر یا وی پی لاکر رو برای دانلود گذاشتن تازه فایل زبان رو هم از نسخه همیار وردپرس دالنود کردن و خود پوسته هم rtl رو ساپورت میکنه...

من گفتم که به رایگان به کاربرانم هدیه میدهم تا جلوی این سودجویی های بی مورد رو بگیرم

اگر قرار به کسب درآمد این مدلی بود که هیچوقت بیست اسکریپت نباید پا میگرفت

بیست اسکریپت شد مرجع رایگان اسکریپت و قالب های حرفه ای و ما هم کاربراش هستیم پس باید ادامه دهنده این راه باشیم و تا جای ممکن اسکریپت و قالب هایی رو که خودمون نوشتیم یا ترجمه کرده ایم رو باید به رایگان در اختیار دوستانمون قرار بدهیم.

دیگران کاشتند و ما خوردیم...

لینک به دیدگاه

والا این قالب رو چندین جا برای دانلود رایگان گذاشتن و اکثر فروشنده ها هم حتی زحمت خرید قالب اصلی رو ندادن و نسخه نال شده مافیاسیر یا وی پی لاکر رو برای دانلود گذاشتن تازه فایل زبان رو هم از نسخه همیار وردپرس دالنود کردن و خود پوسته هم rtl رو ساپورت میکنه...

من گفتم که به رایگان به کاربرانم هدیه میدهم تا جلوی این سودجویی های بی مورد رو بگیرم

بیست اسکریپت شد مرجع رایگان اسکریپت و قالب های حرفه ای و ما هم کاربراش هستیم پس باید ادامه دهنده این راه باشیم و تا جای ممکن اسکریپت و قالب هایی رو که خودمون نوشتیم یا ترجمه کرده ایم رو باید به رایگان در اختیار دوستانمون قرار بدهیم.

حرف شما متین و درست برادر .

شما چند لینک این محصول که میگید رایگانه رو قرار بدید بررسی کنم ، تاپیک رو میبندم و لینک خرید رو برمیدارم.

ندیده و ندونسته نمیتونم کاری کنم .

• Like 3
لینک به دیدگاه

نیازی نیست دروغ بگم. ترجمه قالب فقط فایل های زبان نیست. وقت گذاشتن برای ترجمه برگه ها و محصولات و... موجوده برای همین منم قیمت کمتری می دم.

بله این قالب کاملا راست چین بود اما قالبای دیگرو باید خودمون راستچین می کردیم. بنده تا به حال هیچ قالب وردپرسی رو نال نکردم چون بلد نیستم.

و یه نکته برای جلوگیری از کپی فایل زبان و البته الان اکثرا انجام میدن. کافیه پرمیشن فایل رو 600 بدیم.

مسیح جون لطفا تاپیک رو ببندین. ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...