رفتن به مطلب

تغییر در طول نمایشی دسته ها در فهرست وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید . من یک مشکلی با قالبم دارم اینه وقتی دسته ای یا پیوندی ایجاد میکنم و از قسمت نمایش » فهرست به نمایش میزارم تو سایتم ، خودکار مثلا اگر دسته ای 15 حرف بود میاد 8 حرف رو اول نشون میده بعد یه انتر میزنه میره سطر بعدی بعد بقیه رو نشون میده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این تصویر رو ببینید ..میخام اون کلماتی که دورشون خط کشیدم توی یه سطر نشون بده وردپرس...باید کجا را ویرایش کنم....راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل نیست. این یک امکانیه که توسط خاصیت های استایل داده میشه که از خرابی و بهم ریختگی قالب جلوگیری کنه.

شما باید با قابلیت inspector elements مرورگر فایرفاکس این قسمت رو بررسی کنید و به صورت زنده تغیبرات رو اعمال کنید.

به احتمال زیاد خاصیت width در این قسمت یک عدد ثابت هست مثلا 100px

که برای خروج از حالت ثابت بودن میتونید یا این خاصیت رو حذف کنید یا از max-width استفاده کنید و عددش رو بالا در نظر بگیرید.

اگر نتونستید انجام بدید ادرس سایتتونو بدین بررسی کنیم و دقیق بگیم چه کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

این مشکل نیست که

متن طولانی هست و باکس جای متن رو نداره

شما به ساده ترین راه میتونی جمله برای موضوعاتت ننویسی

و یا میتونی سایز نوشته رو در قالب کوچیک تر بکنی که در بالا آقا مسیح توضیخات تکمیلیشو داده

لینک به دیدگاه

چیزی که من توضیح دادم مربوط به تغییر سایز متن نبود ، بیشتر کردن اندازه منو بود که با انجام اون کار بالا ، متن ها Wrap نمیشن و منو با اندازه بزرگترین متن موجود نمایش داده خواهد شد

• Like 3
لینک به دیدگاه

چیزی که من توضیح دادم مربوط به تغییر سایز متن نبود ، بیشتر کردن اندازه منو بود که با انجام اون کار بالا ، متن ها Wrap نمیشن و منو با اندازه بزرگترین متن موجود نمایش داده خواهد شد

:yeah: جان خودم غلط کردم بدون خوندن جواب دادم

دیگه تکرار نمیشه ولی خوب ایرادی نداره دیگه

حالا آموزش تغییر سایز متن رو هم بذار :81: :blushsmiley:

لینک به دیدگاه

برای تغییر اندازه متن از خاصیت استایل font-size باید استفاده بشه. چیزه خاصی نداره

• Like 3
لینک به دیدگاه

این مشکل نیست. این یک امکانیه که توسط خاصیت های استایل داده میشه که از خرابی و بهم ریختگی قالب جلوگیری کنه.

شما باید با قابلیت inspector elements مرورگر فایرفاکس این قسمت رو بررسی کنید و به صورت زنده تغیبرات رو اعمال کنید.

به احتمال زیاد خاصیت width در این قسمت یک عدد ثابت هست مثلا 100px

که برای خروج از حالت ثابت بودن میتونید یا این خاصیت رو حذف کنید یا از max-width استفاده کنید و عددش رو بالا در نظر بگیرید.

اگر نتونستید انجام بدید ادرس سایتتونو بدین بررسی کنیم و دقیق بگیم چه کنید

ممنون از پاسخت داداش....من سایت رو توی لوکال بالا اوردم.....حالا نمیشه شما بصورت زنده ببینید و ...

یه کار میکنیم...فایل استایل رو بدم بگید چطور میتونم حل کنم مشکل رو ؟

با inspector elements هر چقدر کردم درست نشد...ینی نتونستم پیدا کنم

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخت داداش....من سایت رو توی لوکال بالا اوردم.....حالا نمیشه شما بصورت زنده ببینید و ...

یه کار میکنیم...فایل استایل رو بدم بگید چطور میتونم حل کنم مشکل رو ؟

با inspector elements هر چقدر کردم درست نشد...ینی نتونستم پیدا کنم

باید به صورت زنده انجام بشه. از روی کد نمیشه تشخیص داد چه بخش هایی باید تغییر کنه. شاید چیزی که فکرشم نکنی ربط داره باید عوض شه

• Like 3
لینک به دیدگاه

باید به صورت زنده انجام بشه. از روی کد نمیشه تشخیص داد چه بخش هایی باید تغییر کنه. شاید چیزی که فکرشم نکنی ربط داره باید عوض شه

ینی راه دیگه ای وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

ینی راه دیگه ای وجود نداره؟

به جز تغییرات زنده راهی نیست. مگه اینکه قالب رو بفرستید کامل روی لوکال هاست تست کنم

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...