رفتن به مطلب

راهنمایی نصب اسکریپت realcon

ahmadhafezy

پست های پیشنهاد شده

سلام. مشکل من اینه بعد اپلود که اجرا میکنم برای نصب اتوماتیکُ روی سه تا گزینه همون اول گیر میده. چون چیزی سر در نمیارم گفتم بزارم دوستان که کار کردن کمکم کنن. این سه تا ارور

SITE_ROOT/application/config/database.php is not writable.Please change it's permission before installing Realcon[ERROR].

SITE_ROOT/application/config/config.php is not writable.Please change it's permission before installing Realcon[ERROR].

SITE_ROOT/dbc_config/config.xml is not writable.Please change it's permission before installing Realcon[ERROR].

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تشکر اونواوردم رو هاست اصلی و رد شدم الان لایسنس میخواد. من همینی تو سایت هست برداشتم فکر میکنم میاست کرک شده باشه. لایسنسش چیه؟

Item id :Purchase Key :

همینطور اینکه گفتین دسترسی رو برم رو ۷۷۷ یعنی چطوری. ممنون میشم کامل توضیح بدین

لینک به دیدگاه

سلام. شما باید وارد فایل منیجر بشید . بعد داخل ارورهایی که دادین سه تا فایل گفته شده که ادرس هرکدوم هم مشخصه.

بعد روی فایل گفته شده کلیک کنید. کلید permision رو بزنید و اون رو به 777 تغییر بدید. برای هر سه فایل همینکارو بکنید

در ضمن اگه اسکریپت نال شده باشه داخل فیلد لایسنس هر کدی بزنید قبول میکنه

لینک به دیدگاه

سلام. شما باید وارد فایل منیجر بشید . بعد داخل ارورهایی که دادین سه تا فایل گفته شده که ادرس هرکدوم هم مشخصه.

بعد روی فایل گفته شده کلیک کنید. کلید permision رو بزنید و اون رو به 777 تغییر بدید. برای هر سه فایل همینکارو بکنید

در ضمن اگه اسکریپت نال شده باشه داخل فیلد لایسنس هر کدی بزنید قبول میکنه

سلام ممنون. لینک دانلود من این بوده نمیدونم نال شدس یا نه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

لینکی که دادین به صفحه اصلی ریدتیرکت میشد.

به هرحال به احتمال زیاد نال‌شده باشه. شما تست کنید : در مرحله ی لایسنس یه کد همینجوری وارد کنید

لینک به دیدگاه

لینکی که دادین به صفحه اصلی ریدتیرکت میشد.

به هرحال به احتمال زیاد نال‌شده باشه. شما تست کنید : در مرحله ی لایسنس یه کد همینجوری وارد کنید

چندتا کد دادم قبول نکرد

لینک به دیدگاه

چندتا کد دادم قبول نکرد

والا دوسته من همه جا حرف از نال و کرک بودنش میزنن و اگه نال و کرک باشه یا نباید لایسنس بخواد یا باید با یه کد دلخواه آنلاک بشه.که اینطور نیست!!!

یه جستجویی کردم ظاهرا همه این مشکل رو دارن [emoji6] اگرم راه حلی میبود تا الان باید فراگیر شده بود. بازم توی سایتای خارجی بگردید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...