رفتن به مطلب

اموزش ریپ زدن حرفه ای قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز . میشه یکی جامع یاد بده چطور میشه یک قالب وردپرس رو بطور کامل و صحیح ریپ زد؟

الان ناز اسکین که زیپر سایت های مشهور همیار وردپرس ، اسکریپت بای و به تازگی بیست اسکریپت هست چطور اینکارو انجام داده؟

لطفا به ما هم یاد بدید...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کل کار فقط تو دو مرحله انجام میشه

۱ : سورس صفحات index.php و single.php رو به صورت php or html ذخیره کنی بعد بیای کل عکس های به کار رفته و جاوا رو دانلود کنی دونه به دونه

۲ : در اخر باید توابع وردپرس رو بلد باشی و بشناسی در آخر توابع رو جایگزاری کن و کار تمام!

به ساده ترین روش ممکن برات بیان کردم!

اگرم خیلی وسواس بودی و خواستی یه ریپ ترو تمیز در بیاد می تونی فایل رو تفسیم کنی و سایر فایل های header.php or footer.php و و و رو هم بهش اضافه کنی

مثال :

<?php posts_nav_link(); ?>     نمایش راهنما برای رفتن به صفحه ی بعد و قبل<?php previous_post_link(); ?>     نمایش لینک به پست قبلی<?php next_post_link(); ?>     نمایش لینک به پست بعدی<?php the_category(); ?>     نمایش لیست موضوعات مربوط به پست در حال نمایش<?php the_permalink(); ?>     نمایش لینک پیوند یکتای صفحه ی مورد نظر<?php the_title(); ?>     نمایش عنوان پست در حال نمایش <?php the_content(); ?>     نمایش محتویات پست در حال نمایش <?php the_excerpt(); ?>     نمایش مختصری از محتویات پست در حال نمایش <?php the_time(); ?>     نمایش زمان درج پست در حال نمایش <?php the_date('y/m/d'); ?>     نمایش تاریج درج پست در حال نمایش<?php the_ID(); ?>     نمایش شناسه پست در حال نمایش <?php the_author_posts(); ?>     نمایش تعداد پست های نویسنده ی پست مورد نظر<?php the_author() ?>      نمایش نام نویسنده پست مورد نظر<?php the_shortlink(); ?>     نمایش لینک ورود به صفحه ی یکتای پست در حال نمایش <?php the_tags(); ?>     نمایش برچسب های پست در حال نمایش <?php comments_number(); ?>     نمایش تعداد نظرات داده شده پست در حال نمایش<?php comments_template(); ?>     single.php نمایش قسمت نظرات - حتما داخل فایل <?php the_title_attribute(); ?>     نمایش مقدار اتربیوت تایتل پست در حال نمایش

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ریپ کردن یا نکردن یک فرهنگه ، متاسفانه افراد بی فرهنگ زیاد شدن و قالب های اختصاصی بقیه که بابتشون پول میدن رو ریپ می کنند.

شما خودت باشی 500 تومن بابت یه قالب بدی بعد یکی بیاد ریپ کنه و پخش کنه چه حالی میشی؟!

نکنید اقا. در ضمن چند روش برای ریپ کردن هست که من سه سال پیش با اونها هر قالبی رو با تمامی فایل هاش ریپ میکردم ولی منتشر نمی کردم.

درست نیست اینکار.

کسی هم ببینم از قالب یکی دیگه ریپ زده ورمیدارم انقدر dos میفرستم سایتش که سرورش به فنا بره. یه سرور روباتیک به درد همین روزا میخوره

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ریپ کردن یا نکردن یک فرهنگه ، متاسفانه افراد بی فرهنگ زیاد شدن و قالب های اختصاصی بقیه که بابتشون پول میدن رو ریپ می کنند.

شما خودت باشی 500 تومن بابت یه قالب بدی بعد یکی بیاد ریپ کنه و پخش کنه چه حالی میشی؟!

نکنید اقا. در ضمن چند روش برای ریپ کردن هست که من سه سال پیش با اونها هر قالبی رو با تمامی فایل هاش ریپ میکردم ولی منتشر نمی کردم.

درست نیست اینکار.

کسی هم ببینم از قالب یکی دیگه ریپ زده ورمیدارم انقدر dos میفرستم سایتش که سرورش به فنا بره. یه سرور روباتیک به درد همین روزا میخوره

ممنون از پاسخ خوبتان...قالب بیست اسکریپت زیپ زده شده..چرا کاری نمیکنید؟

naz-skin.ir

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ خوبتان...قالب بیست اسکریپت زیپ زده شده..چرا کاری نمیکنید؟

naz-skin.ir

مدیریت کل باید در این باره تصمیم بگیره. من شخصا نمیتونم کاری کنم چون مالک اینجا نیستم.

ولی بنده هم راه و روش خودمو دارم برای مقابله با این افراد

• Like 3
لینک به دیدگاه

مدیریت کل باید در این باره تصمیم بگیره. من شخصا نمیتونم کاری کنم چون مالک اینجا نیستم.

ولی بنده هم راه و روش خودمو دارم برای مقابله با این افراد

اگر سرور نداشت چی ؟

لینک به دیدگاه

اگر سرور نداشت چی ؟

اگه هاست اشتراکی باشه چه بهتر :)

انقدر فشار روی سرور هاستینگش میارم که هاستینگ اونو بندازه بیرون و سایتشو ساسپندد کنه .

• Like 3
لینک به دیدگاه

اگه هاست اشتراکی باشه چه بهتر :)

انقدر فشار روی سرور هاستینگش میارم که هاستینگ اونو بندازه بیرون و سایتشو ساسپندد کنه .

اگر ساسپندد نشد چی :))

لینک به دیدگاه

اگر ساسپندد نشد چی :))

سرور هاستینگش به فنا میره :yeah:

دیگه هاستینگ باید خودش تصمیم بگیره که کاربرشو ساسپندد کنه و بقیه ی هاست هاشو حفظ کنه یا بزاره همه ی سایت های زیرمجموعش داون بشن !

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...